.
Затворена тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806

    до clock-a и останалите негови авери

    Clock е най-смешния от всички тези палячовци, вживява се като гуро във всяка една област, той знае всичко , той разбира всичко , той е от столицата , ТОЙ Е "ДЪ БЕСТ",жалко, че е само в форума такъв.
    Сега ще викне всички "приятели от форума" да го защитят, че в истинският живот е голям пич , як плейбой , голям ултрас/кежуал/скиинхеад и т.н. Но неможе човек Регистриран на: 04 Дек 2009 и да е написал Мнения: 2165 в форума да ми говори, че е социална личност с много приятели и някой ваобще го уважава. За жалост тази форумна мишка църка из разделите като се прави на разбирач във всяко едно отношение,но нека живеее в заблуда дано да го прави щастлив!

    No one like us and we don't care



    п.с култовите му реплики са " свери си информацията " " говориш на изуст " " изказваш се неподготвен "
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  2. #2

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    ти си здраво ретардясал уе,човек
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

  3. #3
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    не е ретард а просто обясняване на болния му мозък какъв е всъщност!
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  4. #4


    жалко че ще я заключат

  5. #5
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Верно си е, вЕрно.. ноОооОО все пак подобни теми не се допускат, така че сори ; )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си