.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 54
  1. #1

    Идеи за нощен клуб в София ( 16 РД)

    Здравейте!
    Искам да попитам за доволни от заведения/клубове в София Рожденият ми ден е след близо 15 дена, но все още не съм избрала място. Бих желала да не е голямо заведението ( 20 - 30 човека ще съм поканила, не искам да изглежда празно, ако се резервира цялото), да сервират алкохол, поп фолк музика и евентуално да дават до след 10 часа да стоим. Благодаря за всяко предложение

  2. #2
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Кажи в крайна сметка какво си избрала, за да знаем къде да хвърлим няколко ръчни гранати в деня на рожденния ти ден.
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  3. #3
    Много смешно..
    Питам сериозно, всеки иска рожденият му ден да е на хубаво място; ако не се сещаш или не искаш да помогнеш, ще оценя, ако по - добре не коментираш.

  4. #4
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Как си представяш да сте в нощен клуб след 22, след като нямате 18?!
    Тука правят проверки, че е малък град, ко остава за София?!
    Събирайте се някъде на домашно и си правете купона до сутринта!
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  5. #5
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Нямаш 18 нали, пф.. разбирам претенции ама чак за нощен клуб .. еми в Тантра може и да ви оставят.. има и чалга, има и алкохол, има и място..
    .!.

  6. #6
    Аз ще си търся с това, естествено, че ще имам претенции към мястото на рождения ми ден, а пък колкото толкова. Просто приятели ми казваха, че в някои заведения не били толкова стриктни, а и е гадно да те изгонят още в 9.30.
    За домашно е обмислена идеята, но е прекалено тясно, родителите не разрешават и така

  7. #7
    клуб ако си резервираш - клубовете са големи, наистина трябва да поканиш много хора и няма да ти излезе никак евтино, даже напротив. Фолк клубовете, предполагам, ги знаеш - такива като Дай Дай.
    Ако, обаче, искаш да резервираш нещо по тези изисквания, то това не е клуб, а заведение. Потърси си някакъв бар, говори с хората, ако го резервираш - каквато си искаш музика ще ти пуснат. Особено фолк.
    Иначе - виж в Гранд Делукс или Дай Дай, ама се съмнявам, че ще ви пуснат по този начин, още по малко ще ви продадат алкохол, че по клубовете следят горе - долу.



    Скайп - dark_elf2

  8. #8
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Някои неща не се връзват в поста ти. Как можеш да споменаваш в едно изречение, че сте на 16 и искаш да ви оставят до късно, да има чалга и евтино пиене, пък същевременно да е хубав клуб. Нещата не се връзват.
    Ае смърт за чалгашарите. К.р, х.й, гной! Алдаберт зафиров. Кръст и Силвестър Сталин през колоните. Бомби. Палежи. Хероин.
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  9. #9
    Благодаря за идеите.
    За другите отново казвам - едва ли и аз искам до 3 часа сутринта, просто да не ни изгонят в 9.30. Например миналата година в едно заведение ни изчакаха да ни приберат към 10 - 10.30. За чалгата искам да стане забавно, а и всеки има право на личен избор.

  10. #10
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Казах ти къде.. или питай във Версай.. и общо взето до тука ми стигат познанията с места дето пускат чалга де.. ноо не очаквай пиенето да ви е евтино.
    .!.

  11. #11
    Не очаквам и да е евтино / това не ми е 'претенция' /. Благодаря за идеята и нормалния отговор .

  12. #12
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от woshata
    Казах ти къде.. или питай във Версай.. и общо взето до тука ми стигат познанията с места дето пускат чалга де.. ноо не очаквай пиенето да ви е евтино.
    Aз до колкото съм чувала за Версай ...едва ли ще мине номера с годините и алкохола. Другото което е...за да го резервира...ще трябва да се оръси яко с кинтите. А за Гранд де лукс (някой спомена) ... тва в момента е най-модното чалга място Няма шанс.

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  13. #13
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    Цитирай Първоначално написано от woshata
    Казах ти къде.. или питай във Версай.. и общо взето до тука ми стигат познанията с места дето пускат чалга де.. ноо не очаквай пиенето да ви е евтино.
    Aз до колкото съм чувала за Версай ...едва ли ще мине номера с годините и алкохола. Другото което е...за да го резервира...ще трябва да се оръси яко с кинтите. А за Гранд де лукс (някой спомена) ... тва в момента е най-модното чалга място Няма шанс.
    Не съм казала да го резервира, просто всеки път като мина оттам ми се набива в очите оная грозна паркирана лимузина отпред и плакат на някоя силиконка и съм го запомнила не че съм влизала анатема..
    .!.

