.
Затворена тема
Страница 63 от 73 ПървиПърви ... 1353596061626364656667 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 551 до 1 575 от общо 1803
  1. #1551
    Аз съм на 13 ден от 90 дневната! Не съм се качвала на кантара от може би повече от 1 седмица! Днес или утре ще се кача! Надявам се да съм доволна от резултата! И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

  2. #1552
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    аз бях паднала на 57 силограма обаче пак станах 59.5 защото ям страшно много сладко.. друго кой знае колко калорично не обаче това сладкоо... ужас ужас. нямам голяма разлика но все пак 3 кг са си 3 кг и реших да започна витамино протеиновата диета или пък тази нисковъглехидратнака още се чудя.. вие какво ще кажете от коя ще сваля по бързо 2.5кг като не спортувам изобщо.

  3. #1553
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    Реших.. започвам нисковъглехидратната само че искам някой който я спазва да ми даде едно примерно меня за 1 ден за да се ориентирам какво и по колко трябва да ям и ако воже да ми каже нещо повече за нея мерси

  4. #1554
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441
    Тъй .. честит празник първо. Искам да попитам.. как мога да намаля порциите до минимум (било то супа, яхния, бла бла;д) ? Ако трябва някакво занимание да си намеря ли к'во.. ?

  5. #1555
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Аз бих ти препоръчала витаминно-протеиновата диета вече за 2-ри път я правя и лесно и бързо се сваля,най-вече трайно,много пъти съм казвала,че колкото съм отслабнала изобщо не съм си ги качила.Пък и е лесна,и когато ти се преяде може да хапнеш,било то плод или протеин според зависи кво си яла преди това.

  6. #1556
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Някой спазвал ли е Диетата Скарсдейл?Мисля да я спазвам и затова питам

  7. #1557
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441
    Гадното е, че хич не ми се правят диети. Ще залагам повече на спорта. Сега обаче се чудя какво да ям и в училище. Напоследък се тъпча с боклуци, честно казано. Или ще е бейкролс, данон.. най-лошият вариант - нещо тестяно. Ама напоследък уж съм спряла баничките и залагам сутрин на 2 филийки пълнозърнест + масло + кашкавал.

  8. #1558
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Някой спазвал ли е Диетата Скарсдейл?Мисля да я спазвам и затова питам
    На мен ми харесва менюто и,не съм я правила,но съм чувала добри отзиви

    Честит празник на всички!!!
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  9. #1559
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    витамино протеиновата диета не ми пасва на времето защото като съм в училище и немога да ям протеин или витамин. Затова реших ваглехидратната или 90 дневната пак се колебая.. утре като стана и за която първо се сетя нея започвам още утре

  10. #1560
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от roshlichka
    витамино протеиновата диета не ми пасва на времето защото като съм в училище и немога да ям протеин или витамин. Затова реших ваглехидратната или 90 дневната пак се колебая.. утре като стана и за която първо се сетя нея започвам още утре
    аз като съм на витаминно-протеиновата и сутрин закусвам протеин,а в у-ще ябълка(нося си от вкъщи)

  11. #1561
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    ахаммм... ам пак ще си помисля и ще видим утре. мерси за инфото

  12. #1562
    Аз попринцип не пазя диета, просот съм намалила вредните неща и искам да попитам тъй като в училище огладнявам, а там има само боклуци, ако си направя от къщи сандвич с топено сирене и някакъв зеленчук, ще се развали ли нещо, ако го нося в найлнова торбичка?

  13. #1563
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    ^Не, няма.
    To infinity and beyond.

  14. #1564
    Фен Аватара на GirLN
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    238
    BlackKeys Няма да му стане нищо на сандвича

    А пък аз тъкмо се реших неска сутринта да бягам и само ставам към 6, и гледам вънка е натрупало сняг
    Независимо дали вярваш, че можеш да направиш нещо или че не можеш, и в двата случая си прав.
    Хенри Форд

  15. #1565
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Някой спазвал ли е Диетата Скарсдейл?Мисля да я спазвам и затова питам
    На мен ми харесва менюто и,не съм я правила,но съм чувала добри отзиви

    Честит празник на всички!!!
    Я кажете за тази диета. Какво представлява?

  16. #1566
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  17. #1567
    Ясно, мерси.
    Иии 2 пъти забравям, но има още малко време, тааа.. честит празник на всички (дами).

  18. #1568
    От изкачването на стълби горят ли се мазнини?
    Аз тъкмо смятах да почвам да тичам и то времето стана ужасно.


    И може ли да ми препоръчате някакво кардио или тае бо каквото му се вика.
    Аз правих някакво Pump It Up, ама започва да ми омръзва...

  19. #1569
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    Преди бях 64 кг. станах 58 и мислех че ще се харесам но уви не е така.. Сега искам да стана 54 и големият ми проблем е тръстините по корема и отстрани него.. ядосах се много и реших че започвам 90дневната диета докато не поллуча желания резултат.. ако трябва ще я спазвам 3 месеца но искам като се погледна в огледалото и да харесам резултата.. Пожелайте ми късмет защото от утре започвам и съм категорична.

  20. #1570
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Момичета защо не започнете разделно хранене ами се занимавате с глупости? 90-дневната си е чисто разделно хранене само че малко усложнено и наречено ДИЕТА
    При разделното хранене пак не се смесват белтъчини и въглехидрати и има плодов ден веднъж в седмицата. Така ще имате много повече разнообразие в дневното си меню и шанса да ви писне е супер малък. Освен това ако го приемете като начин на хранене и на живот прегрешенията няма да ви притесняват толкова защото всъщност не сте нарушили нищо а просто малко сте се отклонили от правия път. Даже може да си определите един ден в седмицата е който да ядете неразделно. Верно че ще сваляте може би малко по-бавно но поне ще знаете че се храниете здравословно и никога няма да си върнете килограмите. Приятеля ми свали 7кг като правеше прегрешения (не беше дебел) за 2-3 седмици а аз съм вече 2,5 надолу като се има предвид че имаше няколко дни в които си ядях всичко което си поискам.

