.
Затворена тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    бълХаристан
    Мнения
    1 712

    хаде ямбол е града, хаде братчто ми

    http://vbox7.com/play:8499c938

    не е бейрут, не е могадишу, ямбол е града

    яко циганска държава!

    кажете са

  2. #2
    Супер фен Аватара на stefity
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Варна...
    Мнения
    2 139
    Мдаааа това точно днес го гледах и мислех точно по този повод да пусна тема, но ме изпревари

    Минута след началото на предаването, ме изби на лудешки смях, поради причината, че се сетих за всеизвестните форумни мишлета от.... Ямбол, ноо след 20-тина минути, осъзнах, коооолко зле всъщност е положението и смехът ми се секна доста бързо... Жалко, отвратително, страшно...
    To strive, to seek, to find, and not to yield...

  3. #3

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    бълХаристан
    Мнения
    1 712
    да и на мен в началото ми се стори забавно, но е много тъжно дори. това е европата...
    но пък и циганите са си гадно племе. и ние българите сме гадно племе, но поне българите дето не стават за нищо стават бандити, а циганите си остават цигани защото са глупави.
    абе българия си е пълна измет, с право сме кенефа на цяла европа. даже и в циганска румъния циганите са много по-цивилизовани, катунари си има също ама пак не са такива като нашите (минавал съм само транзитно през румъния от там имам наблюдения)

  4. #4
    Супер фен Аватара на Shia
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 665
    Да почнем да си сравняваме градовете си е пълна глупост

  5. #5
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    тва ямбол е ебем ти гнусното селО
    един читав нема от там
    ЕДИН!
    замислих се дали не е по-лошо от перник, ама мисля, че има доста да гони.

  6. #6

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    бълХаристан
    Мнения
    1 712
    не, намах намерение да става град срещу град.
    то пловдив си има същото гето - столипиново
    софия си има факултето, христо ботев, баталова воденица т ософия е най-циганския град . захарна фабрика и модерно предградие са нещо подобно

    всек иград си има циганска махала за съжаление

  7. #7
    Супер фен Аватара на stefity
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Варна...
    Мнения
    2 139
    Аз останах и с друго впечатление... Тия хора и в дворец да ги вкараш, пак ще осерат всичко и ще стане на леш цялото място. Те сами си казаха, апартаментите били хубави, ток, вода, всичко са имали и айде в един момент всичко се срутва...
    To strive, to seek, to find, and not to yield...

  8. #8
    Голям фен Аватара на skuck
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    993
    Хората не случайно са измислили израза "Циганска Душа"! До колкото е голям мирогледа ми.... не познавам по безотговорни хора от циганите!
    Хаквам PlayStation 2 и 3 - Soft Mod - PS2 - 10 лв. ; PS3 - 30 лв!!!
    Хаквам/Ънбриквам PSP 1000/2000 (старо дъно) - 10лв!!!
    Хаквам PSP 2000/3000/GO (ново дъно) - 10 лв!!!

    Пловдив/Добрич
    Скайп - zeamgo
    GSM: 0883471335; 0896842527

  9. #9
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    Има го и в замунда, който иска.. http://zamunda.net/details.php?id=201433&hit=1
    И аз го гледах днес. Ужас - кво да кажа. 20 блок..
    In the grace
    Of this love
    We rise in pain
    And death is not far away
    And soon we'll sleep
    And never wake up again

  10. #10

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    бълХаристан
    Мнения
    1 712
    Цитирай Първоначално написано от stefity
    Аз останах и с друго впечатление... Тия хора и в дворец да ги вкараш, пак ще осерат всичко и ще стане на леш цялото място. Те сами си казаха, апартаментите били хубави, ток, вода, всичко са имали и айде в един момент всичко се срутва...
    абе не знам, по време на бай тошо защо никой не си е позволявал такива неща? после бил лош режима щото има лагери, та то трябва да си има лагери!
    няма контрол и бълхария си е разграден двор, затова е на това дередже. циганите колкото и да са ми противни и да ги мразя, и те имат своя доза истина - до 89 ги държат под контрол и си разботят и си живеят, българите също. след великата демокрация всичко се разбива, без да има план как да се съгради нещо ново.. .и всичко се оставя на произвола на съдбата и ето до къде се стига - цигани, убийства, обири, магистрални бандити, корупция, измами, проституция, наркотици, отвличания. все много демократични неща, и хубави при това! няма ли здрава ръка нищо не става - крадеш, убиваш айде на стадиона на колене и един куршум от упор като в китай. няма оправия иначе

  11. #11
    Мизерията беше отчайваща,травеститите също,детенцето,което тичаше голо също,гледката на циганина извършващ нуждите си в стаята :X общо взето всичко...целия 20ти блок..

