.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Става въпрос за едно момче

    Има едно момче което е 3 години по-голямо от мене и ми е взел ума.Постоянно мисля за него, развалих си успеха в училище, отслабнах..Приятелите ме питат защо постоянно съм замислена и не се включвам в разговори и такива работи..Не знам дали просто го харесвам или нещо повече..

  2. #2
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    Опитай се да съсредоточиш вниманието си към ученето и другите ти приятели..Спортувай за да си оттеглиш вниманието от момчето... не трябва да мислиш само за него защото има и други неща в живота на които трябва да обръщаш внимание. Ако смяташ че има нещо сериозно между вас и че и той те харесва може да си станете гаджета.На колко си ???

  3. #3

  4. #4
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    Мисля че си малко малка за гадже... НО можете да си станете страхотни приятели!

  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от clever
    Мисля че си малко малка за гадже... НО можете да си станете страхотни приятели!
    Съгласна съм..

    Но все пак,ако се "обичате" толкова много - може да тръгнете..
    Или пък ако си подозирала,че и той те харесва - може да поговориш с него..Да му кажеш чувствата си..Не знам..

    Пък ако не - изобщо да не ти пука..Все пак той не е единствения,който ще срещнеш през живота си..Намери си някакво хоби/занимание..Излез със приятели и си гледай живота
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6
    Благодаря ви много за съветите

  7. #7
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    .. А ако тръгнете направо все едно ще ти изпие ума ;дд
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  8. #8
    Не трябва да си съсипваш живота, заради някъв гламав 13? 7 клас? Точно тая година ли намери животът ти да се основава върху момчетата... Ако и той те харесва - ок, ама ако не, ти буквално си съсипваш живота ;д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си