.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 68
  1. #1

    Секс без презерватив

    Знам за опасностите, зная, че трябва винаги да се ползват презервативи, зная защо. Само не разбирам защо всички твърдят, че с и без няма никаква разлика. Правила съм го много пъти с презерватив и много пъти без, пробвала съм най-различни марки и варианти, но си е 100 пъти по-хубаво на голо.

    1во се губи усещането от члена му, но да предположим, че е от дебелината на презерватива.
    2ро колкото и лубрикирани да са презервативите, рано или късно става сухо по време на акт, Мислех, че просто аз ставам суха, но когато е на голо нямам такива проблеми, направо са си наводнения.
    3то супер гадно е да го хвана, за да си го пъхна примерно и да хвана все едно някакъв найлон или торбичка.
    4то ... едно е да почнем и да го пъхне (когато е с презерватив) ,друго е да го пъхне и да каже 'О ДА' (понеже е без).
    Да не говорим за изхлузванията, късането, случаите когато е оставал презерватива в мен. Късали сме всякакви презеравативи (нищо не издържа ) и когато почнат да се късат през 5 мин става досадно ии губим възбуда. Специално за нас, когато го правим с презервативи ни трябват поне 7-8 за 1-2 часа.

    Разбирам опасностите и защо тряба да се ползват, само не мога да разбера защо всички повтаряте, че е едно и също с и без

  2. #2
    Не съм виждал още мнение, че е същото, но от опит знам, че разликата е огромна
    Но все пак съветвам ... Свикни с лошите неща произлизащи от ползването на презервативи ... Наистина спасяват живот .

  3. #3

    Re: Секс без презерватив

    Цитирай Първоначално написано от kremen4eto
    Знам за опасностите, зная, че трябва винаги да се ползват презервативи, зная защо. Само не разбирам защо всички твърдят, че с и без няма никаква разлика. Правила съм го много пъти с презерватив и много пъти без, пробвала съм най-различни марки и варианти, но си е 100 пъти по-хубаво на голо.

    1во се губи усещането от члена му, но да предположим, че е от дебелината на презерватива.
    2ро колкото и лубрикирани да са презервативите, рано или късно става сухо по време на акт, Мислех, че просто аз ставам суха, но когато е на голо нямам такива проблеми, направо са си наводнения.
    3то супер гадно е да го хвана, за да си го пъхна примерно и да хвана все едно някакъв найлон или торбичка.
    4то ... едно е да почнем и да го пъхне (когато е с презерватив) ,друго е да го пъхне и да каже 'О ДА' (понеже е без).
    Да не говорим за изхлузванията, късането, случаите когато е оставал презерватива в мен. Късали сме всякакви презеравативи (нищо не издържа ) и когато почнат да се късат през 5 мин става досадно ии губим възбуда. Специално за нас, когато го правим с презервативи ни трябват поне 7-8 за 1-2 часа.

    Разбирам опасностите и защо тряба да се ползват, само не мога да разбера защо всички повтаряте, че е едно и също с и без
    че вие кво ги правите тея презервативи ,че и 7-8 за 2 часа.И на мен ми се е късал ама е било един -два пъти.Без презерватив е 100 пъти по хубава спор няма.но трябва да е само със сигурен човек. И все пак от страна на болестите е добре да се ползва презерватив (ако нямаш постоянен партioр).В 21 век спина е навлязал достатачно в човечеството ни и не рискувайте ,ако нямате доверие на полувинката си.
    Sleda ot liubovta

  4. #4

    Re: Секс без презерватив

    Цитирай Първоначално написано от anichka12345678
    Цитирай Първоначално написано от kremen4eto
    Знам за опасностите, зная, че трябва винаги да се ползват презервативи, зная защо. Само не разбирам защо всички твърдят, че с и без няма никаква разлика. Правила съм го много пъти с презерватив и много пъти без, пробвала съм най-различни марки и варианти, но си е 100 пъти по-хубаво на голо.

    1во се губи усещането от члена му, но да предположим, че е от дебелината на презерватива.
    2ро колкото и лубрикирани да са презервативите, рано или късно става сухо по време на акт, Мислех, че просто аз ставам суха, но когато е на голо нямам такива проблеми, направо са си наводнения.
    3то супер гадно е да го хвана, за да си го пъхна примерно и да хвана все едно някакъв найлон или торбичка.
    4то ... едно е да почнем и да го пъхне (когато е с презерватив) ,друго е да го пъхне и да каже 'О ДА' (понеже е без).
    Да не говорим за изхлузванията, късането, случаите когато е оставал презерватива в мен. Късали сме всякакви презеравативи (нищо не издържа ) и когато почнат да се късат през 5 мин става досадно ии губим възбуда. Специално за нас, когато го правим с презервативи ни трябват поне 7-8 за 1-2 часа.

