.
Затворена тема
Страница 132 от 132 ПървиПърви ... 3282122128129130131132
Резултати от 3 276 до 3 280 от общо 3280
  1. #3276
    Винаги съм харесвал математиката shareit vidmate

  2. #3277
    В този предмет не виждах почти никакъв смисъл докато бях в училище. Завърших МГ и учехме много математика.

    Сега мога да ви кажа, че няма по-важен предмет от математиката. НАЙ-ВАЖНИЯТ за мен предмет. Приложение в живота не съм намерил на синус и косинус , но ролята му е много по-важна.

    Математиката развива мисленето. Моите приятели, които бягаха от математиката в момента изобщо ги няма в живота. Звършват университет и всичко както си му е реда, но като не могат да мислят едвам си намират работа и то на мизерни пари. Можеш ли да мислиш винаги ще имаш работа. Така че на всички ученици препоръчвам да наблегнат на математиката. Със сигурност ще им помогне да имат по-успешен и хубав живот след това.

  3. #3278
    Колко са всички възможности 5 момчета и 2 момичета да се наредят в редица, така че момичетата да са в
    двата края?

    Някой може ли да ми помогне с това?

  4. #3279
    Може ли да реши някой тази задача?Страните на триъг. АВС са АВ=9, АС=6 и ВС=4 смТочката Р принадлежина АВ така ,че АР= 4 смто дължината на СР=? Благодаря Ви предварително!

  5. #3280
    Тази задача за 7 клас как трябва да се реши? В остроъгълния триъгълник АВС СН и АМ са височини . Ако разстоянията от точка Н до АМ и СВ са равни, докажете че СН =АН

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си