.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 68 от общо 68
  1. #51
    Кратко и точно на мен ми е по-приятно с презерватив..Тия презервативи за да се късат значи мила не знаеш как да си турнеш презервативчето или не сте му купили по размерче..За навлажняването се ползват кремчета специални и проблема си е в теб мацка (: На мен повече ми харесва със презерватив,веднъж-два пъти съм пробвала без и повече не желая и то защото нямаше презерватив в нас имаше хапчета,който после забавят цикъла с 20 дни

    Иска ми се да излетя като птичка,
    иска си и се да отида там някъде..
    Някъде дето човек не се връщал..
    Ах,как не мога сега е рано..


  2. #52
    Цитирай Първоначално написано от roltirirang
    Кратко и точно на мен ми е по-приятно с презерватив..Тия презервативи за да се късат значи мила не знаеш как да си турнеш презервативчето или не сте му купили по размерче..За навлажняването се ползват кремчета специални и проблема си е в теб мацка (: На мен повече ми харесва със презерватив,веднъж-два пъти съм пробвала без и повече не желая и то защото нямаше презерватив в нас имаше хапчета,който после забавят цикъла с 20 дни
    За презервативите явно проблемът е в нас

    Ми навлажняването ... не искам да трябва всеки път да ползвам 'кремчета' и т.н. ... някак си става толкова неестествено така

    А да попитам нещо ... Кое е по-вредно - да се пие ескапел или да се прави аборт? Зная, че и двете са много вредни, но аз лично не бих пила хапче, защото не е сигурно, че има нужда от това.
    Но като се замисля, от финансова гледна точка по-добре хапче да се пие Както и да е. Да не дава Господ да се стига до там

  3. #53

  4. #54
    За презервативите явно проблемът е в нас

    Ми навлажняването ... не искам да трябва всеки път да ползвам 'кремчета' и т.н. ... някак си става толкова неестествено така

    А да попитам нещо ... Кое е по-вредно - да се пие ескапел или да се прави аборт? Зная, че и двете са много вредни, но аз лично не бих пила хапче, защото не е сигурно, че има нужда от това.
    Но като се замисля, от финансова гледна точка по-добре хапче да се пие Както и да е. Да не дава Господ да се стига до там
    Eми логично миличка,че като няма да ползваш хапчета ще ползваш преверватив и ако се научиш да го слагаш като хората и да си купиш евтин ,но хубав няма да ти се къса няма нужда от аборт.А я да те питам при секс без противозачатъчни освен спин какви гъбички и заболявания дето после цял живот ще си ги точиш и не се знае,ако човека има гъбички или ти донесе някоя инфекция дали ще знае дори и гаджето ти може да му се случи по неволя да те зарази.
    Ако искаш на 2г. след като си пила Ескапел без препоръка от гениколог да ти спре цикъла и да нямаш деца щото до това води без лекарски препоръки хапчета(то и лекарите не са много надежни).
    Ми значи овлажняването си е в теб проблема,не се възбуждаш толкова може би трябва по дълга игра..Е че то колко му е да турне малко кремче много малко няма да се забелязва...за кремовете не знам аз с овлажненията нямам проблеми..Не че като ти го вкара без презерватив е супер естественото ---Като не е естествено що носиш сутиен да ти прави циците не естествени Логично,че понякога трябва да се жертваме :P [/quote]

    Иска ми се да излетя като птичка,
    иска си и се да отида там някъде..
    Някъде дето човек не се връщал..
    Ах,как не мога сега е рано..


  5. #55
    Супер фен Аватара на Bixel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Ямбол д'ге
    Мнения
    1 295
    Ама презервативите не ти дават така нареченото "бебе" докато голата пишка мое ти даде 2-3 наведнъж :>
    GTA Stunting

  6. #56

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Варненска чайка ;)
    Мнения
    21
    Кой е казал,че е едно и също с и без презерватив да му лепна два шамара.Определението торбичка е много точно казано.Много е тъпо с презерватив и хиляди пъти съм се ядосвал заради тези шибани болести.Ако ги нямаше щеше да е РАЯ.Аз го правя на бос крак, но с приятелката ми сме от 3+ години......
    Схемата с ръгай здраво и после мисли никак не е добре.Никога не съм рискувал с такова нещо.....

