.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Какво да правя?

    Напоследък се чувствам ужасно.. карам се с всички ама не съм виновна аз. Едни момичета от нашия клас само се заяждат с мен и веднъж даже щях да се сбия с тях скарах се с моята най-добра фр през лятото и още не мога да го приема.... Мн ми се понижи успеха в даскало и постояно искам да плача.. Какво става с мен? Не съм няква такава гадна а се старая да съм добра с всички
    Icecream/I scream, you scream, we all scream for icecream!(sun)
    Модата се купува, стилът се притежава!

  2. #2
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Пуберитет !!

    И при мен е така. И аз не знам какво да правя..Не ми се говори с никого освен с двама-трима приятели,с коино излизаме някъде и се чувствам по-добре..Но след това - ПАК се чувствам зле..
    Ще ти мине..

    1.Вземи някой/я приятел/ка и се разходете..
    2.Пусни си една песен,но да не е депресираща
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  3. #3
    офф мн е гадно така... даже и за самоубийство съм мислила
    Icecream/I scream, you scream, we all scream for icecream!(sun)
    Модата се купува, стилът се притежава!

  4. #4
    смей да си посегнеш
    Щъ спася ей... сер просто мн ми е гадно някой като говори тъй

    След 1-2 месеца ще спре да ти дреме..
    Обещавам

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от gab4i7o
    смей да си посегнеш
    Щъ спася ей... сер просто мн ми е гадно някой като говори тъй

    След 1-2 месеца ще спре да ти дреме..
    Обещавам
    хах аз по принцип съм позитивен човек, обичам да се смея ама има такива моменти в които не издържам
    Icecream/I scream, you scream, we all scream for icecream!(sun)
    Модата се купува, стилът се притежава!

  6. #6

    --

    Охх незнам какво да правя вече 7 клас сам от миналата година както никой не ме харесваше тази година много момчета започнаха да ме харесват и ми идва в повече първо се започна от най добрия ми приятел когото познавам от 6 години от думи на думи,прегръдки , последваха и целувки съвсем неочаквато тръгнахме ходихме 3 месеца започнахме училище ии до октомври само се карахме късахме събирахме се над 10 пъти на всички им писна от нас почнаха да ме опрекват така и разбрах че едно друго момче от моя клас ме харесва , но всъщност имах симпатии и към него и към още 1 момче но то беше 1 година по-голямо и то ме харесваше и аз бях поставена на кръстопът ... в край на сметка скарах се жестоко със този дето ми беше най-добар приятел ии реших да трагна с другото момче от моя клас (Наско) .. оношението му е страхотно към мен , но все нещо липсваше, след 1 седмица се сдобрих със бифшото ми гадже (този който позновом от 6 години) пак 1 месец караници , аз отново скъсах с него и тръгнах със Наско ОТНОВО ДОБРЕ НО СЛЕД 1 СЕДМЕЦА РЕШИХМЕ С БЕФШИЯТ МИ ЧЕ НЕМОЖЕМ 1 БЕЗ ДРУГ И СЕГА ПАК СМЕ ЗАЕДНО но аз не искам повече да съм с него правя го от съжаление сигурно немога да си го обесня аз харесвам Наско , но вече ме страх да тръгна с него много го нараних това момче ,а, и ако тръгна пак ще намерят начен и ще ни скарат чудя се дали да не остана самаза 2-3 седмици до обмисля какво търся ,кого желая и т.н.

