.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 95
  1. #26

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Ако сме само двамата на тишина и спокойствие пък съвсем не се виждам .. Ако знам, че на него му харесва, може би бих опитала. Но на сегашния ми приятел не му е кеф да стоя напикана, така, че за сега ще пропусна

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa
    Ако сме само двамата на тишина и спокойствие пък съвсем не се виждам .. Ако знам, че на него му харесва, може би бих опитала. Но на сегашния ми приятел не му е кеф да стоя напикана, така, че за сега ще пропусна
    Имам в предвид съгласувано естествено.Иначе риска да се изпадне в глупава и крайно нежелана ситуация е огромен
    Подобна стъпка според мен се прави само с предварителна дикусия да сте сигурни/а че искаш/те да опиташ/те А не неочаквано и каквото стане .

  3. #28

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от fetis123
    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa
    Ако сме само двамата на тишина и спокойствие пък съвсем не се виждам .. Ако знам, че на него му харесва, може би бих опитала. Но на сегашния ми приятел не му е кеф да стоя напикана, така, че за сега ще пропусна
    Имам в предвид съгласувано естествено.Иначе риска да се изпадне в глупава и крайно нежелана ситуация е огромен
    Подобна стъпка според мен се прави само с предварителна дикусия да сте сигурни/а че искаш/те да опиташ/те А не неочаквано и каквото стане .
    Да, напълно съм съгласна!!!

  4. #29
    Аха прочетох да се напика и ми беше достатъчно

  5. #30
    [quote="fetis123"]
    Цитирай Първоначално написано от anichka12345678
    Цитирай Първоначално написано от fetis123
    Цитирай Първоначално написано от anichka12345678
    Цитирай Първоначално написано от fetis123
    Моля първо да си спестите коментари от сорта на "луд ли си" и други подобни.Ако няма какво да кажете просто не отговаряйте.Както в една мъдрост се казва, че секса е мръсен само ако се прави правилно
    Това е разновидност на писинг но с ограничения.Та към въпроса
    Има ли други момчета или момичета на който би им харесало следното:
    Примерно представете си момичето ви да е облечено с прилепнал панталон/дънки/джинси и да се е стискала до последния момент.В усамотена обстановка и да започне да се изпуска по мъничко.И накрая да се изпишка както си е облечена без да сваля нищо.Да се забелязва как се мокрят дънките и и да я галите в слабините.Топлото и мокрото дразнение би трябвало да я възбуди ако не се притеснява от това което прави.
    Естествено преди това тя да изпие много течности и едно междинно ходене до WC за да е чисто всичко и без нежелани миризми.
    Ем не си единствен и на мен ми се е случвало момче да го кефи момичето да се изпишка такаче споко .Нищо ти няма .
    Радвам се че има хора който го разбират.Има много рановидности на този фетиш.Това за което аз говоря е не да се изпишка а да се напишка Мене лично много ме възбужда Интерсно ми е дали някоя девойка тук го е пробвала за да сподели впечатления.Въпреки че дори и да има няма да каже
    Според мен само човек освободен от задръжки и предрасъдаци може да изпита удоволствие от това
    Аз съм го правила и не ме е срам да си призная
    И от мен едно голямо браво.Възхищавам се на смелостта ти да го признаеш.Би ли споделила кое точно си пробвала и впечатления ако не е много нахално


    Ами нищо усобедно ,момчето ме задоволяваше с рака и аз си бях още с прашки и си се напишках

  6. #31
    Тая тема цепи

  7. #32
    Повече от фен Аватара на hoooodyhoooooo
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    на брега на брега
    Мнения
    364
    Цитирай Първоначално написано от lubata619
    Тая тема цепи
    А не ве Супер е яка темата. А може би наистина всичко, свързано с женските гениталии, ни възбужда. Знам за мъже, които се възбуждат по време на цикъл, и съм чел (повтарям, чел! ), за мъже,които дори се кефят на бяло течение...Има си странни фетиши на тоя свят. Тоя с пишкането ми се струва супер перверзен - после да си хванеш момиченцето, да си го преобуеш хихи...Супер е, с 2 ръце съм за
    "Вече имам резистентност изградена и приемам с безразличие комплексите на масата, създадени от нейното безличие, ничие остана чувството да си способен на изкуството да си човек..."