  7. #57
    Цитирай Първоначално написано от roltirirang
    За презервативите явно проблемът е в нас

    Ми навлажняването ... не искам да трябва всеки път да ползвам 'кремчета' и т.н. ... някак си става толкова неестествено така

    А да попитам нещо ... Кое е по-вредно - да се пие ескапел или да се прави аборт? Зная, че и двете са много вредни, но аз лично не бих пила хапче, защото не е сигурно, че има нужда от това.
    Но като се замисля, от финансова гледна точка по-добре хапче да се пие Както и да е. Да не дава Господ да се стига до там
    Eми логично миличка,че като няма да ползваш хапчета ще ползваш преверватив и ако се научиш да го слагаш като хората и да си купиш евтин ,но хубав няма да ти се къса няма нужда от аборт.А я да те питам при секс без противозачатъчни освен спин какви гъбички и заболявания дето после цял живот ще си ги точиш и не се знае,ако човека има гъбички или ти донесе някоя инфекция дали ще знае дори и гаджето ти може да му се случи по неволя да те зарази.
    Ако искаш на 2г. след като си пила Ескапел без препоръка от гениколог да ти спре цикъла и да нямаш деца щото до това води без лекарски препоръки хапчета(то и лекарите не са много надежни).
    Ми значи овлажняването си е в теб проблема,не се възбуждаш толкова може би трябва по дълга игра..Е че то колко му е да турне малко кремче много малко няма да се забелязва...за кремовете не знам аз с овлажненията нямам проблеми..Не че като ти го вкара без презерватив е супер естественото ---Като не е естествено що носиш сутиен да ти прави циците не естествени Логично,че понякога трябва да се жертваме :P
    [/quote]

    О.К. ама не ми обяснявайте като на малко дете информирана съм, зная какви рискове поемам.

    А навлажняването - и аз мислех, че проблема е в мен, но когато няма презерватив е мноооого по влажно. Само съвпадение ли ше да е?

  8. #58
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Цитирай Първоначално написано от kremen4eto

    О.К. ама не ми обяснявайте като на малко дете информирана съм, зная какви рискове поемам.

    А навлажняването - и аз мислех, че проблема е в мен, но когато няма презерватив е мноооого по влажно. Само съвпадение ли ше да е?
    Ами то като видиш кондома и ти се убива желанието, и изсъхваш.
    Абе най-лесно със слюнка е овлажняването, слагай си слюнка или той да ти слага, ако не ти се занимава с овлажнители.
    HardC0re and BDSM forever

  9. #59
    Супер фен Аватара на BigFakeSmile
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 319
    Без презерватив е на 100% по-хубаво, две мнения няма. Но и двете страни си имат своите минуси: без-момчето трябва да е на щрек постоянно, със-също, и да го вади често, за да провери дали презервативът не се е скъсал
    I saw this place was open, tonight
    And the girls and the boys
    They were rocking
    And the alcohol was flowing
    And I knew right away this was my life
    Oh what a night....!!

  10. #60
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Нямало 2 мнения. Явно моите не си ги чел.

  11. #61
    Супер фен Аватара на Linns
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Милано
    Мнения
    1 277
    Съвсем различно е ..

  12. #62
    А бее .... Без презерватив си е най - хубаво нз що, но е така :d

  13. #63
    Мм, потвърждавам!

    Най-сладкото на секса между постоянни партньори е, че може без презерватив.
    Презерватива се слага само накрая, с чисто противозачатъчна цел.
    Просто разликата с и без е огромна.

  14. #64
    Супер фен Аватара на m1nik
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 003
    Цитирай Първоначално написано от ApXaHrEJI
    Не съм виждал още мнение, че е същото, но от опит знам, че разликата е огромна
    Но все пак съветвам ... Свикни с лошите неща произлизащи от ползването на презервативи ... Наистина спасяват живот .
    правилно правилно
    )

  15. #65
    Здравейте със приятеля ми правихме секс с презерватив но не свърши в мен възможно ли е да съм бременна дори го помолих да сложи два свърши 10 минути след като го извади

  16. #66
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Не знам никога не съм го правил без!!! На тия дето правят без презерватив нали знаеш как им казват???

  17. #67
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Не знам никога не съм го правил без!!! На тия дето правят без презерватив нали знаеш как им казват???
    "Мама" и "тате" им казват !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #68
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    "Мама" и "тате" им казват !
    Есттт!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си