.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Ехх лювоб, любов

    Айде и аз да попитам, гледам че доста хора го правят :P
    Сега аз едно момиче харесах, ама то от харесване стана любов...Такова нещо преди не бях чувствал, та момичето на Нова Година ме прегръща постоянно и така докато не ме целуна, и после ми каза че неможе да тръгне с мен. Моят въпрос е дали да продължавам да се опитвам с нея или да я оставя (макар че те хората са го казали: бъди с човека който те обича, а не с човека който обичаш, но майната им на хората ).

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    6

    Ехх лювоб, любов

    Щом те е отказала може би има пречина,опитаи се да я разбереш
    Това, което забравяме ни липсва по-късно в живота. А това, което не забравяме превръща живота ни в ад!

  3. #3

    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София-Бистрица
    Мнения
    10
    Според мен ти го е казала за да се направи на интересна и да ти привлече вниманието, но и тя те харесва т.е. трябва да опиташ пак...
    Но ако случайно греша за да се подсигуриш я попитай ама все пак си мисля , че няма такова нещо ... просто се прави на интересна за да те впечатли и да те накара да се мъчиш и да се влюбиш още повече - такива са жените... логично е javascript:emoticon('')

  4. #4
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    ^ Не мисля,че се прави на интересна,а на недостъпна..

    По темата:Не мисля,че не те харесва..Просто се прави на недостъпна,за да я пожелаеш още повече Не спирай,бори се още за нея и й докажи,че наистина чувстваш нещо към нея..
    Успех !!
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  5. #5
    Благодаря много смятам сега на Св.Валентин да направя нещо от рода на: появявам се с червена роза в ръка...или нещо от тоя сорт(с риск да ми се очератят 5 пръстчета на бузката ), което момичетата обичат . Одобрявате ли идеята ми ?

  6. #6
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от Remy
    Благодаря много смятам сега на Св.Валентин да направя нещо от рода на: появявам се с червена роза в ръка...или нещо от тоя сорт(с риск да ми се очератят 5 пръстчета на бузката ), което момичетата обичат . Одобрявате ли идеята ми ?
    Да..Много романтично.. ,не ми се вярва да очертае пръстчетата си по бузката

    П.С - Защо слагаш всички момичета под общ знаменател. ???
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  7. #7

    Re: Ехх лювоб, любов

    И аз мисля,че има причина. Но и ти казвам:бори се за любовта си.
    мечтата ти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си