.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Какво да правя..!?

    ...

  2. #2
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    Боже.... съвременният свят е побъркан.
    Само едно ще ти кажа-не може да опознаеш добре един човек чрез интернета.. трябва да се видите и да дружите доста време заедно за да разберете дали ще си паснете и ще можете да отидете към по-висок етап на живота ви заедно.

  3. #3
    Голям фен Аватара на rammstein123
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    512
    Напълно съгласна съм с Сlever. Ти си само на 13, не трябва да приемаш всичко насериозно. Откъде знаеш, че не е някой 20 годишен педофил? /например/ Щом не иска да си направи снимка, съм 50% сигурна, че и тази не е негова. А и за обичането.. понякога момчетата са гадни, надявам се, че вече си го разбрала. Както и да е, не можем да ти дадем добър съвет, защото само ти знаеш кой избор е правилен. Успех. (:
    Saatana! Vittu! Perkele!

  4. #4
    Мега фен Аватара на nyxu
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    На Лунатаа.. *
    Мнения
    4 102
    Не иска да се снима... Лъже те...
    Ами к'во се занимаваш с него?! А и тва е и-нет, на никого не можеш да вярвяш изцяло, разбира се ако не се познавате наистина... Намери си някое реално момче и си избий от акъла, че може да имаш нещо с този човек от НЕТА.
    Дрън-дрън

  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от clever
    Боже.... съвременният свят е побъркан.
    Само едно ще ти кажа-не може да опознаеш добре един човек чрез интернета.. трябва да се видите и да дружите доста време заедно за да разберете дали ще си паснете и ще можете да отидете към по-висок етап на живота ви заедно.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Bqla, Rusenska oblast
    Мнения
    34
    щом ти прави такива номера, значи наистина си губиш времето с него

  7. #7
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Да те обича ,хах - жесток виц
    Много мразя нет връзки ,защото ти може да го мислиш за 1 , а той да е 50 годишен педофил .
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от rammstein123
    Напълно съгласна съм с Сlever. Ти си само на 13, не трябва да приемаш всичко насериозно. Откъде знаеш, че не е някой 20 годишен педофил? /например/ Щом не иска да си направи снимка, съм 50% сигурна, че и тази не е негова. А и за обичането.. понякога момчетата са гадни, надявам се, че вече си го разбрала. Както и да е, не можем да ти дадем добър съвет, защото само ти знаеш кой избор е правилен. Успех. (:
    Напротив, и аз давам по максимум една снимка из интернет, просто не обичам да се снимам. А тва за любовта - човек, не можеш да се влюбиш чрез интернет. Хората се държат много различно и според мен си влюбена в интернетното му състояние.

  9. #9
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    В чата е различно. Обикновено страните идеализират една друга защото нямат реална представа какво представляват в реалния живот. Тоест ти си се влюбила в образа от фантазиите си, а на живо е голяма вероятността да се разочароваш. И само това настрана от всички други възможни проблеми, които крие интернет запознанството, като реалната опасност въпросният тип да се окаже педофил...

  10. #10
    Аватара на stefanov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Силистра
    Мнения
    191
    Не ми се коментира! А ние сме бъдещето на България, 'Новото поколение'!
    The purity of a person's heart can be quickly measured by how they regard animals

  11. #11
    По интернето само може да се разочароваш и да си изгубиш времето

  12. #12
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Това са пълни глупости........... как ще обичаш някой,като си видяла една негова снимка,а и друго нещо- не можеш да си сигурна,че това е той. Не искам да се превъщам в дърдореща майка,но в интернет има всякакви. Много интересно,как си влюбена и го обичаш,като не си го виждала нито веднъж!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си