  8. #33
    Супер фен Аватара на Bixel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Ямбол д'ге
    Мнения
    1 295
    онлайн писинг парти
    GTA Stunting

  9. #34
    Повече от фен Аватара на hoooodyhoooooo
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    на брега на брега
    Мнения
    364
    Цитирай Първоначално написано от Bixel
    онлайн писинг парти
    Почваме го, всеки препикава клавиатурата, докато гръмне...Успех на печелившите... (жалко, че спечелилият няма да може да се похвали...)
    "Вече имам резистентност изградена и приемам с безразличие комплексите на масата, създадени от нейното безличие, ничие остана чувството да си способен на изкуството да си човек..."

  10. #35
    Тя клавиатурата се захранва само от 5 волта. Няма да гръмне (или поне няма да има фойерверки).
    Бъди мъж, препикай разклонителя

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от random_guy1
    Тя клавиатурата се захранва само от 5 волта. Няма да гръмне (или поне няма да има фойерверки).
    Бъди мъж, препикай разклонителя

  12. #37
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396

    Re: Странен Фетиш

    Цитирай Първоначално написано от fetis123
    Ако няма какво да кажете просто не отговаряйте.
    не се сдържах ..

  13. #38
    Е луд ли си няма лошо. Единственото гнусно за мен нещо в секса е скат жанра е това вече няма да издържа. Въпреки че са ме нааквали случайно при секс

    Пича май си търси некоя да го напика

    интересен ми е фетиша на др. тийн :P

  14. #39
    Повече от фен Аватара на hoooodyhoooooo
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    на брега на брега
    Мнения
    364
    Цитирай Първоначално написано от anichka12345678
    Цитирай Първоначално написано от random_guy1
    Тя клавиатурата се захранва само от 5 волта. Няма да гръмне (или поне няма да има фойерверки).
    Бъди мъж, препикай разклонителя
    нека нека...който е оптимист, да го стори
    "Вече имам резистентност изградена и приемам с безразличие комплексите на масата, създадени от нейното безличие, ничие остана чувството да си способен на изкуството да си човек..."

  15. #40
    Повече от фен Аватара на wilks
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    SF
    Мнения
    425
    на мен ми харесва и женския скуирт (то мъжки няма, де, но да уточня все пак)
    усещането да знам, че съм предизвикал толкова силни усещания у партньорката ми, ми доставят не по-малко удоволствие, отколкото и на нея
    I'll take your brain to another dimension

  16. #41
    Аватара на seduction1mplex
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    364
    Не се смятам за човек със "закостенели" разбирания,но определено не ме кефи (: Всякакви странности си има (и нека си ги има ) само да не засягат мене и сегашния ми партньор (:
    "Fear is stronger than love.Trust nobody." Tupac Amaru Shakur (:

    Now you see him, now you don't..
    They got me starin at the world through my rearview
    Go on baby scream to God, he can't hear you ...

  17. #42
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Цитирай Първоначално написано от hoooodyhoooooo
    Цитирай Първоначално написано от Bixel
    онлайн писинг парти
    Почваме го, всеки препикава клавиатурата, докато гръмне...Успех на печелившите... (жалко, че спечелилият няма да може да се похвали...)
    форум фън
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  18. #43
    Повече от фен Аватара на c0ci
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    458
    ммм не стааш

  19. #44
    Всеки си има странности. Няма да съдя, но като че ли не съм супер фен на идеята.

  20. #45
    Бих казал, че темата е доста показателна за всички, които са взели участие в нея. За всички, които се правят на шокирани и пишат с големи букви "ОМГ"ират и т.н., няма да казвам, че са комплексари, да няма обидени, мисля, че трябва да преосмислят приоритетите си.

    Няма извратено и неизвратено нещо. Има прието и неприето от обществото. Ако живеехме на друга планета и това се практикува от хилядолетия примерно, щяхме да го приемаме за нещо съвсем нормално. Всеки с разбиранията си.

    Според мен консерватизма, особено в България е много силно развит и пречи на широко скроените хора. Всеки си има виждания и разбирания и е глупаво да се дават оценки, ако пряко или косвено не ги засяга. Човека се кефи на това, не е незаконно, не пречи на никого, значи го прави.

