.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Дали наистина я харесва...?

    Момчето, което харесвам не различава момчетата от момичетата. Тоесто, смята че и двата пола могат да бъдат еднакво добри приятели. Но има един проблем - когато го видя с някое момиче не мога да разбера дали са приятели или.. нещо повече. И ето какво става - в 1-ви клас (от тогава сме гаджета) май харесваше някакво момиче от детската му градина. Във 2-ри и 3-ти пък приятелките ми ми казваха, че постоянно бил с едно момиче от другия крас - Веси. А сега - в ч-ти той постоянно отива при една от 3-те ми най-добре приятелки "за да я пита нещо". Все си намира причина... И на всички нейни шеги се смее. Какво да правя?
    - Изкара ми всичките дяволи!

  2. #2
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    От първи клас сте гаджета + до 4 клас = ОМГ... ,ама що не си седнете да учите,пък още от първи клас се занимавате с гаджета ...
    Няма какво да правиш..Пък ако наистина те обича (в което се съмнявам..с тези години),няма да се занимава с другите момичета..И ако и двамата си имате доверие = няма проблеми
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  3. #3
    Голям фен Аватара на Sladurchoo
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    687

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от aloveyou
    От първи клас сте гаджета + до 4 клас = ОМГ... ,ама що не си седнете да учите,пък още от първи клас се занимавате с гаджета ...
    Няма какво да правиш..Пък ако наистина те обича (в което се съмнявам..с тези години),няма да се занимава с другите момичета..И ако и двамата си имате доверие = няма проблеми
    Съдейки по това, как си е задала въпроса бих казал, че достатъчно си е почела. Пише по грамотно от голяма-цифра (да не пиша си измислям числа) процент хора в тоя форум. И ние в първи клас се занимавахме с гаджета и играехме на жуменка с тях, не е голямото чудо.

    Като много знае момчето да ходи по мацките, ходи и ти при другите момчета да ги питаш по нещо.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #5
    Да, благодаря за идеята! И аз ще се заговарям постоянно с другите момчета и като ме попита защо - аз ще кажа "Ами ти как постоянно си намираш причина да отидеш при Петя?!"
    - Изкара ми всичките дяволи!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от gabrielich
    Да, благодаря за идеята! И аз ще се заговарям постоянно с другите момчета и като ме попита защо - аз ще кажа "Ами ти как постоянно си намираш причина да отидеш при Петя?!"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си