- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Държавата на к**вите
Първоначално написано от LadyDi
Леко с варненското самочувствие,петниш хубавия град!
P.S. ИЗРОДА ПРЕДИЗВИКВА МОЯ СМЯХ!![]()
allesk, аз не съм от Варна. Временно пребиваваща съм.
С всеки изминал пост проявяваш все по-голяма деградация. Естественият подбор няма да те подминеПървоначално написано от Salieri
![]()
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
Абе оставете LadyDi,вижте наш Дачко кви ги пише.Пич,всеки път като ти чета постовете и се забавлявам от сърце
![]()
Подкрепяш ли тея курвенски изпълнения ??? Явно да,значи и ти си курва![]()
Не подкрепям човешката простотия, която демонстрираш.
dakata е фен. Аз съм му фенка![]()
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
Усещам как с всеки следващ пост изпускаш парата,явно разбираш,че анализатор не е второто ти име,LadyDi.
Аз НЕ СЪМ анализатор. И никога не съм го твърдяла.
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
Тогава ти препоръчвам да се изказваш адекватно![]()
Ха значи не подкрепяш темата,няма нищо вярно в нея.. хаха зле си доста. Каде точно работиш с твоите колежки във град Варна ?Първоначално написано от LadyDi
Аз съм курва, братле. Т.е., по твоята логика, не би могъл да се уредиш с менПървоначално написано от Salieri
![]()
allesk, не мисля, че съм се изказала неадекватно.
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
хаха еми тя е неадекватна 100% е заради брояна на коментарите в форумаПървоначално написано от allesk
![]()
![]()
То тук 70/100 са точно заради това
С малки изключения които дават горе-долу адекватни отговори
Първоначално написано от LadyDi
Аз не искам с никоя да се уреждам,хаха камо ли пък с теб![]()
![]()
![]()
![]()
Момичетата без грим са като плашило всяка сутрин,цела нощ кокошки ги ринали пърдели цяла нощ, на умрели катерички мирише просто...
No Coment...
[/quote]
Аз съм к***а, братле. Т.е., по твоята логика, не би могъл да се уредиш с мен![]()
Освен ако не разполага с определена сума и 24`s
![]()
Броя на коментарите пък какво общо има?![]()
Има хора с по 10 000 мнения и то не е, защото 24/7 са във форума, а защото пишат по 100 поста за един час в Кофата.
LadyDi винаги се е изказвала дръзко, винаги се е намирал и някой, който да се опитва да я затапва. За информация на пътниците, тя е в този форум, отпреди вие дори да сте знаели, че съществува. Да не говорим, че 7-мия клас го е минала отдавна, още тогава, когато вие не сте били еротичен пламък в очите на родителите си.
Авторе, пуснал си тема. Това е форум, а не сбор. Не можеш да тъпчеш устите на хората с наденички, за да са на твоето мнение. Би трябвало да очакваш и негативни мнения. Още повече, че постът ти е copy/paste и прилича на статия на Cosmo, само че в мъжки вариант.
LadyDi,коя е ? Никоя не е,не е нещо повече от мен =) И аз съм минал 7 клас отдавнаПървоначално написано от Luciernaga
Авторът е прав, защо се правите на цапнати не мога да разбера и не приемете истината?! Ехх, тези розови очила, свалете ги, купете си с диоптър, имате нужда.![]()
Н-А-М-А-Л-Е-Н-И-Е: ЧАНТИЧКИ, ДЖУНДЖУРИЙКИ, ОБУВКИ, РОКЛИ и други. Приятно разглеждане: http://avalanche666.snimka.bg/gradua...94205.23552145
Авторът на този шедьовър заслужава нобелова награда. Толкова истини на едно място до сега не съм виждал.
По мои наблюдения голяма част от представителките на 3-тата група са грозни или поне се мислят за такива.
Temet Nosce
벨야카
Първоначално написано от Luciernaga
Таа какво казваше за броя на отговорите,след като едва ли не идеализираш LadyDi за стажа и във форумаНе забравяй,че човек цял живот се учи,и не питай старило,а патило!И явно проницателността те кара да сравняваш по-горе написаното с професионалист,само че недей да иронизираш Cosmopolitan,защото съм сигурна,че го четеш!
