.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Според вас .. ?

    Начи с приятелката ми ходим от почти 6 месеца тя е на 16 а аз на 14 онзи ден тя ми сподели че е опипфала и дори е била чекий(с извинение за израза) друго момче на екскурзия още преди да се запознаем и е била в нетрезво състояние .. аз се почуствах мн гадно !! много съм объркан и незнамм как да постъпя някой може ли да ме посъветва нещо ?? Мерси Предварително

  2. #2

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    така ли ще се чувстваш с всяка твоя приятелка занапред?гадно ти е,че е правила нещо с друго момче,преди да сте се запознали.стегни се,бе,момче!какво толкова?
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

  3. #3
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от tonie__
    така ли ще се чувстваш с всяка твоя приятелка занапред?гадно ти е,че е правила нещо с друго момче,преди да сте се запознали.стегни се,бе,момче!какво толкова?
    Съгласна съм..

    Цитирай Първоначално написано от loopche
    Начи с приятелката ми ходим от почти 6 месеца тя е на 16 а аз на 14 онзи ден тя ми сподели че е опипфала и дори е била чекий(с извинение за израза) друго момче на екскурзия още преди да се запознаем и е била в нетрезво състояние .. аз се почуствах мн гадно !! много съм объркан и незнамм как да постъпя някой може ли да ме посъветва нещо ?? Мерси Предварително
    Ти си на 14,а тя на 16
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  4. #4
    да, но според мен няма значение на колко години сме важни са чувствата .. и други са ми казвали че не е нормално но аз не се влияа от чуждо мнение просто ми трябваше за да видя друг как би постъпил .. аз е казах че съм шокиран но го приемам и за мен тва няма значение .. мерси се пак за мнението

  5. #5
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от loopche
    да, но според мен няма значение на колко години сме важни са чувствата .. и други са ми казвали че не е нормално но аз не се влияа от чуждо мнение просто ми трябваше за да видя друг как би постъпил .. аз е казах че съм шокиран но го приемам и за мен тва няма значение .. мерси се пак за мнението
    Да,наистина няма значение възрастта..Но просто се учудих,че момчета и по-малко..Дано не си ме разбрал погрешно..
    иначе,както каза tonie_ напълно нормално си е..Все пак,ако тя не ти е първата = и ти си правил подобни работа
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  6. #6
    ее правилл съм много раоти с които мн мн не се гордея ноо също са били на нетрезва глава.. така че вие имате право Багодаря

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си