.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 68
  1. #26
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536

    Re: Секс без презерватив

    Цитирай Първоначално написано от kremen4eto
    И ние това коментирахме наскоро, правихме си изводи какви сме в леглото щом се късат толкова много.
    хаха , да ти е хрумвало, че просто сте некадърни и не ги слагате правилно, за да се късат толкова често

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Така си е! А ако ми е писано да имам бебе, и без секс ще стане. Вижте Дева Мария
    Както и девица Нана (майка на Атис от Фригия); девица Деваки (майка на Кришна от Индия) и майките на Дионис от Гърция и Митра от Персия, които също били девици. Я гледай, според религиите дори има по-голям шанс да имате дете (че и бог), ако сте девица.

    P.S.: Да не забравяме и "Избраният" Анакин Скайуокър, които бил заченат без мъжка намеса от мидихлорианите в съответствие с волята на Силата. Няма отърване от раждането, ей.

  3. #28

    Re: Секс без презерватив

    Цитирай Първоначално написано от therichbitch
    Цитирай Първоначално написано от kremen4eto
    И ние това коментирахме наскоро, правихме си изводи какви сме в леглото щом се късат толкова много.
    хаха , да ти е хрумвало, че просто сте некадърни и не ги слагате правилно, за да се късат толкова често
    Ако ще се обиждаме да спирам да пиша а?

    Не, не бях се замисляла, защото преди е нямал същия проблем с презервативите. Може и да си права, но не ти правиш секс с някой от нас

    Няма да питам вас дали съм бременна, ако имам такива опасения, СПОКОЙНО! Ще питам или чичо доктор или ще си купя тест.

    Родителите ми не знаят, че водя полов живот и напоследък мисля как да им го кажа, затова и изчаквам с въпросните изследвания. Замислям се и се за противозачатъчни. Знам, че може и без те да знаят, но не искам да ми открият нещо и да съм принудена да им кажа или да открият хапчетата.

    Исках да кажа, че на много места където четат лекции на връстниците ми, казват, че усещането и ефекта не се губи когато се постави презерватив, а не съм съгласна с това

  4. #29
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    За какви още по-неизвестни процеси от "отделянето на хормони" говориш?
    Teglo80kg, при прием на ОК отделяне на хормони няма! Това е проблем, особено при по-продължителен прием!

    Ако си мислиш,че някой ще си сложи главата в торбата без да прегледа някой и д аму предпише някакво лекарство се лъжеш много жестоко както и да не го зивика на профи пргелд ,а особено ако лицето е пубер!
    Драга, здравната каса ти поема с направление 1 вторичен преглед в рамките на 45 дни след първичния, нищо повече! И още нещо- профилактиката не е грижа на лекаря, а отговорност на индивида.

    Ти си толкова навътре в целият процес, че си нямаш простичка идея какво означава истинко удволствие. Имам усещането че си фригидна.
    Е тук мно-о-о-о-ого грешиш. Не виждам какво общо имат интелектът и познанията с удоволствието.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #30
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Понеже не правя секс с робот, мога да преценя кога оргазмът му е бил по-хубав от друг, който не е бил. Изпитвала съм стотици оргазма и няма идентично усещане при никой от тях. Под качествено свършване в секса разбирам сила и продължителност на оргазма.

  6. #31
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Плюс това в поста си не визирам пиенето на контрацептиви по медицински показания и не съм против лечението с ОК, а съм против безразборното им предписване и прием от еманципирани госпожички, нямащи си понятие какви процеси протичат в организма, как протичат и защо, нямащи си понятие какви могат да бъдат последиците от това вмешателство в еднокринологията /и не само/. Далеч съм от идеята, че на всеки 6 месеца въпросните еманципирани госпожички, пиещи ОК, правят профилактични прегледи при мамолог, проследяват липиден профил, внимават какви хранителни добавки приемат и знаят какво допълнително трябва да приемат, пиейки контрацептиви.
    Против съм повърхностното и елементарно отношение по такъв сериозен въпрос, свеждащо се до:
    А противозачатъчните не са толкова вредни, колкото някои хора си мислят...
    ООоо, ама извинте мис Нееманципирана Всезнайке, простете "повърхнистното" ми и "елементарно" отношение!!!

