.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Фен Аватара на RaZcAkVa6tIq
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    NqKaDe Na LuNaTa
    Мнения
    217

    Уроци по барабани

    Искам да се науча да свиря на барабани,но не знам къде да се запиша.Някой може ли да предложи място не много далече ор район Младост и да е до 30 лева на час ако е частен учител.
    Offfff skuka..........

  2. #2
    В Младост 3 има човек, който дава уроци, 10 лева на час е, ако те интересува пиши лс, ще ти дам координатите му.
    I will never bother you,
    I will never promise to,
    I will never follow you,
    I will never bother you.

  3. #3
    Фен Аватара на RaZcAkVa6tIq
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    NqKaDe Na LuNaTa
    Мнения
    217
    Да,перфектно.Само ми кажи каде е.
    Offfff skuka..........

  4. #4
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    абе 10лв на час, къде ги пращате децата на некви квартални самозванци, дето нито на музика ше ги научат, нито на ритъм, нито на постановка... а само ше ги увредят необратимо..

    пич, приготви си пачка за муз образование - би трябвало да се стремиш или към най-доброто или към нищо.. и може да те свържа с некои светила в областта )

  5. #5
    Мачок, до известна степен си много прав, но нямаше да му го препоръчвам ако не знаех за какво говоря, а сляпо му давам съвети. Човекът е музикант, разбира си от работата и е доста добър като учител, това, че не прибира по 50 лева за 20 минути, не означава, че не е добър. Ходих при него малко повече от половин година, даде ми много полезни уроци и ми изгради основата, за съжаление нямам вече нито време, нито финансови възможности да ходя толкова често, затова се развивам у нас, разучавам, свирим с други хора, вярно не е "най-доброто" както ти си споменал, но мисълта ми е, че за много кратко време ме разви дотолкова, че когато вече не успявах да го посещавам, продължих самостоятелно. Нищо лично и без никакви лоши намерения, исках само да изясня, че има причина да предложа на момчето точно този учител.
    I will never bother you,
    I will never promise to,
    I will never follow you,
    I will never bother you.

  6. #6
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Да де, разбирам те.. аз по-скоро говорих общо, защото съм се нагледал на самоуки музиканти и ми се плаче.

  7. #7
    ма ти плачеш постоянно

  8. #8
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Не ми се вярва да изтраеш много на уроци..
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си