    Разбирам опасностите и защо тряба да се ползват, само не мога да разбера защо всички повтаряте, че е едно и също с и без
    че вие кво ги правите тея презервативи ,че и 7-8 за 2 часа.И на мен ми се е късал ама е било един -два пъти.Без презерватив е 100 пъти по хубава спор няма.но трябва да е само със сигурен човек. И все пак от страна на болестите е добре да се ползва презерватив (ако нямаш постоянен партioр).В 21 век спина е навлязал достатачно в човечеството ни и не рискувайте ,ако нямате доверие на полувинката си.
    И ние това коментирахме наскоро, правихме си изводи какви сме в леглото щом се късат толкова много. Болести уж няма, заедно сме от почти 8 месеца, напоследък го правим по-често без. Доверие му имам,но не всичко е до доверието, понякога се случват просто нежелани неща

  5. #5
    "Болести уж няма" - има тестове, които премахват това "уж" .Носителите на хив не винаги проявяват симптомите веднага след заразяването си ( има дълъг ингубационнен период) . Вземете се изследвайте и двамата, за да сте си спокойни.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ApXaHrEJI
    "Болести уж няма" - има тестове, които премахват това "уж" .Носителите на хив не винаги проявяват симптомите веднага след заразяването си ( има дълъг ингубационнен период) . Вземете се изследвайте и двамата, за да сте си спокойни.
    Той се е изследвал и няма, аз не съм, но с предишните си партньори съм го правила винаги с предпазни мерки и е много малка вероятността, а и съм малка ии ще се изследвам в по-късен период

  7. #7
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    зависи от партньорите и какво знаят.

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от kremen4eto
    Цитирай Първоначално написано от ApXaHrEJI
    "Болести уж няма" - има тестове, които премахват това "уж" .Носителите на хив не винаги проявяват симптомите веднага след заразяването си ( има дълъг ингубационнен период) . Вземете се изследвайте и двамата, за да сте си спокойни.
    Той се е изследвал и няма, аз не съм, но с предишните си партньори съм го правила винаги с предпазни мерки и е много малка вероятността, а и съм малка ии ще се изследвам в по-късен период
    А на зъболекар ходила ли си? Инжекционно нещо прилагаш ли си?
    Вероятност винаги има! Лошото е, че ако носиш нещо, а не искаш да се изследваш, щот си малка още <но иначе си отваряш краката> ще заразиш и момчето. Хепатит може да се носи безсимптомно!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    ама вие сте се сетили кога

  10. #10
    Повече от фен Аватара на Azgalor
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    410
    Презерватива е просто задължителен,за да няма изцепки!

  11. #11
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Да и после ще четем поредната тема за бременност или някой симптом на ППБ.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  12. #12
    Аватара на seduction1mplex
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    364
    Не ти разбирам целта на темата,честно да ти кажа..Изредила си предимствата на това да го правиш без кондом..По-хубаво е да,само,че освен за кефа трябва да се мисли и за последиците.Ако си с постоянен партньор,в който си сигурна(от тест),че няма никви болести-ползвай противозачатъчни хапчета
    "Fear is stronger than love.Trust nobody." Tupac Amaru Shakur (:

    Now you see him, now you don't..
    They got me starin at the world through my rearview
    Go on baby scream to God, he can't hear you ...

  13. #13
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Тцтцтц, тия противозачатъчни ги нямате за нищо!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #14
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Тцтцтц, тия противозачатъчни ги нямате за нищо!
    А Ескапеле, пази Боже, по-добрият вариант ли е...?
    Не съм пробвала без презерватив и нямам такова намерение поне докато не се омъжа и не реша да имам дете.
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  15. #15
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от Axel_f
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Тцтцтц, тия противозачатъчни ги нямате за нищо!
    А Ескапеле, пази Боже, по-добрият вариант ли е...?
    Лошото е, че си решавате проблемите "на парче" и вземате решения, без да сте наясно за последиците от тези ви решения. Освен противозачатъчните и презерватива има и куп други продукти, които да предотвратят забременяването!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  16. #16
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Има, но всички си имат недостатъците! Ти например, как се предпазваш...?
    Само презервативът пази от болести! А противозачатъчните не са толкова вредни, колкото някои хора си мислят...
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  17. #17
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от Axel_f
    Има, но всички си имат недостатъците! Ти например, как се предпазваш...?
    Само презервативът пази от болести! А противозачатъчните не са толкова вредни, колкото някои хора си мислят...
    Предпазвам се с въздържание! Предпазвала съм се с бариерни методи основно и прекъснат полов акт. На свой ред да те попитам ти как се предпазваш?!
    А за болестите си има изследвания.

