.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    за логест хапчетата....

    здравейте!Искам да питам,дали в седмия ден на паузата ако нещо се прави(в смисъл съмнително,нали се сещате),а в същото време на следващия ден не се продължат хапчетата от нова опаковка(logest) ,вече мога да се съмнявам за бременност?незнам в този случай да се притеснявам ли или не!ако можете,моля да ми пишете,мерси предварително! A нормално ли е да болят яйчниците след това,не знам дали може да е от спирането им!

  2. #2
    Аватара на stefanov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Силистра
    Мнения
    191

    Re: за логест хапчетата....

    Цитирай Първоначално написано от anetka3d
    здравейте!Искам да питам,дали в седмия ден на паузата ако нещо се прави(в смисъл съмнително,нали се сещате),а в същото време на следващия ден не се продължат хапчетата от нова опаковка(logest) ,вече мога да се съмнявам за бременност?незнам в този случай да се притеснявам ли или не!ако можете,моля да ми пишете,мерси предварително! A нормално ли е да болят яйчниците след това,не знам дали може да е от спирането им!
    Губя се из редовете, не ти схванах проблема!
    The purity of a person's heart can be quickly measured by how they regard animals

  3. #3

    za логест хапчетата

    ами значи последния ден,в който е почивката от хапчетата може би имах гаф,на следващия ден обаче аз не почнах новата опаковка,има ли повод за притеснение?(в смисъл за бременност).или яйчниците ме болят от друго-от настинка може би,защото толкова бързо не вярвам да се проявят симптоми на бременност,но все пак,не съм сигурна!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си