.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Подарък

  1. #1

    Подарък

    Здравейте !
    Имам следния проблем от много скоро ходя с едно момиче и се чедя сега какво да и подаря за коледа?
    на 14 съм и тя ми е 1-вата моля дайте някои препоръки за подарък за сега несъм се сетил за друго освен някаква плюшена играчка.
    Когато става въпрос за стил, носи се по течението. Когато става въпрос за принципи, бъди като скала.

  2. #2
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    какво значи много скоро??Защтото колкото повече време сте заедно ще разбереш какви са и инетесите,хобитата и тн.Ние не я познаваме че да знаем какво да и подариш!!!Замисли се през малкото врреме което сте били заедно дали ти е споделяла нещо което изка,или попитай някоя нейна приятелка!!!Разбери дали спортува от какво се вълнува и тн.Тя е твое гадже ти сам трябва да брецениш какво би и харесало!!!Ако бяхте шповече време заедно можеше някакво албумче с ваши снимки и спомени да е ама...като нямате много преживяни моменти заедно...

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от stelit0
    какво значи много скоро??Защтото колкото повече време сте заедно ще разбереш какви са и инетесите,хобитата и тн.Ние не я познаваме че да знаем какво да и подариш!!!Замисли се през малкото врреме което сте били заедно дали ти е споделяла нещо което изка,или попитай някоя нейна приятелка!!!Разбери дали спортува от какво се вълнува и тн.Тя е твое гадже ти сам трябва да брецениш какво би и харесало!!!Ако бяхте шповече време заедно можеше някакво албумче с ваши снимки и спомени да е ама...като нямате много преживяни моменти заедно...
    +1

  4. #4
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    плюшката ще ти свърши работа.
    Станислава

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от t0d1t0
    плюшката ще ти свърши работа.

    ЗнAм,Че тЕ боЛи..ВиЖдAм Тв0иТе сЪлЗи..иСкAш Дa Си С мЭн НaлИ..Но нЯмA дA Ме ИмAш Ти.. С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА...пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа ..НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш...СоРи СлАдЪк СаM OсТаВаШ.

  6. #6
    Добре балгодаря ви !
    Когато става въпрос за стил, носи се по течението. Когато става въпрос за принципи, бъди като скала.

  7. #7

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Tübingen Germania
    Мнения
    117
    да плушка става аз поне много бих се зарадвала сигурно повече от малко дете

  8. #8
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    плюшената играчка става ,сладко е а и сяка лигла се радва на тва

  9. #9
    Зависи от момичето.Аз на моето гадже ще му подаря нещо романтично.

  10. #10
    Хее аз на моито моло къпих игра4ка мн се зардва даже я красти на мен ии жинаги я гъшка жместо мен :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си