- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Да му кажа ли ?
Ситуацията е следната ..
Първият ми братовчед, който ми е като брат, си има приятелка, която е в Италия (където съм и аз) .. Той си е в България, но е страшно влюбен.. На него не му пукаше за никое момиче, но незнайно как се влюби в нея и така вече половин година.. Ноември тя се напила и някъв нейн приятел я целунал, той и прости.. Снощи ме добави във фейсбук един от нейните приятели със съобщението: "познаваш ли приятела на цветелина? горкото момче.." Викам познавам го, ала бала.. Той ми разказа, че една вечер ноември се понапили тя и някво момче и се целували и т.н. (същата случка) .. След това започнали да излизат, той да я взема от училище.. Тук е може би мястото да уточня, че братовчед ми е с една година по-малък от нея.. И те са като гаджето с тоя, но се крият за да не се разбере.. Аз доколкото знам от братовчед си тя е представила тва момче като най-добър приятел и най-спокойно си му казва "излизам с него, до после" .. Както и да е, питах няколко пъти момчето дали не ме лъже той ми обясни, че неговат приятелка също е далеч и ако някой знае нещо подобно би искал да му се каже.. Не знаех дали да вярвам, но ми каза неща които пасват точно на техни проблемни периоди ей такива.. Каза ми, че са правили и секс, а това е наистина ужасно, защото ваканцията в Бг го прави и с братовчед ми..... Не знам дали му кажа, смисъл знам че е правилно да знае, но знаете, че когато едно момче е влюбено е най-вероятно аз да излезе, че лъжа.. Макар да знам, че братовчед ми ще ми повярва, не зная.. Като си бях в България му казах, че едно момиче като изневерява влага чувства, не е просто ей така.. : (((
Първо разучи, още малко за ситуацията и ако си сигурна в това, което знаеш , му кажи.. но само, ако си сигурна! Защото, няма да ти повярва, но после когато разбере.. ще се оправи всичко.. и все пак, братовчедка си му!
А ако не е вярно.. си представи ситуацията, която ще се очертае..
I don`t care .. ;] ..
Кажи му. Рано или късно всичко се разбира и на братовчед ти ще му е много по-болно, ако го разбере след време. А и заслужава да знае.
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
Мисля, че е редно да знае. Няма да е зле да се "въоръжиш" и с "доказателствен материал".
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Днес трябва да ми дадат няква снимка имали..
Пробвай да му кажеш без да му даваш снимка. Няма нужда да му навираш доказателствата под носа. Само в краен случай.
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
Именно това беше и моята идея. Все пак не предприемай нищо, ако няма как да докажеш твърдението.Първоначално написано от LadyDi
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Не знам дали преди казах, но тя вече му е изневерявала един път..
Лично аз мисля да му кажа, питам ви защото говорих с майка си, нали му е леля да ме посъветва нещо.. Тя каза да не му го казвам, за да не се скараме ако не повярва.. Но честно казано предпочитам да се скараме, но поне да съм опитала, защото в крайна сметка истината все ще излезе наяве.. Поне да има нещо наум, макар че според мен го усеща, тя почти не се задържа вкъщи.. Като си бях в Бг самият той ми каза, че той и звъни за да се чуват и така нататък, а не тя.. Вика ми: "все е с някаква приятелка навън" ..
И да се скарате, когато осъзнае какво става наистина, той сам ще поиска да се сдобрите после.
Макарче прочетох само заглавието на темата - кажи му
Кръв,черва и хруптящи вокали!
И от къде знаеш, че трябва да му каже, щом си прочела заглавието на темата?Първоначално написано от vesinka899
Момичето може да пита дали да му каже, че е пълен простак и идиот.
Смислено...
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
Твоята ситуация е често срещана.Ето какво става в повечето случаи:
-Казваш му,той се ядосва(сърди ти се),не ти вярва,казва на приятелката си какво си му казала и тя вече е нащрек..
-Замълчаваш си,рано или късно той разбира. Разбира и че ти си знаела много по-рано,но си си мълчава,и побеснява,че си крила от него..
Така е,влюбените са много слепи,много,не можеш да им помогнеш...![]()
![]()
"A few years ago, I had a dream. It began in the summer and was over by the following spring..."
Моля те, не се излагай допълнително.Първоначално написано от vesinka899
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
Само дето в първия случай щом разбере истината ще ми прости, във втория не се знае кога..Първоначално написано от SoStarstruck
Но определено не мога да мълча при положение, че ми е казвал ако видя нещо съмнително написано на италиански да му казам..
Linns, слушай инстинктите си. В повечето случаи, те са най-верния съветник.
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
Щом ти е казал и това, значи няма да има за какво да ти се сърди и не виждам защо се чудиш.Първоначално написано от Linns
![]()
Еми аз ще му кажа, пък той ще прецени какво да прави ..
Имайки напредвид колк ое влюбен мисля, че ще и прости ..
По-добре наистина сподели с него. Гадно е да те правят на глупак.
Ама в крайна сметка всеки си носи последствията от 'връзките от разстояние'. Нормално е да се получи така. По-добре от рано да я забрави, отколкото да си блъска главата след време.
Разорена съм, но щастлива
Бедна, но мила
Висока, но здраво стъпила на земята
Нормална, но обсебена
Загубена съм, но пълна с надежда.
Еми значи съм съгласна с теб..Първоначално написано от sh3_1s_7h3_0n3
"A few years ago, I had a dream. It began in the summer and was over by the following spring..."
Истината>всичко останало![]()
В случая е добре да знае момчето. Аз ако съм - бих казал. И ако съм в неговата ситуация бих искал да знам. Все пак той влага време, чувстваи енергия за някаква кауза, която очевидно не съществува. Когато е информиран за това, сам ще преценикакво да направи.
Макар че като е казал "като и звънна и все е с някаква приятелка" е трябвало да му светне. + че не го е търсила и така нататък.
Бъди спокойна за себе си - никой не убива вестоносеца.
Не винаги.Първоначално написано от FromAutumToAshes
"It's one of the great tragedies of life — something always changes."
Dr. Gregory House