  7. #7

    Re: --

    Цитирай Първоначално написано от sextazy963
    Охх незнам какво да правя вече 7 клас сам от миналата година както никой не ме харесваше тази година много момчета започнаха да ме харесват и ми идва в повече първо се започна от най добрия ми приятел когото познавам от 6 години от думи на думи,прегръдки , последваха и целувки съвсем неочаквато тръгнахме ходихме 3 месеца започнахме училище ии до октомври само се карахме късахме събирахме се над 10 пъти на всички им писна от нас почнаха да ме опрекват така и разбрах че едно друго момче от моя клас ме харесва , но всъщност имах симпатии и към него и към още 1 момче но то беше 1 година по-голямо и то ме харесваше и аз бях поставена на кръстопът ... в край на сметка скарах се жестоко със този дето ми беше най-добар приятел ии реших да трагна с другото момче от моя клас (Наско) .. оношението му е страхотно към мен , но все нещо липсваше, след 1 седмица се сдобрих със бифшото ми гадже (този който позновом от 6 години) пак 1 месец караници , аз отново скъсах с него и тръгнах със Наско ОТНОВО ДОБРЕ НО СЛЕД 1 СЕДМЕЦА РЕШИХМЕ С БЕФШИЯТ МИ ЧЕ НЕМОЖЕМ 1 БЕЗ ДРУГ И СЕГА ПАК СМЕ ЗАЕДНО но аз не искам повече да съм с него правя го от съжаление сигурно немога да си го обесня аз харесвам Наско , но вече ме страх да тръгна с него много го нараних това момче ,а, и ако тръгна пак ще намерят начен и ще ни скарат чудя се дали да не остана самаза 2-3 седмици до обмисля какво търся ,кого желая и т.н.

    Омг и ти незнаеш кво искаш пфф и тва кво общо имаше с моя проблем??
    Icecream/I scream, you scream, we all scream for icecream!(sun)
    Модата се купува, стилът се притежава!

  8. #8
    www.impulse.bg/gabityyyyy ето тва съм аз.
    Толкос мн ме объждаха 7 клас и ме убиждаха на грозна и мн гадна и просто ми беше адски гадно .. РАзбирам те повече от идеално.
    ПРосто са тъпи.. при мен не мисля че завиждаха но при тебе може и дае така.
    Ще ги спукам

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от gab4i7o
    www.impulse.bg/gabityyyyy ето тва съм аз.
    Толкос мн ме объждаха 7 клас и ме убиждаха на грозна и мн гадна и просто ми беше адски гадно .. РАзбирам те повече от идеално.
    ПРосто са тъпи.. при мен не мисля че завиждаха но при тебе може и дае така.
    Ще ги спукам
    Сериозно ли са те обиждали че си грознаааа толкова си сладка и хубвка дееба и простацитее те сигурно са 100 пъти под нивото ти www.impulse.bg/baby_sexy_f а тва съм аз... а мен в даскало само се заяжда с мен една тъпа надуфка кадет е със самочуствие до небесата и имам чувството, че настройва всички против мен
    Icecream/I scream, you scream, we all scream for icecream!(sun)
    Модата се купува, стилът се притежава!

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от venityyy95
    Цитирай Първоначално написано от gab4i7o
    www.impulse.bg/gabityyyyy ето тва съм аз.
    Толкос мн ме объждаха 7 клас и ме убиждаха на грозна и мн гадна и просто ми беше адски гадно .. РАзбирам те повече от идеално.
    ПРосто са тъпи.. при мен не мисля че завиждаха но при тебе може и дае така.
    Ще ги спукам
    Сериозно ли са те обиждали че си грознаааа толкова си сладка и хубвка дееба и простацитее те сигурно са 100 пъти под нивото ти www.impulse.bg/baby_sexy_f а тва съм аз... а мен в даскало само се заяжда с мен една тъпа надуфка кадет е със самочуствие до небесата и имам чувството, че настройва всички против мен
    че ти си си грозничка
    и че пъпчици си имаш
    но както и да е

    в пубертет си, и това ще мине(рано или късно)

    споко

  11. #11
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    Цитирай Първоначално написано от venityyy95
    Цитирай Първоначално написано от gab4i7o
    www.impulse.bg/gabityyyyy ето тва съм аз.
    Толкос мн ме объждаха 7 клас и ме убиждаха на грозна и мн гадна и просто ми беше адски гадно .. РАзбирам те повече от идеално.
    ПРосто са тъпи.. при мен не мисля че завиждаха но при тебе може и дае така.
    Ще ги спукам
    Сериозно ли са те обиждали че си грознаааа толкова си сладка и хубвка дееба и простацитее те сигурно са 100 пъти под нивото ти www.impulse.bg/baby_sexy_f а тва съм аз... а мен в даскало само се заяжда с мен една тъпа надуфка кадет е със самочуствие до небесата и имам чувството, че настройва всички против мен

    че ти си си грозничка
    и че пъпчици си имаш
    но както и да е

    в пубертет си, и това ще мине(рано или късно)

    споко
    Пфф..Не е изобщо грозна - много си е сладичка даже
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си