.
Отговор в тема
Страница 19 от 21 ПървиПърви ... 915161718192021 ПоследнаПърви
Резултати от 451 до 475 от общо 524
  1. #451
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от lovey0u
    някой пазарувал ли е от тук
    http://metalheaven.bg/
    Аз ...
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  2. #452
    Цитирай Първоначално написано от MegiBoOm
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Поръчах си го вече, реших че няма какво да му мисля толкова и сега си избрах и маратонки към него. В понеделник мисля да ги поръчам и тях. Ето ги:
    http://zm.laredoute.fr/is/image/prod..._0001_HZ_2.eps
    Честити, много са хубавки!
    Мерси. И аз си ги харесвам много. И забелязах, че са ги пуснали и в СОфия и не са много скъпи.

  3. #453
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Цитирай Първоначално написано от lovey0u
    някой пазарувал ли е от тук
    http://metalheaven.bg/
    Аз ...
    ами има магазини само в София и Варна
    малко са ми далеко затова мисля да си поръчам от сайта
    доволна ли си от стоките им?

  4. #454
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    За сега съм нямала проблеми.
    Доста често си поръчвам разни неща от там.
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  5. #455
    Привет : )

    Искам да попитам дали някой ще си поръчва от www.forever21.com , ако може и аз да си поръчам към него, защото още не ми е готова картата а съм си харесала някои неща и много ги искам пишете на ЛС за да се разберем допълнително : ) . ..
    Благодаря за вниманието !
    За твоите години умствено си много малка извинявай,че ще ти го кажа,но си много жалка !

  6. #456
    Цитирай Първоначално написано от betkata9514
    Привет : )

    Искам да попитам дали някой ще си поръчва от www.forever21.com , ако може и аз да си поръчам към него, защото още не ми е готова картата а съм си харесала някои неща и много ги искам пишете на ЛС за да се разберем допълнително : ) . ..
    Благодаря за вниманието !
    досега четях една друга тема , и там се повдигна този въпрос. После едно момиче каза че не доставят в Б-г....

  7. #457
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    РАЗБЕРЕТЕ, ЗА 7623472364 ПЪТ ТАЗИ ГОДИНА, FOREVER 21 НЯМАТ ДОСТАВКА ДО БЪЛГАРИЯ.

  8. #458
    Ето какви потушки си поръчах от www.amazon.com:

    Сега ги чакам да дойдат. Между другото там има много голям избор на гумени ботушки..

  9. #459
    колко струва доставката от amazon.com ?

  10. #460
    Супер фен Аватара на brutaLxxbunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    2 039
    Някой поръчвал ли е от този сайт http://www.bellissima.bg/ ?
    Бях хиляди пъти Жулиета.
    Само че накрая не умирах.
    Милост ли?Проклятие е,Боже,
    че след любовта оставаш жива

  11. #461

  12. #462
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Може ли да ми препоръчате английски сайтове за дрехи и обувки. Мерси предварително..
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  13. #463
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    908
    heiresss - Къде точно в София си видяла, че са пуснали тези обувки http://zm.laredoute.fr/is/image/prod..._0001_HZ_2.eps Смисъл в кой магазин.
    Хора много , Човеци малко !

  14. #464
    Цитирай Първоначално написано от rebeccaa
    heiresss - Къде точно в София си видяла, че са пуснали тези обувки http://zm.laredoute.fr/is/image/prod..._0001_HZ_2.eps Смисъл в кой магазин.
    В мола на Стамболийски ги гледах.

  15. #465
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Цитирай Първоначално написано от CaliforniaBoy
    В петък поръчахме от спортсдайрек със приятели от класа ми и във четвъртак би трябвало да ни дойде доставката.Има много намаления.Разгледайте го.Момичешки работи не съм гледал, но мъжките са страшни~!
    Колко ви излезе доставката?
    1 месец по-късно отговарям ама ще ме извиниш.Доставката е 70 лева, но ние бяхме 7-8 човека и си я разделихме, всичко дойде за 1 седмица и всичко беше перфекно за 2 път поръчвам и съм много доволен.Февруари или Март ще поръчаме отново неща за пролетта и лятото.Супер изгодно излиза, когато се събереш със приятели, така че, ако поръчваш няма да сбъркаш.

