.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Кафяво течение

    От няколко дни имам странно кафяво течение . Все още нямам цикъл , но от доста време имам бяло течение . Незнам до колко е нормално, но не съм ходила на генеколог . От няколко дни се появи странно кафяво течение . Не е обилно и е със цвета на тъмен шоколад . Съжалявам ако ви е прекалено гнусно , но не карам никой да чете насила!
    Ако някой е имал подобен проблем , моля да сподели как се е справил и дали изобщо е успял . Може би повечето ще ми кажете да отида на генеколог , обаче все още не мога да се пребора психически със тази мисъл . опитвам се но мие трудно да си представя как бих позволила на някой непознат да стигне до едва ли не "най пазената ми част от тялото " . Изпитвам страх и срам .... Мерси предварително за отговорите

  2. #2
    Може вече да ти е дошло , на мен първия път ми беше така , но после се оправи

  3. #3
    Амо странното е че не чувствам никъде болка . Може и да си права и се надявам да е така , ама все пак...

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от victorim
    Амо странното е че не чувствам никъде болка . Може и да си права и се надявам да е така , ама все пак...
    ...и при мен беше така , но следващите пъти беше няква адска болка.. ...все пак ако до няколко дни не се е махнало , отиди на гинеколог...и няма от какво да те е страх...той не яде хора

  5. #5
    Абе че не яде хора ясно , но все пак имам някакво странно усещане като се сетя само . Самонавивам се че не е срашно и се надявам скоро да ми отшуми странното мислене , че ако е нещо серизоно няма къде да ходя...

  6. #6
    дано да е мензиса ти и да ти няма нищо..

  7. #7
    А дано ! Мерси за подкрепата

  8. #8
    И при мен беше така, както казаха вероятно ти е дошло.
    Друга възможност е да си настинала и от това да се е получило така.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  9. #9
    Ами да ти кажа тоо щом нямаш цикъл , значи сигурно и полов живот не водиш така че няма как да е някаква болест .. според мен също е цикълът ..


  10. #10
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    И при мен първия ми път беше така..Нямах и все още нямам никакви болки преди и по време на цикъла
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  11. #11
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Кафяво течение

    Цитирай Първоначално написано от victorim
    От няколко дни имам странно кафяво течение . Все още нямам цикъл , но от доста време имам бяло течение . Незнам до колко е нормално, но не съм ходила на генеколог . От няколко дни се появи странно кафяво течение . Не е обилно и е със цвета на тъмен шоколад . Съжалявам ако ви е прекалено гнусно , но не карам никой да чете насила!
    Ако някой е имал подобен проблем , моля да сподели как се е справил и дали изобщо е успял . Може би повечето ще ми кажете да отида на генеколог , обаче все още не мога да се пребора психически със тази мисъл . опитвам се но мие трудно да си представя как бих позволила на някой непознат да стигне до едва ли не "най пазената ми част от тялото " . Изпитвам страх и срам .... Мерси предварително за отговорите
    добре дошла в Света на Жените!!!

    вече се смятай натоварена с най-великата отговорност на Земята, тази да възпроизвеждаш, опазваш, и възпитаваш Вида!

    със или без "гинеколог" - просто си порастнала и трансформацията от момиче в жена става факт.

    от тук на нататък бе регулярна консултация със "гинеколог" просто няма как да минеш, а те и уверявам, че ТОЙ/ТЯ съвсем не закусват с млади момичета ...))

  12. #12
    мисля че ти е дошло ... честито !

  13. #13
    Гинеколога няма как да те качи на магарето(от което толкова се страхуваш),ако си девствена.Може и аз да бъркам нещо,защото не съм виждала да го споменавате по форумите,просто преди време една приятелка имаше проблеми и обикаляше по най-различни гинеколози.Успех!

  14. #14
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572
    Честито, вече си жена!
    П.С. Не, че искам да те плаша, но това дали си девствена или не няма голямо значение, защото ако са решили да те прегледат на магарето, ще те прегледат анално, което е 100 пъти по-гадно, ама всичко се прижевява, така че споко.
    И не се притеснявай от гинеколозите, на тях това им е работата

  15. #15
    Аватара на LuxurySk0B
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    705
    Какви са тези течения по форума навсякаде има такива от всички цветове
    kogato re6a da bezdeistvam ni6to ne moje da me spre

  16. #16
    Аватара на LuxurySk0B
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    705
    Изобщо нз кво е това
    kogato re6a da bezdeistvam ni6to ne moje da me spre

  17. #17
    =D> честито миличка дошло ти е и това че не те боли корем не значи нищо може след това да те боли,но ако не те боли е по-гадно така поне си 100% сигурна че ти е дошло не като мене нито ме болят цици нито пъпчасвам корем не ме боли.. броя си дните по календарче и та чак ми плющят ушите..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си