.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Съмнения за бременност

    Ще съм кратка. С приятеля ми правихме секс 2 дена след приключване на цикъла ми като свърши в мен. Вече минаха няколко дена от тогава, но чувствам гадене, непоносимост към някои храни, сърцебиене и отпадналост в определени моменти на денонощието. Въпроса ми, всъщност са 2, е каква е вероятността да съм забременяла в този период, при условие, че цикълът ми е редовен и възможно ли е изброените оплаквания да са симптоми на бременност. Четох в нета, че се появяват в първите 2-8 седмици, а не няколко дена след акта.

  2. #2
    Аватара на ExtrAc7
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    България
    Мнения
    298

    Re: Съмнения за бременност

    Цитирай Първоначално написано от Atentamente
    Ще съм кратка. С приятеля ми правихме секс 2 дена след приключване на цикъла ми като свърши в мен. Вече минаха няколко дена от тогава, но чувствам гадене, непоносимост към някои храни, сърцебиене и отпадналост в определени моменти на денонощието. Въпроса ми, всъщност са 2, е каква е вероятността да съм забременяла в този период, при условие, че цикълът ми е редовен и възможно ли е изброените оплаквания да са симптоми на бременност. Четох в нета, че се появяват в първите 2-8 седмици, а не няколко дена след акта.
    О боже мой
    Значи не, че искам да те плаша ам според мен вероятноста да си бременна е доста голяма ! може да забременееш дори по време на цикъл ! ходи вземай тест на 8 9 ден и стискай палци да не си а за симптомите си права прекалено ти е рано

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Тест се прави 14 дни след рисковия полов акт или на първия ден от закъснението на менструацията.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си