.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Nero .... помощ ...

    та искам да си запиша имидж файла .. прегледах по-горе темата .. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=168679 ....
    само че когато стигна до там да избера файла и ми дава някаква грешка ... http://prikachi.com/files/1279002V.jpg ... какво може да е ... някакъв невалиден формат доколкото разбрах ама нали уш такива са стъпките ...

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    Смъкни си програмата MagicIso много по - лесно запива Image файлове и според мое мнение и опит много по - сигурна

    Инсталирй програмата и ще видиш бутонче Burn CD\DVD with ISO (едно дискче с моливче е иконката) в прозорчето което ще ти се отвори избираш файла и скоростта на запис

    Успех
    Облякох черни дрехи върху бялата си душа
    за да се слея със сивата безмълвна тълпа.

    Darkness Is My Fate, but I Have an Angel Heart !!!
    Between Darkness and Light I'm ready to Fight !!!

    TheDarkAngelOfHope ... comming soon for your last Hope !

  3. #3
    Аз ще ти покажа, как да го запишеш с приложението "Nero Burning ROM", защото не обичам да използвам "Nero Express"!!! Правиш следните стъпки:


  4. #4
    охх пробвах всичко ... настроих си и BIOS-a ..но пак нищо не става... все ми дава грешка че диска не е бил валиден нещо ... ... смисъл вече като си ресна компа за да зареди диска ....

  5. #5
    А на коя скорост го "изпържи" тоя диск? И въобще буутващ ли е диска? Ако не е си изтегли друго копие!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    А на коя скорост го "изпържи" тоя диск? И въобще буутващ ли е диска? Ако не е си изтегли друго копие!
    амии принципно аз трябваше си го направя буутващ диска ... може би не съм уцелила от всичките ми 10 опита някъде да го направя такъв ...

  7. #7
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Цитирай Първоначално написано от vaniliika
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    А на коя скорост го "изпържи" тоя диск? И въобще буутващ ли е диска? Ако не е си изтегли друго копие!
    амии принципно аз трябваше си го направя буутващ диска ... може би не съм уцелила от всичките ми 10 опита някъде да го направя такъв ...
    тогаа тегли UltraISO... с нея записвам сички уиндоуси

  8. #8
    амм.. такова... а може ли някой да каже как да си направя boot диска със тази програма -ultraIso .....

  9. #9
    Аватара на bonbogoko
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Плевен
    Мнения
    134
    То тази програма си е за isoта. Те са си бутващи
    Бъди пръв или умри опитвайки се да станеш!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от bonbogoko
    То тази програма си е за isoта. Те са си бутващи
    аха .. ем що тогава не ми зарежда диска след като ресна компа .. настроила съм си биоса ... ама пак нищо не става ..

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от vaniliika
    Цитирай Първоначално написано от bonbogoko
    То тази програма си е за isoта. Те са си бутващи
    аха .. ем що тогава не ми зарежда диска след като ресна компа .. настроила съм си биоса ... ама пак нищо не става ..
    А защо не свалиш друг релииз на същата операционна система???

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Цитирай Първоначално написано от vaniliika
    Цитирай Първоначално написано от bonbogoko
    То тази програма си е за isoта. Те са си бутващи
    аха .. ем що тогава не ми зарежда диска след като ресна компа .. настроила съм си биоса ... ама пак нищо не става ..
    А защо не свалиш друг релииз на същата операционна система???
    ти са остави .. аз са оправих вече ... ама друг проблема ся ... изведнъж паметта на ''C'' то са изпари .... някакви мизерни 900 мб . имам ... и не мога да инстал ся нищо .. някой да знае някакъв начин за изчистване .... ... изкл. ccleaner >изчисти едвам 100 мб... с обикн. чистачка нищо няма за триене... изобщо съм заклещена от всякъде .. пък и там нямам никаква музика .. нито игри ...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от vaniliika
    ти са остави .. аз са оправих вече ... ама друг проблема ся ... изведнъж паметта на ''C'' то са изпари .... някакви мизерни 900 мб . имам ... и не мога да инстал ся нищо .. някой да знае някакъв начин за изчистване .... ... изкл. ccleaner >изчисти едвам 100 мб... с обикн. чистачка нищо няма за триене... изобщо съм заклещена от всякъде .. пък и там нямам никаква музика .. нито игри ...
    С каква големина е дял "С" и съответно с каква операционна система си?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си