    Хора, мислете малко по-отворено. Стига като някакви дърти махленски лелки сте викали тука колко гадно, гнусно, невероятно, тъпо, неприятно, нещастно и т.н. било...

  21. #46
    Повече от фен Аватара на hoooodyhoooooo
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    на брега на брега
    Мнения
    364
    Цитирай Първоначално написано от AceXe
    Бих казал, че темата е доста показателна за всички, които са взели участие в нея. За всички, които се правят на шокирани и пишат с големи букви "ОМГ"ират и т.н., няма да казвам, че са комплексари, да няма обидени, мисля, че трябва да преосмислят приоритетите си.

    Няма извратено и неизвратено нещо. Има прието и неприето от обществото. Ако живеехме на друга планета и това се практикува от хилядолетия примерно, щяхме да го приемаме за нещо съвсем нормално. Всеки с разбиранията си.

    Според мен консерватизма, особено в България е много силно развит и пречи на широко скроените хора. Всеки си има виждания и разбирания и е глупаво да се дават оценки, ако пряко или косвено не ги засяга. Човека се кефи на това, не е незаконно, не пречи на никого, значи го прави.

    Хора, мислете малко по-отворено. Стига като някакви дърти махленски лелки сте викали тука колко гадно, гнусно, невероятно, тъпо, неприятно, нещастно и т.н. било...
    Още един широко скроен/а (сори, не знам пола). Браво, с 2 ръце "за". Толерантност трябва да има, защото предразсъдъците ще ни довършат.
    "Вече имам резистентност изградена и приемам с безразличие комплексите на масата, създадени от нейното безличие, ничие остана чувството да си способен на изкуството да си човек..."

  22. #47
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    ^Защо ми се струва, че бъркаш фетишизъм и психични отклонения?

    Това някоя да ми пикае/ да и пикае няма да се случи никога...Само като си го помисля и ми се драйфа.

  23. #48
    Повече от фен Аватара на hoooodyhoooooo
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    на брега на брега
    Мнения
    364
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    ^Защо ми се струва, че бъркаш фетишизъм и психични отклонения?

    Това някоя да ми пикае/ да и пикае няма да се случи никога...Само като си го помисля и ми се драйфа.
    Психични отклонения е много силна фраза. Още никой не го е забранил със закон, не е педофилия или зоофилия т.е. не вредиш на никой, който не може да се защити сам. Ако го направи човекът, то ще си е по взаимно съгласие.

    А сега попаднах на това - http://swrubberdoll.cosmopolitan.bg/blogpost_275_0.html . Ако мога да критикувам нещо, то това са последните няколко изречения - не може да насилиш никого към това да уринира или да пишка върху вас.
    "Вече имам резистентност изградена и приемам с безразличие комплексите на масата, създадени от нейното безличие, ничие остана чувството да си способен на изкуството да си човек..."

  24. #49
    Повече от фен Аватара на wilks
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    SF
    Мнения
    425
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    ^Защо ми се струва, че бъркаш фетишизъм и психични отклонения?
    Това някоя да ми пикае/ да и пикае няма да се случи никога...Само като си го помисля и ми се драйфа.
    По твоята логика, в държавата управлявана от човекът, чийто лик гордо си си сложил за аватар, живеят доста голяма част хора "с психични отклонения"
    Провери статистиката, преди да пишеш нещо само ей така, колкото да се изкажеш "мъдро"

    П.П. Не знам дали ми се струва, или е така, но когато автор на тема помоли да не пишат хора, които нямат отношение, или сериозни аргументи към мнението си по въпроса, все се намира някой "хипер компетентен", който да се изложи неподготвен
    П.П.П. Сега с този твоя аватар си мисля, че или си прикрит фен, но се срамуваш да си го признаеш, или си го сложил с ироничен умисъл
    И в двата случая адресатът на "психичните отклонения" е ясен.
    I'll take your brain to another dimension

  25. #50
    Супер фен Аватара на cookie_master
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 386
    много е яко да гледаш приятелката си да се напикава.напра'оо
    МОМИЧЕ!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си