  21. #1571
    А някой би ли ми обяснил принципа на разделното хранене?
    В последно време усещам, че ям доста нездравословно и искам да подобря начина си на живот, но не искам да спазвам някакви главозамайващи диети... Трябват ми само 3-4 кг до победата.

  22. #1572
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от roshlichka
    Преди бях 64 кг. станах 58 и мислех че ще се харесам но уви не е така.. Сега искам да стана 54 и големият ми проблем е тръстините по корема и отстрани него.. ядосах се много и реших че започвам 90дневната диета докато не поллуча желания резултат.. ако трябва ще я спазвам 3 месеца но искам като се погледна в огледалото и да харесам резултата.. Пожелайте ми късмет защото от утре започвам и съм категорична.
    И аз я почвам от утре.56 кила съм.Искам 42. Айде.... почвам от утре.За обяд примерно може ли 1 парче сирене,салата(нярязана краставица и оцет),а за вечеря салта от домати и краставици и отгоре със сирене ?

  23. #1573
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от Lunatique
    А някой би ли ми обяснил принципа на разделното хранене?
    В последно време усещам, че ям доста нездравословно и искам да подобря начина си на живот, но не искам да спазвам някакви главозамайващи диети... Трябват ми само 3-4 кг до победата.
    Най общо може да се каже че не се смесват храните. Можеш да ядеш въглехидрати само със зеленчуци или самостоятелно. Същото важи и за белтъчините. Тоест можеш да ядеш месо със салата и картофи със салата но не и картофи и месо. Продукти от същата група също не бива да се смесват (приметно месо + яйца или пък картофи + хляб). Ако все пак ще смесваш то по-добре да смесиш въглехифрати от колкото протеини защото те са твърде различни в състава си.
    Плодовете се приемата отделно и също не е добре да се смесват. Важно да се знае е че доматите когато са сурови се броят за зеленчук но ако са готвени (пълнени домати, доматен сос и т.н.т) стават въглехидрати. На някои места пише че сиренето с над 50% мазнини се води за неутрално (може да се консумира с всичко). Жълтъците също са неутрални.
    Лошото при разделното хранене е че има страшно много теории и объркваща информация. Аз лично проверих как се чувствам след като комбинирам със сирене и нямам проблеми. Просто всеки трябва да провери как му действат комбинациите. Аз в началото си водех дневник в който записвах какво съм яла както и дали съм имала промени в теглото или някакви оплаквания като болки в корема или отпадналост.
    До 12 часа се ядат само плодове в неограничено количество.
    Медът е въглехидрат (аз вече си пия чая без мед за да не трябва да го мисля).
    Можеш да подправяш с майонеза и горчица.

    Ето една много хубава табличка http://img705.imageshack.us/img705/415/img16523065r.jpg . В нея пише че въглехидратите могат да се смесват но все пак си е тежка комбинация и е по-добре да се избягва комбинирането им.

    Важно е да се спазват интервали след яденето. Ето колко след колко време храната напуска стомаха.

    Плодове: 30 минути (банани - 40-45)
    Въглехидратна основа: 3 часа
    Протеинова основа: 3 часа
    Месо: 4-6 часа
    Неразделна комбинация: 6-8 часа

    Трябва да се приемат много течности. Аз пия много чай. Сутрин като стана слагам 2 литра вода да се вари и после пускам пакетче чай вътре. Пия 1-2 чаши сутрин и после си го пия изстинал Пия и чиста вода де но така ми е по-вкусно.
    Не се приемат течности по време на ядене. Може да се пие вода около половин час преди и след ядене (при соковете се изчакват няколко часа защото се броят за плодове).

    Това е горе-долу. Можеш да ядеш всичко стига да го комбинираш правилно и да изчакаш да напусне стомаха ти преди да ядеш отново. Месо и неразделни компбинации е по-разумно да се приемат за вечеря (която е добре да не е след 20:00. най-добре към 18:00).

    Ето и рецепти
    http://archives.zavinagi.com/archive...p?topic=159839

    Аз си измислям неща и самичка в зависимост от това което има вкъщи. От рецептите просто взимам по някоя идея и после замествам продукти.


    Ако нещо съм пропуснала или някой има въпроси може да ме пита (може и на лично за да не пълним темата...макар че тя е за това де но все пак..). Пак казвам че това е най-общо казано. Аз имам няколко книги и за някои продукти и комбинации пише напълно противоречиви неща. Най-добре е да се изпорбва и да се види коя комбинация как влияе. Знам че звучи объркващо но всъщност е съвсем лесно и просто а и не се лишаваш от нищо. Ако ти се яде шоколад или сладко няма проблем стига да изчакаш 6-8 часа преди да ядеш нещо друго (естествено ако е едно блокче шоколад няма да чакаш толкова много - логично. но ако изядеш парче сладкиш или цял шоколад..) . Хубаво е веднъж в седмицата да се прави плодов ден за да се прочисти организма но аз не винаги имам възможност да го спазвам. Просто ако ям нещо тежко или неразделно на следващия ден много внимавам да съм "разделна" и да ям повече салата и плодове.

  24. #1574
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    ^^Да,може
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  25. #1575
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    ^^Да,може
    С тебе какво стана?Спазваш ли някакви диети или се отказа?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си