.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Hybrid View

  1. #1

    Може ли да е бременна ?????????

    Здравейте. Искам да ви кажа, че с приятелката ми правихме секс без презерватив. Не съм се празнил в нея, но вече 2ра седмица и закъснява, а разбрах, че може да забременее дори и без да съм се празнил ако съм отделил преди това дори капа течност от възбудата.. или нещо от сорта..
    Та въпроса ми е възможно ли е.. и ако да и се е случило иам ли някакви хапчета които да помогнат да отстраним зародиша без последствия или??.. минаха някокло седмици от станалото. . ако е станало най- лошото какъв е най - добрият начин да поправим стореното.. ?????моля ви за помощ на ч7 съм тя е на 14 и се чувстваме съкрушени (cry). .

  2. #2
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884

    Re: Може ли да е бременна ?????????

    Цитирай Първоначално написано от rene111
    Здравейте. Искам да ви кажа, че с приятелката ми правихме секс без презерватив. Не съм се празнил в нея, но вече 2ра седмица и закъснява, а разбрах, че може да забременее дори и без да съм се празнил ако съм отделил преди това дори капа течност от възбудата.. или нещо от сорта..
    Та въпроса ми е възможно ли е.. и ако да и се е случило иам ли някакви хапчета които да помогнат да отстраним зародиша без последствия или??.. минаха някокло седмици от станалото. . ако е станало най- лошото какъв е най - добрият начин да поправим стореното.. ?????моля ви за помощ на ч7 съм тя е на 14 и се чувстваме съкрушени (cry). .
    не само , че има вероятностт но тя Е БРЕМЕННА ти на 17 а тя на 14 WTF!!!

  3. #3
    Горкото момиче! Та тя е на 14 мамка му! Как можа да и го причиниш? Знаеш ли колко момичета има които са се самоубивали защото са на 13/14(без циганите те на по 11 са бременни) и не могат да кажат на родителите си? Как Можа бе човек? Та тя е още дете бе!

    П.п Отидете на лекар мамка му Онлайн прегледи не знам кой дава.

    П.П. Тя правила ли го е? Цикъла редовен ли и е?

  4. #4
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от gab4i7o
    Горкото момиче! Та тя е на 14 мамка му! Как можа да и го причиниш? Знаеш ли колко момичета има които са се самоубивали защото са на 13/14(без циганите те на по 11 са бременни) и не могат да кажат на родителите си? Как Можа бе човек? Та тя е още дете бе!

    П.п Отидете на лекар мамка му Онлайн прегледи не знам кой дава.

    П.П. Тя правила ли го е? Цикъла редовен ли и е?
    ++
    Много провилно..
    1.Да си направи тест за бременност+отидете на лекар..
    2.Друг път го правете с презерватив
    3.Тя е на 14 ,а ти на 17 - би трябвало да си "пораснал",за да разбереш,че Тя е още дете..Можеше да изчакате още малко
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  5. #5
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    За едно нещо като "Тест за бременност" да сте чували? И к'во да се очаква от 14 годишна пикла на която за 1ви път и е дошло.

  6. #6
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Закъснява й 2 седмици и си седите и чакате....Бързо купувай тест..
    А ескапел защо не си купихте!?
    Казва се предеякуационна течност!
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  7. #7
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    ... и да вземете преди да правите секс малко да се информирате ли к'во.. аман вече...

  8. #8
    да ви еба у разбирачите... дойде и!!!

  9. #9
    Йеее, парти, дойде й!
    Тия дни може пак да го направите без презерватив, споко.

    Дано си си научил урока поне. Включително и урока, че онлайн цяр няма.
    активизъм/превенция; писане; музика

  10. #10
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    Цитирай Първоначално написано от rene111
    да ви е** у разбирачите... дойде и!!!

    ти па като си много информиран за кво ти трепери гъза от страх по форуми, ве! Пу... брее ся като не е станал гафа.. мн си голям.. ама ако беше.. щеше да ревеш още тука нали...

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от rene111
    да ви е** у разбирачите... дойде и!!!
    Пф ми ти питаш те ти казват уе кво недоволстваш не мога да разбераа? Прости хора много...

  12. #12
    ооо боже мой Има тестове за бременност ако сте чували...0тидете до някоя аптека дайте 3 лева а не стойте в къщи и да ревете и да се самосъжалявате И стига сте го тропали момчето от личен опит знам че е много по яко с по-голям,а не с някви пиклиовци на твойта възраст дет ВДИГАТ САМОЛЕТА от незнам си ква простотия

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си