.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Търсене на хора в скайп по е-майл

    Здравейте, бих искал, да ви попитам, знаете ли някакъв начин, по който мога да намеря хора в скайп по е-майл. Трябва ми, за да намеря скайпа на един човек, като му имам е-майл-а. Благодаря ви предварително.

  2. #2
    Двете неща нямат АБСОЛЮТНО нищо общо.. освен ако нямаш луд късмет и скайпа на тоя човек е също като името на пощата му (което си е 30% възможно) .. иначе знам,че от MySpace може да намериш скайпа.. Успехх! ..
    П.П - не знам за какво става на въпрос,но защо сам не я/го попиташ за скайпа

  3. #3
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Оф, еми на search-a му пишеш имейла. Що не погледна преди да питаш?

    Saatana vittu perkele hate crew!

  4. #4
    в скайп се търси по и-мейл:Д

  5. #5
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от danyrenesmee
    Двете неща нямат АБСОЛЮТНО нищо общо.. освен ако нямаш луд късмет и скайпа на тоя човек е също като името на пощата му (което си е 30% възможно) .. иначе знам,че от MySpace може да намериш скайпа.. Успехх! ..
    П.П - не знам за какво става на въпрос,но защо сам не я/го попиташ за скайпа
    нищо общо нямат. Само дето за да се регистрираш в скайп трябва да въведеш имейл, на който ти изпращат евентуално забравената парола. Нищо общо нямат.

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    Цитирай Първоначално написано от danyrenesmee
    Двете неща нямат АБСОЛЮТНО нищо общо.. освен ако нямаш луд късмет и скайпа на тоя човек е също като името на пощата му (което си е 30% възможно) .. иначе знам,че от MySpace може да намериш скайпа.. Успехх! ..
    П.П - не знам за какво става на въпрос,но защо сам не я/го попиташ за скайпа
    нищо общо нямат. Само дето за да се регистрираш в скайп трябва да въведеш имейл, на който ти изпращат евентуално забравената парола. Нищо общо нямат.
    вярно,ох.. съжалявам за тъпото и некомпетентно мнение наистина съм леко руса.. и съжалявам за тва пък въвсем забравих.. уф,че се смея на себе си..

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    нищо общо нямат. Само дето за да се регистрираш в скайп трябва да въведеш имейл, на който ти изпращат евентуално забравената парола. Нищо общо нямат.
    Друг е въпросът дали някой си пише истинския имейл.

  8. #8
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Цитирай Първоначално написано от Luciernaga
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    нищо общо нямат. Само дето за да се регистрираш в скайп трябва да въведеш имейл, на който ти изпращат евентуално забравената парола. Нищо общо нямат.
    Друг е въпросът дали някой си пише истинския имейл.
    Ако си достатъчно тъп, за да напишеш друг, после да си забравиш паса и да ти изпратят съобщение на фейк имейла, да.
    .!.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си