    Обаче забележете как мръсните гадни цигани си казват \"Еми то ние сме си виновни\" , а ние българите вечно търсим причината в държавата,в управлението,в околните,но никога и в себе си.

    Вярно че са човешки същества,но те са се превърнали в едни помяри,представете си какви зарази се носят от този 20ти блок,представете си случайно да минете от там и да видите тази мизерия,за мен това място трябва да се изгори,а хората(ако могат все още така да се нарекат) да се избият...

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    665
    Виновна е държавата, правилно Карбовски каза в края, че държавата трябва да направи от всеки индивид човек, дали с добро или с лошо .. зависи, трябва да се интегрират по някакъв начин тези цигани, според мен трябва малко дисциплина и ред. Обаче ние нямаме управници, нямаме закони, държавата работи за себе си, не за хората в нея. Грозен факт, циганите не са виновни !!! Това нарочно се прави, нискоинтелигентни се командват по-лесно, а и те са добра работна ръка за Европа?

  13. #13
    Супер фен Аватара на Shia
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 665
    Пак ли сте ядосани на Lettuce ,че така подхождате към темата ?

  14. #14
    Lettuce е новият global.

  15. #15
    Аватара на d0m1n1k
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    JaMb0l
    Мнения
    10
    За тези които незнаят този блок е последен ама наистина посления и най във края в Ямбол. Затова по полека със обидите.
    Жена ти ми вика маисторе...

  16. #16
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    гръда
    А основното училище, което ти НЕ си завършил къде е ?
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  17. #17
    Аватара на d0m1n1k
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    JaMb0l
    Мнения
    10
    Цитирай Първоначално написано от realantisocial
    гръда
    А основното училище, което ти НЕ си завършил къде е ?
    Да не съм на изпит или на конкурс за правилен правопис.Не виждаш ли в колко рано сутринта е писано...
    Жена ти ми вика маисторе...

  18. #18
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Една от последните крепости на българщината е нашият език. А в езика влиза и правописа. Това, че ти гледаш да пишеш правилно само по време на изпит си е твоя лична работа. После не питай защо ви наричаме селяни.
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  19. #19
    Супер фен Аватара на lDoLLl
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    1 019
    Е да, ама колко жители има Ямбол, а колко София??
    Неуместно е да се сравнява така..
    You got to work hard
    For your dreams to come true
    Got to keep the flame alive...

  20. #20
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    Цитирай Първоначално написано от Lettuce
    Цитирай Първоначално написано от iLovePussyJuice
    тва ямбол е е*** ти гнусното селО
    един читав нема от там
    ЕДИН!
    замислих се дали не е по-лошо от перник, ама мисля, че има доста да гони.

    Я сега кажи в този 20-ти блок според тебе колко роми живеят? Това е един единствен блок на края на града, отцепен от цивилизацията.Освен него има и една малка циганска махала.В София има хиляди пъти повече цигани отколкото в Ямбол:

    „Факултета“ е известен като ромското гето на София. „Факултета“ е с население от 45000 жители."

    Така че, не виждам умисъл в думите ти.Ако село наричаш град с по-малко от 10 000 роми, то София какво трябва да е?
    Вие мате ли 45 000 общо!?

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  21. #21
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Темата ви е тенденциозна и ще я затворя. Оформена по друг вид, би могла да съществува..

    но... ъъ Ямбол ни е най-малкия проблем. Циганията като такава вирее във всеки град, във всеки квартал, във всеки блок по отделно... а в София е най-много и като численост, и като всичко останало.

    а нещо мернах за 'циганската душа' - но този, който използва израза май не е наясно какво означава. Нашите цигани не са 'истинските' цигани, онези 'старите' цигани, които пътуват на лагери, веселят се с музика и танци и т.н.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си