    Ходих във София преди време и видях едни обувки Nike (обичам да копувам обувки въпреки, че съм момче..),харесах ги, но не ги взех, защото бяха за 180 лева, след няколко дни посетих сайта и обувките бяха за 40 паунда, което е 91 лева...поръчах си яке, което ми излезе 45 лева, но го видях във един магазин във Габрово за 110 лева и т.н.Страхотно сайтче е, доставката идва за около седмица, но сега по празниците може да закъснява малко (2-3 дни..)

    След Нова година мисля да си поръчам няколко дрехи, които си харесах от ebay, може ли мнението ви?

    1-во

    2-ро

    това или

    това

  16. #466
    Някой знае ли дали forever21 имат магазини в Турция, защото мисля да ходя до там скоро?

    И ако знаете в кои градове ;?

  17. #467
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    110
    www.unm-fashion.com

    Магазина се намира в Шангхай - Китай и има уникални и много евтини дрехи със завидно качество.
    Доставят много бързо - на мен ми доставиха в рамките на 4 дни

  18. #468
    Цитирай Първоначално написано от BobiKr
    www.unm-fashion.com

    Магазина се намира в Шангхай - Китай и има уникални и много евтини дрехи със завидно качество.
    Доставят много бързо - на мен ми доставиха в рамките на 4 дни
    В този сайт дрехите такива ли са каквито са показани и качествени ли са ?...а колко е доставката?? и по какъв начин си платила ?
    За твоите години умствено си много малка извинявай,че ще ти го кажа,но си много жалка !

  19. #469
    Голям фен Аватара на LaffyTaffy
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    675
    Искам да ви попитам за Amazon колко е доставката ии как по- точно става поръчката, понеже за първи път ще пазарувам по интернет, знам че се плаща с кредитна карта ии как въвят номерациите на обувките, ако може да ми кажете 39 номер как ще е там. И също оригинални ли са стоките, зашото съм си избрала едни кецове и ако са някакви ментеляги..

  20. #470
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    http://www.shopforbeauty.eu/index.php
    Пазарували ли сте от този сайт ? Моля за някакви отзиви, защото никога не съм купувала от интернет, но си харесах един продукт тук и май ще пробвам.

  21. #471
    Голям фен Аватара на LaffyTaffy
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от LaffyTaffy
    Искам да ви попитам за Amazon колко е доставката ии как по- точно става поръчката, понеже за първи път ще пазарувам по интернет, знам че се плаща с кредитна карта ии как въвят номерациите на обувките, ако може да ми кажете 39 номер как ще е там. И също оригинални ли са стоките, зашото съм си избрала едни кецове и ако са някакви ментеляги..
    Хайде помогнете ми дее

  22. #472
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Здравейте! Искам да попитам дали има някои българки сайтове, които да предлагат четки за грим (най-важно) и гримове, подобни на тези в www.e-bay.com ???

    Също така, ако знаете някой пак български сайт, в който се продават не толкова скъпи дрехи споделете.... ^^

    Благодаря предварително

  23. #473
    Голям фен Аватара на LaffyTaffy
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от LaffyTaffy
    Цитирай Първоначално написано от LaffyTaffy
    Искам да ви попитам за Amazon колко е доставката ии как по- точно става поръчката, понеже за първи път ще пазарувам по интернет, знам че се плаща с кредитна карта ии как въвят номерациите на обувките, ако може да ми кажете 39 номер как ще е там. И също оригинални ли са стоките, зашото съм си избрала едни кецове и ако са някакви ментеляги..
    Хайде помогнете ми дее

  24. #474
    Голям фен Аватара на fakesmiles
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    986
    Цитирай Първоначално написано от LaffyTaffy
    Цитирай Първоначално написано от LaffyTaffy
    Цитирай Първоначално написано от LaffyTaffy
    Искам да ви попитам за Amazon колко е доставката ии как по- точно става поръчката, понеже за първи път ще пазарувам по интернет, знам че се плаща с кредитна карта ии как въвят номерациите на обувките, ако може да ми кажете 39 номер как ще е там. И също оригинални ли са стоките, зашото съм си избрала едни кецове и ако са някакви ментеляги..
    Хайде помогнете ми дее
    добре е да провериш за съответната марка как се променят номерата.
    иначе 39 е горе-долу 6 английско и 8 американско

  25. #475
    Голям фен Аватара на Sweet_Play_F
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    526
    От този сайт съм си харесала рокля за бала ----> http://www.onlineformals.com/ ,но много се притеснявам от поръчката онлайн... да не би да платя и да не получа нищо.Според вас как мога да разбера дали наистина ще ми доставят?? Просто съм влюбена в една рокля...Моля ви помогнете ми.... (cry)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си