![]()
Темата твърде се отклони
Във всеки случай, аз съм привърженик на това, че всеки има право на мнение. Без значение колко глупаво е то.
Броя на мненията ми няма нищо общо и ако ги сравниш с датата, на която съм се регистрирала, ще видиш, че са много по-малко отколкото на потребители, регистрирани много по-късно.
Възрастта ми също не е от значение. И на 14 години, пак не подкрепях такава простотия, каквато демонстрира автора.
Към такива теми съм изключително невъзприемчива, точно защото (въпреки твърденията на автора), поставят хората, в случая жените, под общ знаменател. Не мисля, че личният злощастен опит на един индивид, и то в такава крехка възраст, му дава право да се изказва по този грозен и подронващ начин за всички жени.
Ако ги нямаше жените, и самият той нямаше да бъде на този свят, за да разпръсква глупостта си.
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
Пишеш ми тема в която се възмущаваш от идиотщината в България ,а в същото време си толкова безмозъчен и лишен от здрав разум.Преди да почнеш да пускаш такива теми обогати общата си култура и вдигни интелектуалното си ниво.
Какво като в България има някакви 12-13 годишни пикли които се ебат от ранна възраст и са курви и половина?Това не прави нормалните хора които имат мозък и ценности по-малко.
Образованието ни е под всякаква критика ,но го няма и желанието у хората да се научат на нещо..Вие не можете да се видите какви глупости говорите.Какво ми говориш за деградация като тука със аlesk сте кретени и половина...Вие сте пример за глупост и то неосъзната.Вместо да обиждате LadyDi и да пишете глупави теми отидете и се научете на нещо.От нещата които сте написали тук вие показвате ,че нямате елементарна култура...
Как да очакваме нещо да се промени когато хора като вас продължават да се раждат??
Вие критикувате тъпите 12-13 годишни пикли ,пропушили на 11 и без грам мозък в главата ,но вие не сте нещо повече от тях.Вярно е ,че деградацията е тотална и че глупостта превзема нацията -та вие сте пример за това.И докато обикновеният българин продължава да седи и да гледа безучастно ще си стоиме в това положение.
И сега вместо да бързаш да ме оборваш и да пишеш по-големи глупости отиди и отвори някоя книжка да прочетеш или си пусни Discovery Chanel -туко виж ти влязло нещо в главицата.![]()
--------------------------------------------------------
1. Аз не съм на 12Първоначално написано от Salieri
2. Извинявай, за това, че те обидих щом си момче
3. Ходи да спиш ТИ, щом имаш зор
ЛейдиДи е женица, която често дава точни мнения в темите в "Любов".
Много беше грозен целият този цирк в първите страници, проява на абсолютна детинщина.![]()
И защо по дяволите, Смирненски и творчеството му са намесени в съдържанието на темата?
И за да не флуудя излишно:
Да, има елементарни жени. Те обикновено се опитват да си доизживяват младостта, мислят като тинейджърки, държат се като такива => не могат да поемат ни най-малка отговорност, за каквото и към когото и да било, нито да оценят или да дадат (нечия) любов. Такива жени са много. Но не са чак една такава огромна маса, каквато се представя. А разните напудрени пуберки, които ходят с минижупи и мечтата им е да си хванат батко с пари, че да им плаща кафето и да ги кара на училище с голфа - те са едни заблудени хлапета, с кофти родители, които не са им обяснили кое е добро и лошо и какви ценности и принципи трябва да има човек. Но отново казвам, че тея чаршафени истории винаги са ми били глупави. Глупаво ми е и това, че когато някоя девойка пусне статия от Космополитън във форума, има масово неодобрение от момичета и момчета, а когато един мъж/момче пусне тема, в която се оплюват жените, все се намират разни, които да го поддържат, все едно е кой знае какво геройство да оплюеш всичко с гърди и вагина.
хаха важих с тоя отговворПървоначално написано от BlueFace
Няма да убиждам никои,жалко е че има много хлебарки в тоя форум
LadyDi и стига вече с това момиче,тя излезе наи великата в тоя форум.По голяма мъченица от нея няма в света,и няма и да има