    Дааа, твоите методи за "предпазване" са просто хмммм страхотно актуални...за средновековието...?!
    Уверявам те, че съм прекрасно запозната с начина на действие на ОК и с възможните рискове и, честно казано, ми се струват минимални в сравнение с нежелана бременност и аборт. Да не споменавам психическото здраве и притеснения, свъразни с евентуално забременяване. Чела съм доста за ОК, говорила съм с лекари дали женското хапче е толкова вредно, колкото си мислят такива като теб. Не само, че не е вредно (не е доказано, че причинява рак , тромбоза и тн), но и в някои случаи даже е полезно. Разбира се, има си правила, които трябва да се спазват.
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  7. #32
    Ако момчето може да се контролира си правете секс без презерватив спокойно, пък и като спите само заедно няма никакъв проблем споко. Аз съм правила секс със много без презерватив, някои от които съм ги познавала от 2-3 дена и нито инфекции съм хващала, нито ескапел съм пила, сиг е късмет при мене де, ама това промиване на мозъците с тия презервативи много ме дразни
    The music is loud
    The kids are so young
    All over the world
    They wanna have fun
    The music is so loud
    It drowns out the talk
    All over the world
    Just give us more rokk

  8. #33
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Axel_f, има сума ти проведени изследвания за връзката между приема на ОК и заболяемостта от рак на гърдата, при това изследвания, публикувани в специализирани списания. Лекарите, с които съм разговаряла на тази тема, също потвърждават връзката. Да не говорим, че вече е прието, че в канцерогенезата са замесени и половите хормони /разгърни някой учебник по патоанатомия или хирургия /.
    А относно методите ми на предпазване /бариерен <разбирай презерватив> + прекъснат полов акт <разбирай свършване отвън>/ не виждам смисъл да се тъпча с хапове. Дори и от праисторическата ера да са, след като за 3 години 6 месеца и 25 дни не се е стигнало до бременност, продължавам да се пазя така!
    Чела съм доста за ОК, говорила съм с лекари дали женското хапче е толкова вредно, колкото си мислят такива като теб
    Опитах се да ти отворя очите, явно безуспешно.


    Прекратявам спора, очевидно е, че е непродуктивен.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #34
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Еманципирана госпожичка е ирония, но явно е трябвало и кавички да сложа.
    Не че не толерирам чуждо мнение, но не толерирам нападки към личния и още повече интимния ми живот.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #35
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    the world is mine ~
    Мнения
    287
    http://vbox7.com/play:c8d89507 , а при вас как се късат не знам..
    Майтап ли ? По-сериозен съм от инфаркт!

  11. #36
    Повече от фен Аватара на Azgalor
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    410
    Както има един лаф "Ползвай презерватив, защото се сменя по лесно от пелените след 9 месеца"

  12. #37
    Наистина е по - добре без , но ако не сте сигурни в спобностите на приятеля си не го правете че ще имате голям подарък след 9 месеца

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от Marge
    Ако момчето може да се контролира си правете секс без презерватив спокойно, пък и като спите само заедно няма никакъв проблем споко. Аз съм правила секс със много без презерватив, някои от които съм ги познавала от 2-3 дена и нито инфекции съм хващала, нито ескапел съм пила, сиг е късмет при мене де, ама това промиване на мозъците с тия презервативи много ме дразни


    аз се чудя последно ако не свършва в теб може ли да се забременее гледах на толкожа места някаде пише че можело другаде че вериатността била много малка и в крайна сметка нищо не разбирам

  14. #39
    И при прекъснат полов акт има шанс да се забременее Имам такъв случей с една приятелка аз съм си почитателка на кондомите !
    Усмивката издава това което очите крият. A дали се чувства това което опитват се да скрият?Опознах себеси за да опозная после теб! Добре напразно защото само теб не те разбирам!
    Оставаш моя слабост ти си моя грях!

  15. #40
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Sofiq
    Мнения
    315
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Така си е! А ако ми е писано да имам бебе, и без секс ще стане. Вижте Дева Мария
    Че то Йосиф си е палавник бе, той Бог само го е осиновил детето

  16. #41
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    ЛОЛ, вие не можете да слагате презервативи просто. НИКОГА не ми се е късал кондом, а с моето момче си ни е в природата и на двамата да обичаме грубия и бесен секс.
    Научете се да слагате кондоми и хем ще спестите пари (не да купувате 7-8, о боже), хем няма да се отвъзбуждате...

    ПП. Да, има разлика в усещанията. И ние сме пробвали без презерватив, по-хубаво е, ама после и двамата сме на тръни докато ми дойде. Не си заслужава просто.
    Просто на нас ни пука за бъдещето ни и се пазим.

  17. #42
    Супер фен Аватара на Whyniser
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Благоевград
    Мнения
    1 341
    Чувството е несравнимо без така е.Но при прекъснат акт и - да не е свършил - изтече предеякулационна течност какво става,а? Възможността за болести е по-голяма без.Здравето преди всичко.Когато сте абсолютно сигурни един в друг - ок.
    Все същия ™G-Baby™

    Лудият се оплаква,
    че хората не го познават,
    а мъдрецът —
    че не познава хората.


    House M.D.
    -Sometimes we can't see why normal isn't normal.

  18. #43
    Супер фен Аватара на Jessie
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 610
    Много си се посмях, докато четях темата, да.

    I'm inlove with a criminal...

  19. #44
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    Цитирай Първоначално написано от Jessie
    Много си се посмях, докато четях темата, да.
    Добре,радвам се че си се забавлявала!