    От последствията от противозачатъчните ми настръхват косите- не си мисли, че става дума за напълняване, задръжка на течности, намаляване на либидото, а за къде къде по-сериозни неща.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  18. #18
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Вижте, то е ясно, че нищо сигурно няма на този свят. Водя полов живот от 4 години и долу-горе половината време съм на противозачатъчни (+ прекъснат полов акт) и половината с презервативи. Аз обаче пия ОК не защото толкова искам, а заради проблеми. След Нова година ще ги спирам и смятам да е за дълго време, ако не окончателно. На 24 съм и мисля и за деца. Факт е, че в момента дете не искам, но ще се пазя. Ако трябва с въздържание, ама ще се пазя. Как за 2 години с презерватив имам само 1 скъсан и то от неправилно поставяне? Как нито 1 не е оставал в мен? Как той свършва и с презерватив долу-горе еднакво бързо и качествено? Хайде сега - късат се по 7-8 на акт. Аз пък ви казвам, че не се късат толкова. И да, предпочитам да правя секс без проникване (защото не само това е сексът в крайна сметка), отколкото да правя необезопасен секс. Аз лично проблеми с презервативите нямам. Слава Богу партньорът ми също не е имал. Смятам, че правя секс разумно и предимно с главата си. На 24 съм и не съм забременявала. Какъв рекорд!? Не бих правила секс без никакви предпазни мерки.
    Сексът си е секс, ама сигурността си е на първо място. Нищо, че имам дълга и стабилна връзка.

    П.С. вагинален оргазъм съм изпитала само когато го правим с презерватив. По-спокойно ми е някак си...Честно казано даже предпочитам, защото не мисля неща от сорта: къде ще свърши, в коя поза, ще се изцапам ли, щие му прекъсне ли възбудата моментът на вадене...

  19. #19
    Естествено, че има разлика между секс с презерватив и такъв без. Но предпочитам да поставя здравето си пред 30-минутния кеф.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  20. #20
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    С презерватив, но от както се скъса реших, че най-добре да си взема и противозачатъчни за всеки случай... не че съм се отказвала от презерватива, просто за 100% сигурност. Сега в момента не пия, защото нямам приятел, демек най-сигурният метод

    Иначе не мисля, че прекъснатият акт е добър вариант...даже лично за мен е безотговорност, но всеки си преценява. Аз не бих се доверила, колкото и да вярвам на момчето...все пак стават грешки, а и аз много се филмирам...
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  21. #21
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    krem4et0, относно това, че няма нищо сигурно, ще си позволя да цитирам Люк Монтание: В медицината никога няма 100%.
    Плюс това в поста си не визирам пиенето на контрацептиви по медицински показания и не съм против лечението с ОК, а съм против безразборното им предписване и прием от еманципирани госпожички, нямащи си понятие какви процеси протичат в организма, как протичат и защо, нямащи си понятие какви могат да бъдат последиците от това вмешателство в еднокринологията /и не само/. Далеч съм от идеята, че на всеки 6 месеца въпросните еманципирани госпожички, пиещи ОК, правят профилактични прегледи при мамолог, проследяват липиден профил, внимават какви хранителни добавки приемат и знаят какво допълнително трябва да приемат, пиейки контрацептиви.
    Против съм повърхностното и елементарно отношение по такъв сериозен въпрос, свеждащо се до:
    А противозачатъчните не са толкова вредни, колкото някои хора си мислят...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  22. #22
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Така си е! А ако ми е писано да имам бебе, и без секс ще стане. Вижте Дева Мария

  23. #23
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    после да няма тема бременна ли съм
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  24. #24
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Така си е! А ако ми е писано да имам бебе, и без секс ще стане. Вижте Дева Мария
    Анакин Скайуокър
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra1993
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    бла, бла.... бла!
    Аз пък не виждам тук смисъл да употребяваш във всяко изречение еманципирана....Пък и ти тук се правиш на по-знаеща и можеща от гинеколог!Ако си мислиш,че някой ще си сложи главата в торбата без да прегледа някой и д аму предпише някакво лекарство се лъжеш много жестоко както и да не го зивика на профи пргелд ,а особено ако лицето е пубер!
    Напълно подкрепям!!!
    Калпазанката, ти... от коя детска градина пишеш? Лапетиите вече от 8-9 годишна възраст вече са в играта. За какви още по-неизвестни процеси от "отделянето на хормони" говориш? Чета и не вярвам на ушите си. Ти си толкова навътре в целият процес, че си нямаш простичка идея какво означава истинко удволствие. Имам усещането че си фригидна.
    Кременче, презервативите са за ебане, не за пълнене с вода и замерване на хората. Тогава ще се пръскат и ще ги сменяш както ти ги сменяш през 5 минути. Не знам от къде твоят т.нар. "приятел" ги купува тия презервативи, но във фабриките използват доста здрав латекс.Тая тема се чудя за чий ... виси в тоя форум. Нещо се опитваш да се хвалиш че най-сетне някое момче ти е обърнало внимание ли? На където и да се обърнеш го правят без гумата.

    @ Кремчето

    "Как той свършва и с презерватив долу-горе еднакво бързо и качествено? "

    Да не го правиш с робот? Че и качествено свършвал Понякога хората си измилят странни неща!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си