.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: срам ме е

  1. #1

    срам ме е

    на нова година се натискаx с едно момче с което сме приятели . разбрахме се да не казваме на никой обаче някой е видял и сега се бъзикат .. особено с мен ..pFff... какво трябва да направя за да спрат . отричах но всички се смеят i se ebavat..

  2. #2

    Re: срам ме е

    Цитирай Първоначално написано от elki4ka
    на нова година се натискаx с едно момче с което сме приятели . разбрахме се да не казваме на никой обаче някой е видял и сега се бъзикат .. особено с мен ..pFff... какво трябва да направя за да спрат . отричах но всички се смеят i se ebavat..
    Хах. И кое му е смешното, и за какво трябва да се ебават?

    Бих ти препоръчал следващия път да им отговориш с нещо от рода на:
    "Аз съм момиче. Природата ме е устроила да харесвам момчета. Няма нищо странно в това. Искала съм го по свое желание, така че не трябва нито да се извинявам, нито да се оправдавам пред когото и да е било! На когото не му харесва просто да си го начука <тук избери ако искаш някоя друга дума вместо "начука"> Нормално е и няма да спирам!".

    С това просто повече няма как да те затапят! Дай им да разберат!

  3. #3
    Има лесно не им обръщай внимание

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Edins7vena
    Има лесно не им обръщай внимание
    съгласна съм

  5. #5
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Изобщо не им обръщай внимание ..ОСтави ги..Прави се,че не ги чуваш
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  6. #6
    аз ако съм на теб ще им отговоря " и к`во яд ви е че се натисках с момче.. опитайте и вия може да ви хареса.. но оо забравих прекалено сте гнусни за такива неща чак ме е жал за вас.." и върви с високо вдигната глава без да се засягаш от слуховете и ебавките.. за мен говореха че съм се ебала с едно момче на нова година че съм била курва от 13 годишна искаха да ме съсипят а аз бях девствена до 15 годишна възраст как ще съм курва ама както и да е ..ама не ми пукаше какво говорят вървях си със самочувствие и ги сринвах и тях ги хващаше яд че не им обръщах внимание .. направи и ти така помага много особенно за ренюмето ти..
    ;]]

  7. #7
    мен ме ебаваха с по 3 момчета днево не им обръщах внимание и спряха

  8. #8
    не им обръщай внимание и се прави че не ги чуваш

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Kmet4e
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    357
    Всяко чудо за 3 дни ! Ще спрат постепенно но само не трябва да им се впрягаш :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си