  20. #45
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от Jessie
    Много си се посмях, докато четях темата, да.
    Бъдете пичове! Смейте се на раздела!
    определено има материал

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  21. #46
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    Всеки сам си решава как да го прави...


    "МИДАТА" още активна ли е?

  22. #47
    Супер фен Аватара на Jessie
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 610
    Цитирай Първоначално написано от t0d1t0
    Цитирай Първоначално написано от Jessie
    Много си се посмях, докато четях темата, да.
    Добре,радвам се че си се забавлявала!
    Ей, дано не го приемеш като обида към темата или нещо такова. Или пък към раздела. Не, ни най-малко. Просто не се сдържах ... Имаше наистина смислени постове и пр., но честно казано - имаше и пълна простотия.

    I'm inlove with a criminal...

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от ApXaHrEJI
    Не съм виждал още мнение, че е същото, но от опит знам, че разликата е огромна
    Но все пак съветвам ... Свикни с лошите неща произлизащи от ползването на презервативи ... Наистина спасяват живот .
    mn pravilno naistina bez prezervativ si e mn po golqm kef i za dvata pola.no na dne6no vreme vsi4ko e vazmojno taka 4e predpazlivosta trqbva da e na purvo mqsto

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от Jessie
    Цитирай Първоначално написано от t0d1t0
    Цитирай Първоначално написано от Jessie
    Много си се посмях, докато четях темата, да.
    Добре,радвам се че си се забавлявала!
    Ей, дано не го приемеш като обида към темата или нещо такова. Или пък към раздела. Не, ни най-малко. Просто не се сдържах ... Имаше наистина смислени постове и пр., но честно казано - имаше и пълна простотия.
    Просто нямаше как да не натиснеш копченцето ЦИТИРАЙ и да наблъскаш хиляда смеещи се имотиконки, защото неможе ти да се смееш а ние да не знаем нали

    Цитирай Първоначално написано от xCutOutMyTearsx
    Акъл и цикъл не дойдат ли на време - не ги и чакай. -.-

  25. #50
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Разбира се, че е в пъти по-хубаво и по-удобно без презерватив. Но за това наистина трябва да си сигурен в партньора си, че няма да ти предаде някоя болест. И, да, и друг път съм казвала - доверието не е метод за контрацепция. Недейте да имате доверие на партньора си, че няма да сгафи и няма да успее да го извади навреме и прочие.. Да не споменаваме прословутата предеякулационна течност, в която има някакъв си процент сперматозоиди, ноо нали знаем, че САМО един е достатъчен да оплоди яйцеклетката.и бла бла бла И СПИНЪТ е толкова сериозно навлязъл в нашия живот - определено всеки трети 19-годишен пикльо има СПИН! Затова, преди да решите да го правите с половинката ви, веднага го водете на доктор, да му направят пълни изследвания, и тогава да се впуснете в такова рисково начинание.. (нз обаче аз вече се отегчих от дъвчене на едни и същи неща)
    А за противозачатъчните - ами естествено, че не са безвредни бонбонки. Естествено, че е намеса в ендокринната система. Ами ония хапченца - постинорчета, сега вече ескапелчета, къде ги пият за щяло и не щяло - О, Да - те са безвредни! Та то е само едно хапченце! С хормонално съдържание колкото опаковка противозачатъчни, ноо няма проблем. То между впрочем това ескапел е измислено от ветеринарната медицина - давали са го на животните, а впоследствие се оказало, че и на жените действа така добре.
    Естествено, че човек трябва да се предпазва. Да е сигурен в партньора си, ако трябва наистина да изисква изследвания, но не и да се втелява. Защото съм убедена, че ако сервирате на гаджето си - НЯМА ДА СПА С ТЕБ, ДОКАТО НЕ СЕ ИЗСЛЕДВАШ ЗА СПИН! - почти всеки мъж ще ви се изрепчи насреща и няма да ви търпи параноите
    И все пак по темата - разбира се, че е 100 пъти по-готино без презерватив. И аз честно казано ги късам ужасно много. При мен 2 от 3 се късат. Но аз си пия противозачатъчни и се овлажнявам много малко, затова при мен е нормално да се късат. Презервативът единствено ако се съмнявам дали партньорът ми не е носител на някаква инфекция. Т.е. да е някой, с когото не се познаваме добре и не му знам предишните изпълнения, а аз рядко се впускам в такива начинания. И така от 5 години насам си пия хапченцата и ми е спокойно, забравих какво е стрес от това да не забременея и тем подобни. Преди да креснете, че са много вредни, естествено, че са. Но предпочитам това, отколкото аборт. Или пък да се тръшкам като ми се скъса презерватив, да се натъпча ли с хапченце, да смятам ли овулации и да трепна кога ще ми дойде.
    HardC0re and BDSM forever

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си