.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    На една приятелка и закаснява.

    На една приятелка и закаснява. Правили са секс с гаджето си, но е нямало скъсани презервативи, миналата седмица когато са го правили след като той си го е изкарал презерватива е бил здрав и не е бил изхлузен, но по ръката на гаджето и имало бяла или прозрачна течност не разбрах каква точно днеска си направи тест за бременност който беше отрицателен. Та въпроса ми е каква е вероятността да е бременна и въобще има ли такава вероятност?

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София
    Мнения
    158
    Има жени, на които им е точен като часовник, а има и такива, които не им прави впечетление няколко дни да се забави или подрани цикъла. Влиае се също от редовните противозачатъчни хапчета или от тези за след това като "Ескапел" или излезлият от употреба "Пустинор" . Определено не мисля, че е повод за основателно съмнение, но за всеки случай препоръчвам още един тест за бременност след ден / два.
    My KAWASAKI ZX 10, 136 hp, 300kmh
    Skype: nosens

  3. #3

    Re: На една приятелка и закаснява.

    Цитирай Първоначално написано от kristinche
    На една приятелка и закаснява. Правили са секс с гаджето си, но е нямало скъсани презервативи, миналата седмица когато са го правили след като той си го е изкарал презерватива е бил здрав и не е бил изхлузен, но по ръката на гаджето и имало бяла или прозрачна течност не разбрах каква точно днеска си направи тест за бременност който беше отрицателен. Та въпроса ми е каква е вероятността да е бременна и въобще има ли такава вероятност?
    на една приятелка тя тая твоя приятелка да няма сливи в устата

  4. #4
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971

    Re: На една приятелка и закаснява.

    Цитирай Първоначално написано от fenofhouse
    Цитирай Първоначално написано от kristinche
    На една приятелка и закаснява. Правили са секс с гаджето си, но е нямало скъсани презервативи, миналата седмица когато са го правили след като той си го е изкарал презерватива е бил здрав и не е бил изхлузен, но по ръката на гаджето и имало бяла или прозрачна течност не разбрах каква точно днеска си направи тест за бременност който беше отрицателен. Та въпроса ми е каква е вероятността да е бременна и въобще има ли такава вероятност?
    на една приятелка тя тая твоя приятелка да няма сливи в устата
    Хахх като почнете с това една приятелка.....
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  5. #5
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Много се съмнявам да става въпрос за твоя приятелка.За която и от двете ви да става въпрос-не си/не е бременна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си