- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Проблем в отношенията ни
3драсти на всички.Ще се пробвам накратко да ви разкажа за проблема си.Благодаря предварително за вниманието.
С приятеля ми сме заедно от 2 месеца.Не е много време,но сме много влюбени.Аз много държа на него.Според думите му,той също на мен.Излизаме си,всичко е окей,но като че ли аз мисля,че комуникацията ни куца.3ащото всякаш не мога да разговарям с него на сериозни теми.Кофти ми е това чувство.Всеедно съм просто с един човек,който ме има за плюшено мече.3нам,че не го прави умишлено,но това не променя неприятното усещане в мен.Всякаш има някаква бариера...предполагам,че ме разбрахте.Аз съм на 18,той също.Свястно момче е.Много мил и грижовенНО това нещо за което ви споделих ме тормози
Чак вече не се чувствам добре да му споделя нещо или пък да му разкажа нещо от миналото ми...ква е файдата.. Чакам някакви мнения,препоръки и т.н.
![]()
МУЭИКАТА Е ЖИВОТ!
Има хора, дето цял живот не узряват. Може да му обясняваш каквото искаш, но когато той не иска да срещне сериозната страна на живота в очите, нищо не може да направиш.
Ами какво да ти кажа... трябва да издебнеш удобен момент и наистина да поговорите,защото в една връзка най-важно е разбирането и комуникацията...,
Аз ако можех да общувам по добре с моя още щяхме да сме заедно ..., Обаче малките неизказани неща прерастват в големи проблеми и започват караниците,скандалите,нера збирателството..,
За това просто мога да ти препоръчам само едно .. На всяка цена говори с него за това и за начина,по който се чувстваш., [!]
Първо, 2 месеца взаимоотношения са много кратко време.
Второ, ако вбъдеще продължи това чувство, поговори сериозно с него какво те тревожи. Винаги съм казвала и пак ще кажа - комуникацията между двама души е от изключителна важност. По-добре да си кажеш болката на момента, отколкото да чакаш да се насъбере, насъбере и да прелее и всичко да се развали.
Разорена съм, но щастлива
Бедна, но мила
Висока, но здраво стъпила на земята
Нормална, но обсебена
Загубена съм, но пълна с надежда.
Абсолютно същата мисъл ми се шляе из главата днес цял ден.Първоначално написано от w0sh
Не бих могла така да продължавам.Тоест,не искам.И в същото време не искам да прекратя отношенията си с този човек.
МУЭИКАТА Е ЖИВОТ!
Говори с него!! Кажи му всичко, което мислиш и заедно решете какво очаквате един от друг и какво може да се промени! Все пак му сподели какво те мъчи, и след това избери дали да го оставиш.
Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”
Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.
И моето мнение не се различава от по-горните. Най-добре е да поговорите, просто няма друг начин. И по-добре сега, отколкото по-късно когато всичко стане много по сложно![]()
2 месеца в тази ситуация, май наистина не са много, но виж, поговори с момчето кажи му, че това те тревожи.. щом те обича, мисля че ще направи всичко по силите си за да промени нещата и да се чувстваш ок![]()
I don`t care .. ;] ..
кажи му,как се чувстваш![]()
Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!
Как ще си говори с него, след като той не може да говори сериозно?
Това са 2 месеца.Не е малко,ама не е и много.Някой хора им трябва повече време за да се отпуснат напълно и да разговарят за всичко.С бившия ми ходихме почти 2 години.Отначало първия месец,че и повече от месец даже ... като излезехме и не знаехме за какво да си говорим.ПОлучаваха се доста конфузни ситоации,но с времето се отпуснахме и се отделихме дори от компанията.Прекарвахме си цлеи дни заедно и винаги имаше какво да си кажем,но както казах .. трябваше ни време да се отпуснем.Опитай да не се притесняваш толкова и да му казваш това,което си мислиш,да му разказваш как са минали дните ти,за миналото ти разни случки да споделяш,да го разпитваш за него и така и той ще се отпусне и разговорите ще си протичат нормално и няма да усетиш кога всичко се е променило и още от момента,в който се видите как ще си разказвате разни неща.
С подход.Първоначално написано от w0sh
Може и на шега да започне разговора, ей така между другото. Винаги има начин. Не си представяй: "Милоо, трябва да поговорим."
Разорена съм, но щастлива
Бедна, но мила
Висока, но здраво стъпила на земята
Нормална, но обсебена
Загубена съм, но пълна с надежда.
Абе много ми е чудно, защо хората се притесняват да изразят проблема си първо пред половинката и чак след това по разни форуми.
По проблема ти: ми намери начин да говорите за това, разбери какво го томози/притеснява та не те предразпоалаг към споделяне и задълбочаване на връзката ви,.
След като намериш бариерата - ще прецените искате ли да я вдигнете или не. Ама няма опция хем да не искаш да е така, хем да не се разделяте, ама и да не говориш с него за това.
Просто - ти и той сте въвлечени в ситуацията, ние сме странични наблюдатели.
Намери начин и приказвай с него.
"It's one of the great tragedies of life — something always changes."
Dr. Gregory House
може би пък е глупаво момчето и да неиска да говори за свясни неща, а само за простотии като 90% от мойте връстници xD
GTA Stunting
2 месеца може би още не може да се отпусне и да ти споделя по сериозни нещаСпоред мен из4акаи да мине още време,естествено ако общуването ви съвсем куца поговорете,но доколкото разбрах вие се разбирате,а не говорите на сериозни теми
![]()