.
Затворена тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    софия
    Мнения
    8

    Избрах ме да ни управлява наи-големия мафиот в България!!!

    Става въпрос за престъпната група на Златко Баретата!
    Трябва ли едно 18 годишно дете да излежава от 5 до 15 годишна присъда ,при положение че обвиненията към него са невярни! просто наивност и глупост! но не и организирам със останалите от групата.

  2. #2
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Нещо нищо не схванах.

    Моля някой да преведе или авторът да се поясни.

  3. #3

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    софия
    Мнения
    8
    ами преди 2 месеца заловиха една престъпна група за разпространение на наркотици (златко баретата) в момента ги съдят.Измежду тях има и 18 годишно момче,за което не отричам че и то се е занимавало с Разпространение..но не и като саучастник на Баретата както и на останалите от групата..просто едно наивно и глупаво ''дете'' и сега може би го очаква от 5 до 15 години затвор?! Правилно ли е това според вас... или просто едно замазване на очите на простия Българин!!!
    Всичко е в пълен Хаус, само престъпноста е организирана!!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Правилно е на 100%.

    Всеки, който се занимава с разпространението на наркотици си заслужава доживотната, било то на 16, 18, 40 и т.н. Все същото.

  5. #5
    Има неща наречени обстоятелства, които съда взима предвид също. По твоята логика улиците щяха да са празни.

  6. #6
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от AceSpades
    Има неща наречени обстоятелства, които съда взима предвид също. По твоята логика улиците щяха да са празни.
    Няма лошо улиците да са празни от такива.

    Нулева толератност към дрогата, още повече към пласьорите.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Цитирай Първоначално написано от AceSpades
    Има неща наречени обстоятелства, които съда взима предвид също. По твоята логика улиците щяха да са празни.
    Няма лошо улиците да са празни от такива.

    Нулева толератност към дрогата, още повече към пласьорите.
    Напълно подкрепям "amk933"!!! Наркопласьорите за мен не са хора, а същества опитващи се да правят пари отнемайки чужд живот в буквалния и преносния смисъл на думата... За такива същества трябва да се дават не по малко от 10-години затвор, а за организаторите на престъпните канали за распространение на наркотици - доживотни присъди без право на замяна!!!

  8. #8

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    софия
    Мнения
    8
    алл леле вие напрао ме разбихте бе хора какви 20 години ..става въпрос за неква почти безобидна ТРЕВА... и то за някакъв смешен 1 грам..на хората които е продавал,те са ми са си избрали тоя начин.С това момче или без него НИКОГА няма да се спре с разпространяването...Жалко о е че ще заключат дете повлияно от нечия глупост.Ако го осъдят какво ще се промени..ЗА МЕНЕ ТРЯБВА ДА ОСЪДЯТ БАРЕТАТА КАКТО И ВСИЧКИ ДРУГИ НАРКО БОСОВЕ В БЪЛГАРИЯ..защо ли не го правщят обаче?
    Всичко е в пълен Хаус, само престъпноста е организирана!!!

  9. #9
    amk933 доживотна е прекалено ако е млад по-добре да му махнат тва от галвата (не питай как нямам идеи не сум психолог) ама доживотна не може да се дава така лесно насам и натам
    .



    Лазерно гравиране на плочки, запалки Zippo и други предмети по избор!
    За повече информация посетете >>> http://gravirane.pulslight.net/ <<<



    .

  10. #10

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    софия
    Мнения
    8
    абсолютно евала че ме подкрепи някои мерси НЕ е никак справедливо!!! ама шанс... никои не иска да се вслуша в нас...праскат си некви шибани обвинения без да имат доказателства за тях... Грозна работа!!!!
    Всичко е в пълен Хаус, само престъпноста е организирана!!!

  11. #11
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от midawe
    алл леле вие напрао ме разбихте бе хора какви 20 години ..става въпрос за неква почти безобидна ТРЕВА... и то за някакъв смешен 1 грам..на хората които е продавал,те са ми са си избрали тоя начин.С това момче или без него НИКОГА няма да се спре с разпространяването...Жалко о е че ще заключат дете повлияно от нечия глупост.Ако го осъдят какво ще се промени..ЗА МЕНЕ ТРЯБВА ДА ОСЪДЯТ БАРЕТАТА КАКТО И ВСИЧКИ ДРУГИ НАРКО БОСОВЕ В БЪЛГАРИЯ..защо ли не го правщят обаче?
    Да, да айде не ми оправдавай някакъв си пласьор. След като се е въртял покрай Баретата не се е занимавал с нищо под хероин. С това момче или без...що за глупаво мислене? Все отнqкъде трябва да се почнe и този като пласьор cи заслужава поне 15 години без право на замяна. Дете повлияно от нечия глупост? А на това дете мозъкът къде е? Що аз не се влияя от глупости? Баретата плюс всички дилари и длърчета като този трябва да лежат в затвора, кой повече кой по-малко. И хич не ми е жал, нито смятам, че този ще бъде наказан нечестно. Много честно ще си е наказан. и не ми излизай с това, че е продал 1 грам трева, защото всички тук знаем, че след като се е въртял покрай Баретата, нито 1 грам нито тревата са му проблема.

    Както и да е -> Затвор за такива. Хич не ми е жал и окото няма да ми мигне. И детето ми, ако се окаже такъв боклук, пак ще съм на същото мнение...

  12. #12

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    софия
    Мнения
    8
    хихих начи аз вече мисля че казах че Е ДАЛЕЧ ДАЛЕЧ от Баретата както и сякакви БОСОБЕ няма абсолютно нищо общо с него пък камоли да говорим за ХЕРОИН!!!! както и за други синтетични ЛАИНА... и така....
    Всичко е в пълен Хаус, само престъпноста е организирана!!!

  13. #13
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от midawe
    хихих начи аз вече мисля че казах че Е ДАЛЕЧ ДАЛЕЧ от Баретата както и сякакви БОСОБЕ няма абсолютно нищо общо с него пък камоли да говорим за ХЕРОИН!!!! както и за други синтетични ЛАИНА... и така....
    Да, няма нищо общо, за това се е мотал покрай него или е говорил с него и са го задържали. Абе ти вярваш ли си?

    Що мен не ме задържат???

  14. #14

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    софия
    Мнения
    8
    ама кои въобще е казвал че се е мотал покраи него или пък че е говорил.. за това се ядосвам само защото нищо от това което са казали срещу него не е вярно.. смешно е!!! ама няма значение вече защото виждам края..скоро ще го пуснат защо ли??? защото не е тои човека които тряба да изяде всичко евала че има неква справедливост...А Баретата.... да го СЪДЯТ..сигорна съм че това момче си е взело преее голяма полука от деиствията си
    Всичко е в пълен Хаус, само престъпноста е организирана!!!

  15. #15

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    софия
    Мнения
    8
    мерси че си поговорихме ,че си изказа мнението исках да видя как мислят други а можеш ли само да ми кажет дали мога да я изтрия тази тема...
    Всичко е в пълен Хаус, само престъпноста е организирана!!!

  16. #16
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от midawe
    мерси че си поговорихме ,че си изказа мнението исках да видя как мислят други а можеш ли само да ми кажет дали мога да я изтрия тази тема...
    Можеш да помолиш модераторите да я заключат. Ако искаш аз да помоля???

  17. #17

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    софия
    Мнения
    8
    еми ако не ти е проблем.. мерси много
    Всичко е в пълен Хаус, само престъпноста е организирана!!!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    заключена е

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си