.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Tübingen Germania
    Мнения
    117

    Как да се запозная с него?

    и така около у4или6те се мотае6е едно мом4е забалезах 4е ме гледа и аз запо4нах за6тото наистина бе6е мн сладак и така заси4аме се в сряда на спирката днес ни пуснаха по рано и се засекохме ама нз дали ме видя има6е много хора. Как да се запозная с него той винаги е с огромна компания други мом4ета кайете има ли вероятност да

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Дай снимка, за да видим дали има вероятност да те хареса. А за да се запознаеш с него и компанията му вземи приятелка и отидете да се закачате с тях нещо.

  3. #3

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Tübingen Germania
    Мнения
    117
    imam snimka na profila mi koito iska moje da vidi i da prezeni

  4. #4
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi
    Дай снимка, за да видим дали има вероятност да те хареса. А за да се запознаеш с него и компанията му вземи приятелка и отидете да се закачате с тях нещо.
    ето снимка на момичето http://www.teenproblem.net/teenid/im...60206378_b.jpg

    Иначе по темата - ами не знам..Намери един момент,в който е сам..Кажи му здрасти,туй-онуй..И така..
    Успехче
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  5. #5

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Tübingen Germania
    Мнения
    117
    няма такъв момент винаги е с тях възможно ли е да ме харесва какво мислите как да се запознаем хелп

  6. #6
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от missTwlight0208
    няма такъв момент винаги е с тях възможно ли е да ме харесва какво мислите как да се запознаем хелп
    Ами не мога да ти кажа дали те харесва..
    Щом няма такъв момент - извикай го,или ако имаш най-добър приятел да го извика и се запонайте
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  7. #7

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Tübingen Germania
    Мнения
    117
    единственият ни общ познат е една учителка, която вече на него не му е де щото е в друго училище уфф смотана работа нали само името му знам може да го блъсна без да искам и да ми се извиня и да му кажа името

  8. #8
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от missTwlight0208
    единственият ни общ познат е една учителка, която вече на него не му е де щото е в друго училище уфф смотана работа нали само името му знам може да го блъсна без да искам и да ми се извиня и да му кажа името
    Да,можеш..Опитай..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  9. #9
    Аватара на HRaBr0TyYKeBaPcHe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Улицата
    Мнения
    589
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi
    Дай снимка, за да видим дали има вероятност да те хареса. А за да се запознаеш с него и компанията му вземи приятелка и отидете да се закачате с тях нещо.
    Викни няколко приятелки и отидете при тях.Позакачаите се, запознаите се и нещата ще тръгнат

  10. #10
    Аватара на ExtrAc7
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    България
    Мнения
    298
    Говоретеее това е начина плюс другите съвети преди мен

  11. #11
    блъсни го уж случайно и виж как ще реагира

  12. #12
    Мега фен Аватара на nyxu
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    На Лунатаа.. *
    Мнения
    4 102
    Ако го познава някоя твоя приятелка, кажи й да ви запознае. Ако не - намери някакъв начин да го заговориш...
    Дрън-дрън

  13. #13
    Виж:важно ли е да есам.Като винаги не.Какво ти пречи? С тях е,отиваш до него.Заговаряш го и така се правят тия работи.
    мечтата ти

  14. #14
    Хъх, познато. Когато го улучиш сам/с по-малко момчета отиди при него и го попитай дали иска да се запознаете. Или като си с някоя приятелка отиди с нея.)
    we are magic.

  15. #15
    абе тва със заговарянето лично мен голям срам ме хваща затова аз ако видя някой красавец дето да си засичаме погледите постоянно почвам да му се усмихвам и някви такива физиономийки и след време или той ще ме заговори или аз него .. според мен така е по лесно , може да става бавно но за срамежливите хахаха
    О ЛОКО ПЛОВДИВ ЗА ТЕБ ЖИВЕЕМ И НИЙ ЗА ТЕБЕ ЩЕ УМРЕЕЕМ ...!

  16. #16
    Супер фен Аватара на whitebunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пловдив<3
    Мнения
    1 975

    Re: Как да се запозная с него?

    нз виж може да имате някви общи приятели пък и да нямате разпитай твоите фр дали имат някви познанства с неговите фр и така с връзки вс става :P

  17. #17

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    64
    zdraveite az sum momiche na 11 godini i iskam da vi popitam kak da zagovorq momche koeto e postoqnno v kompaniq ... iskam da vi spodelq che ne vednuj kogato negovite fr ne bqha s nego toi me e zaglejdal i mi se e usmuhval iskam da stanem neshto poeche ot fr moje li da mi help
    °•° КрАсИвА, мНоГо ДиВа, зАкАчЛиВа, ЗаЯдЛиВа, рЯдКо ПрОщАвА, нО вИнАгИ сИ зАсЛужАвА! Ей ТвА Съм Аз И нЕ ми ПуКа За Вас •°

  18. #18

    :)

    Да ти кажа, ако си те е харесал би трябвало той да направи "първата крачк" ,но уви некой момчета са доста срамежливи. Затова просто иди при него и му кажи каквото и да е, за него е без никакво значение ако те хресва ,а и като ти гледам снимката - 90% ще ти отвърне 17% ще ти каже, че няма време 2% неговите фр-та ще се опитат да му отвлечат вниманието от теб и 1% ще малчи кат пукал преди да каже нещу

  19. #19

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    64
    Да де ама не знам какво да му кажа...
    °•° КрАсИвА, мНоГо ДиВа, зАкАчЛиВа, ЗаЯдЛиВа, рЯдКо ПрОщАвА, нО вИнАгИ сИ зАсЛужАвА! Ей ТвА Съм Аз И нЕ ми ПуКа За Вас •°

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си