.
Отговор в тема
Страница 3 от 21 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 524
  1. #51
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Еми, има ги разпространени из интернет.. не всички минават,но повечето.
    А да те питам, поръчката с карта ли става, или направо когато получиш стоката?

  2. #52
    А някой поръчвал ли си е нещо от тук www.forever21.com

    Много ми харесват роклите..но незнам дали може да се доствят до България?
    за жалост не правят доставки до България

  3. #53
    Някой поръчвал ли е от www.asos.com ?
    The bad guys lie to get in your bed; the good guys lie to get in your heart

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от Sintya
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Еми, има ги разпространени из интернет.. не всички минават,но повечето.
    А да те питам, поръчката с карта ли става, или направо когато получиш стоката?
    С карта.

  5. #55
    Цитирай Първоначално написано от Supernova
    Някой поръчвал ли е от www.asos.com ?

    Еми, аз лично не съм.

  6. #56
    Не ми минава нито един от кодовете в www.laredoute.fr .. някой да има идея какво става?

  7. #57
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    heiress това на аватара ти е травестит облечен и гримиран като Парис Хилтън нали?

  8. #58
    Днес ми дойдоха още неща от www.laredoute.fr .. Много съм доволна. А нчкой случайно да знае как върви френската номерация на дънките и панталоните?

  9. #59
    някой да си е купувал неща от тук www.forever21.com

  10. #60
    Някой май спомена за този сайт.

  11. #61
    Някой може ли да ми каже дали в момента се плаща, ако поръчваш от Америка? Защото аз доколкото разбрах за сега не се плащало..

  12. #62
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    heiress какво си беше поръчала от сайта , ако не е тайна?

  13. #63
    Цитирай Първоначално написано от Infinity
    heiress какво си беше поръчала от сайта , ако не е тайна?
    Амиии то ние поръчвахме заедно с майка ми.. ще ти кажа само моите неща, че неините не ги помня. Значи.. един сутиен, един потник, една черна блузка на AWS, 2 чорапогащника, комплект за маникюр.. и май имаше и още нещо, но не мога сега да се сетя. Иначе за сега чакам и още поръчки. Иии като подарък получих mp3-ка, 2 олекотени каишки и часовник. Това за 3 поръчки, благодарение на кодовете. Наистина останах много доволна. Иначе сега чакам няколко маркови неща, защото това дефакто ми бяха пробните поръчки и са по- евтини нещата. Някои са от намалението и са по 1 евро. Като дойдат и другите пак ще споделя какво има, че толкова неща пуснахме, че вече ги забравих. И най- интересното е, че поръчваме супер много неща, а една поръчка ни излиза не повече от 60 евро и подаръци получаваме. Има наистина много големи намаления..

  14. #64
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Навсякъде и по всяко време!
    Мнения
    1 548
    Лично аз само от ибей поръчвам, и продължавам да си поръчвам и след началото на 2010, до сега проблеми не съм имала с митници, ддс-та и подобни, но не съм поръчвала и стоки от страни извън ЕС...Иначе най-често от Англия поръчвам - всичко си е ток и жица, никви проблеми, супер доволна съм си. Сестра ми даже и коса си взе, мисля да и последвам примера.

  15. #65
    Мен малко ме е страх да поръчвам от ибей.. знам, че има много метета там и не искам да рискувам. Предпочитам от по- сигурни сайтове. Незнам защо.. още не мога да се престраша да поръчам нещо от там.

  16. #66
    Хора, някой поръчвал ли си е нещо от www.corpseclothing.com ? Дали имат магазин в София или ще трябва да се разправям на митницата/пощата или там както става?
    Полезни сте като комари.

  17. #67
    Аз доколкото знам, няма магазин в София.

  18. #68
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Ох никой ли не е поръчвал от www.forever21.com ?? Има страхотни работи
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  19. #69
    Еми, аз честно да ти кажа не намерих колко е доставката.. иначе бих поръчала.. но не искам да се хвърлям пак на огромна доставка.

  20. #70
    много яки работи във форевър 21, ама не доставят до бгг,, иначе препоръчвам www.asos.com

  21. #71
    Е, то има фирми, които поемат доставки от Америка. Аз така пазарувам от www.amazon.com.

  22. #72
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Е... жалко има невероятни дрешки
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  23. #73
    Силно впечатление ми направиха форевър 21,но едно девойче беше писало,че няма доставки до Бг...много жалко... асос много ми харесва ако може малко повече инфо да ми дадете ако някой е пазарувал от там иии не на последно място златната рибка..мисля тези дни да се отбия до близкия салон,да питам за цените на продуктите и ако не ме устройват ще поръчам от рибката надеждни ми изглеждат и качествени най-вече...аз лично не съм пазарувала никога от нета ама за всичко си има първи път

  24. #74
    Дай линк за последното, моля те.

  25. #75
    по-назад в темата го има ако не се лъжа 3-4 пост след твоя www.zlatnaribka.com мисля,4е се води,но ако искаш направо ме питай с парцалите го изядох сайта

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си