
- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Защо жените са по-склонни към изневяра?
Защо мрънкате,че някакво момиче е хванало окото на някое момче и той примерно го е вдигнал?! Е ми нормално е,жените да не сте по-различни?! Т'ва ,че ние имаме индикаторче нищо не означава![]()
Та въпроса е защо жените повече изневеряват,защо те направо скачат в леглото,защо те са по-склонни да забравят отношенията си с мъжа,за да бъдат с друг само заради удоволствието?!
ето 1 статия:
Анкета, проведена сред 3000 британци, показва, че жените са по-склонни на изневяра отколкото мъжете.
В допитването 40% от жените и 30% от мъжете са признали, че поне веднъж са изневерявали на половинката си. Оказва се, че повечето жени считат флирта за невинно прегрешение, така че честичко си го позволяват. 30% от жените заявяват, че изневярата им е станала „случайно” именно в резултат на един „невинен” флирт. 60% от неверните жени, участвали в анкетата, са изневерили само с целувка, а цели 40% са стигнали и до секс. 20% от анкетираните представителки на нежния пол заявяват, че изневярата ги възбужда. Резултатите от анкетата също така показват, че дамите са склонни да кръшкат най-вече, когато са отегчени от любовната си връзка. 20% твърдят, че биха изневерили само ако са много пияни. 10% обаче заявяват, че животът е твърде кратък, за да се отдаваш само на един партньор.а бе има още много доказателства,ама не ми се търсят!Младите жени водят много по-разпуснат полов живот в сравнение с мъжете и на 21 години имат поне девет любовници зад гърба си, докато на същата възраст мъжете са преспали едва с четири, най-много пет партньорки.
Това са част от резултатите от направено изследване за списание Moore.
Освен това момичетата били и по-неверни.
Половината от анкетираните признали, че са изневерявали на гаджето си, като всяка четвърта го е правила поне два пъти.
В същото време 99% от горните лъжкини заявяват, че ако разберат, че партньорът им е изневерил, веднага ще се разделят с него. - ей това точно адски много ме дразни и си е чиста истина! Мъжа примерно да заговори момиче и ае... А жената може всичко нали?!
Все по-голямо става желанието на жените да правят секс, но те все пак са убедени, че мъжете получават по-голямо удоволствие в леглото.
Повече от половината запитани жени са отговорили, че са загубили девствеността си с човек, когото не са обичали, и едва 32% от тях мислят, че любовта е важен фактор.
Секс за една нощ са правили седем от десет запитани.
Само една от четири жени си признава, че би правила секс за пари, но 39% с удоволствие ще си легнат с шефа, за да ги повишат.
Аферата с женен мъж не е табу за 27% от жените, а 14% са преспали с гаджето на най-добрата си приятелка.Та защо все момчетата много повече са под прицел,а жените по-малко?!
Станислава