  14. #14
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от woshata
    Не съм казала да го резервира, просто всеки път като мина оттам ми се набива в очите оная грозна паркирана лимузина отпред и плакат на някоя силиконка и съм го запомнила не че съм влизала анатема..
    Оо...незнам ... не съм ходила, дори незнам къде се намира Но са ми говорили за него хора, които слушат моШно чалгия и така. (същата работа е с Гранд де лукс).
    Да пробва ... един по-малко.

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  15. #15
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Ааа е може Но наистина в тантръъ е най-вероятно да не ги изгонят.. смисъъл и аз от приятели съм чувала, че там редовно си влизат непълнолетни без проблем така че..
    .!.

  16. #16
    о Пловдив бехме О версай

    1 час чалгия и се отказах, метнахме се в некво такси и за 4 лева ни докараха до некъв клуб дето яко ХОУСЕ

  17. #17
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Eдна позната ми разказваше за някакво турско(?) заведение близко до мола. Повечето нямали 18 пък ги оставили до 5 сутринта. Даже и наргилета предлагали под наем. Името така и не го запомних, защото не ме интересуват такива заведения, но поразпитай може да понаучиш нещо.

  18. #18
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Нормално вашите да не дават у вас, ма!
    Кво е тва "20-30 души"?! Кой нормален човек ще иска да приюти 30 непознати маймуни в дома си?! Че и да ги остави без надзор.


    Сега сериозно.
    Винаги са ми били смешни хора, които канят по сумати народ по рожденни дни, като може би ако влезеш в болница само 2-3 от тях ще се сетят за теб!

    Въобще цялата ситуация е смешна.

    И аз съм била на 16г., и аз съм искала да "празнувам със сумати народ в нощен бар,да ми/ни сервират алкохол и да стоим до сутринта".

    Искаш ли бар - отивашжс няколко възрастни - забавляваш се.
    Искаш алкохол - купуваш си от магазин.

    Нали се сещаш, че тия 20-30 души няма цяла нощ да се плюнчат на една водка с един натурален сок! Ако ще и на 10 години да са.

    За тия пари ей ти една вила в гората!
    Ето ти и един апартамент да го наемеш за 1 месец,пък ако щеш всеки ден си празнувай рожденния ден.

    Как да не се дразним и да не те нареждаме като всяка седмица се пускат по 10 теми за празнуване на рд НА ТАЯ СТРАНИЦА?!

  19. #19
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    Eдна позната ми разказваше за някакво турско(?) заведение близко до мола. Повечето нямали 18 пък ги оставили до 5 сутринта. Даже и наргилета предлагали под наем. Името така и не го запомних, защото не ме интересуват такива заведения, но поразпитай може да понаучиш нещо.
    Зенобияяяяяяяяяяяяяяяяяяя я дам, дам там дават алкохол и на 10 годишни.. личен опит празнувах си 15 год рожден ден там принципно има и билярд некви сепарета бали о ааамаа екстрата с чалгата не знам дали я имаха, щот то там некви дни си имаха и специални програми я ретро музика или некви други па треа да питаш де ама иначе ахъ става кат за пубери къде искат да се натрескат с алкохол.. аааааааааа иии не си зимай малибу ше те одерат от пари
    .!.

  20. #20
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    не съм от софия обаче първо си прецени истинските приятели и само тях покани.Няма да се изръсиш кой знае колко (щото се съмнявам да са повече от 5 човека :д) и ще може да обърнеш достатъчно внимание на "гостите" ти.Докато ако сте 30 дали с абсолютно всички ще разговаряш а “
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  21. #21
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Имам представа само за Гранд де Лукс - и там определено няма да ви пуснат.

    Моят 16ти рожден ден беше невероятен - най-близките ми приятели (които ще бъдат и на 18тия ми рожден ден след месец), един от най-близките ми хора и тогавашното ми гадже.

  22. #22
    заведението което ти трябва да ти кажа се казва Амор . В подлеза на НДК
    аааааааааай!
    който търси - намира . ^^

  23. #23
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от balon4eeeee
    заведението което ти трябва да ти кажа се казва Амор . В подлеза на НДК
    аааааааааай!
    дааааа бе хаахаххахах как не се сетих хахаха
    Братовчедка ми преди...година някъде като бях при нея искаше да ме води там А тя е 93 ... Значи номерът ще мине.

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  24. #24
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Уошата в Зенобия ли ходиш ве. Аз там цъкам снукър и билиард
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  25. #25
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от realantisocial
    Уошата в Зенобия ли ходиш ве. Аз там цъкам снукър и билиард
    Аз пия снежен воал

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си