.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Спрей за коса

    Искам ад си купя спрей за коса за обем но да питам има ли ефект и най-важното не омазнява ли косата

  2. #2
    Амии мацка използвам от доста време този ---> и съм доста доволна....Лореал наистина са много добри в производството на козметични продукти, утвърдена марка са и има защо. Наиситна придава обем, а и обема се задържа дълго време, категорично не омазнява косата,а даже я олекотява....нз не искам да те навивам, но на мен ми харесва иначе цената е към 8.50 лв ако те интересува :P но ако искаш да пробваш спрей аз обем, опитай непременно ! няма да загубиш повярвай

  3. #3
    Повече от фен Аватара на IrRePlAcEaBlE
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Lost in the Paradise
    Мнения
    443
    Аз бих предложила този,
    http://www.drogisterij.net/producten..._Sensation.jpg
    макар че не съм го ползвала, но смятам да си го купя в скоро време, защото чувам много добри отзиви..
    Лятото в душата ми вече ме кара да мисля по различен начин за теб. Дори по-скоро само се сещам! Tи все още искаш и не спираш да
    искаш само онова,което още не си получил.Само хубавите неща на витрината, които не си имал шанс да докоснеш с треперещи за притежаване пръсти.И играчките,които са ти се сторили скучни и си захвърлил,а след това си видял,че просто не си знаел как да играеш с тях...

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от IrRePlAcEaBlE
    Аз бих предложила този,
    http://www.drogisterij.net/producten..._Sensation.jpg
    макар че не съм го ползвала, но смятам да си го купя в скоро време, защото чувам много добри отзиви..
    Това според мен не е спрей...??? или греша...

  5. #5
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Този на Лореал наистина е доста добър..Сега съм с него - препоръчвам ти го :P
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си