.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Нова партия се появи на хоризонта у нас – ПОМАК

    http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/1...ra-pomak.82988

    51 души са учредили преди три дни в Триград Партия "Обединение за мир, автентичност и култура" (ПОМАК).

    Това пише в декларация на учредителите на новата формация. Декларацията е получена в редакцията на Dnes.bg.

    В документите им пише, че ще работят за просперитета на българската нация и държава:

    ПОМАК си поставя за цел развитието на българския етнически модел и запазването на етническия мир в страната.

    Това се налага заради опитите на различни политически формации да противопоставят етносите в България.

    Партията ще работи за прилагането на всички международни договорености, ратифицирани от страната ни и насочени към гарантиране на човешките и малцинствените права.

    Обявяват се и за стриктно спазване на Рамковата конвенция за защита на националните малцинства.

    Категорично сме против всякаква политика на асимилация на етническите и религиозните общности в страната, заявяват учредителите на ПОМАК – Къдри Уланов, Мехмед Дорсунски, Ариф Алов.
    Моят коментар:
    Без коментар.
    Парадоксално е. Български патриоти и националисти, а по аватарите червени знамена със свастики, по описанията немски цитати... Срамно е!

  2. #2
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    В България има над 300 партии, даже бях чувал преди време за някакво село, дето колкото жителите - толкова и партиите.

  3. #3

  4. #4
    Голям фен Аватара на Vesk0u
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Монтана
    Мнения
    791
    Резняци...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Mooo6no
    В България има над 300 партии, даже бях чувал преди време за някакво село, дето колкото жителите - толкова и партиите.
    Само заради такъв факт-държавата трябва да се закрие. Относно новата партия-абривиетурата ме радва всичко друго.....глупост пълна.
    Той ще го научи,ти пък ще го научиш него,аз ще те науча тебе,онзи пък ще научи мен-благословен да бъде този ден,когато всеки заблуден от лъча на познанието бъде озарен.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    Еми....явно бройката НАД 300 партии не е достатъчна... о0ф..излишно е да коментирам просто...

  7. #7
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Тия 100 на 100 ще "прогресират"...ама и вие к'во им се връзвате на някакви такива политически духове...

  8. #8
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Тия 100 на 100 ще "прогресират"...ама и вие к'во им се връзвате на някакви такива политически духове...
    Те ясно, че няма да прогресират, ама си е гавра да има политически партии с такива абревиатури.

  9. #9
    Тогава да направим Националистическа Абсолютно-Цивилизована Индивидуална- партия

    Зелено-Индигово Гвоздейче - Хубав Абсент +Йоркширски Лабрадор
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  10. #10
    хъхъхъхъ горното мнение ме уби. xD Добре, добре.

    Въпросът не е дали ще направят нещо или не, въпросът е, че когато отново някой турчин или мангал пренебрегне Българският флаг, Българските закони и най-вече Българското ни достойнство и чест и накърни Родината ни - ОЩЕ една организация и партия ще скочи в негова защита.

    А относно създателите на ПОМАК са известни отдавна с други неща. Потърсете в гугъл и ще разберете. Не случайно съм останал без коментар.
    Парадоксално е. Български патриоти и националисти, а по аватарите червени знамена със свастики, по описанията немски цитати... Срамно е!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си