.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Голям фен Аватара на darkness848
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ТРАНСИЛВАНИЯ
    Мнения
    537

    Става въпрос за едно момче....

    Става въпрос за едно момче, което харесвам... Значииии.... аз се преместих преди половин година в нова държава... И за сега все още уча език и не мога да говоря техния език. До преди една седмица никой не ми правеше впечатление, но след като започнах да сънувам едно момче почти през ден... И преди ми беше симпатичен, но сега е нещо по-различно... Имам по силни чувства към него, но проблема е там, че дори едно здравей не съм му казвала (той е от съседния клас). Въпроса ми е как мога да го привлека илиии нещо такова просто да станем поне първоначално приятели иии т.н :P Благодаря предварително
    Have The Courage To Live... Anyone Can Die... ;]

  2. #2
    Пробвай в скайп да се запознаеш с него.
    =]

  3. #3
    ххмм.. аз ще те посъветвам друго : бъди смела отиди при него и се запознайте .. незнам какво му е страшното :d едва ли ще те изяде , но не му казвай че си го сънувала да не те помисли за някоя маниачка :d

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от st3f1too
    Пробвай в скайп да се запознаеш с него.
    +++++
    мн добар избор е тфа с скаипа аз така се запознах с парвата си любов

  5. #5
    Голям фен Аватара на darkness848
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ТРАНСИЛВАНИЯ
    Мнения
    537
    Да ама тук нещата стоят малко по-различно :P Тук са с месенджъри. Не, че е проблем да го намеря там де, нооооо малко си пада от момчетата със самочувствие. И като разкаже на другите какво е станало... Ще се получи същия ефект като при едно друго момиче, а именно поригравки и т.н. Може би ме е страх от това и това е моя проблем или...
    Have The Courage To Live... Anyone Can Die... ;]

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Kmet4e
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    357
    Разбери какви неща харесва ! От какво се интересува и ТН .
    Отиди и го заговори за нещо с чисто приятелско чуство и нещата ще се получат .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си