.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Метъл Кафе/Кръчма ?

    Кажете ми някое метъл кафе или кръчма в София,но да не е от тези малките и да не трябва да си резервирам места Ии...старта да не е късен(19:00,22:00 и т.н.) ами да мога да отида примерно на обяд или след обяд. Да,знам го сайта http://metalbest.net/mmap.php?id=142&city=sofia ,но не знам кои са добрите,защото пише почти една и съща информация за всички...Трябва ми нещо добро.

  2. #2
    Блек лодж се цани за най-доброто място, там бих ти препоръчал. Адамса не е лошо, стига да не е препълнено, щото е малко инак..Другите не си заслужават. Ама аз съм повлиян, щото рок/метъл заведения не харесвам никак
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  3. #3
    има едно с джаги до паметника Левски, пълна дупка, май е точно адамса, ние му викаме арианата

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Аз по приятелски реакции съдя, че в Блек Лодж е много яко.
    А за нощен клуб (не че питаш за такъв, но да спомена) са ми препоръчвали Angel Heart и ми е мечта да ида там!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си