.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Как мога да си вдигна фпс-то в цс-а ми

    Здравейте, искам да попитам как мога да си вдигна фпс-то в цс-а ми .. картата ми е Intel и много искам да си го вдигна на максимум? Много ми е важно .. на някои може д аим се стори глупаво и да кажат тоя е някъф но лайфър , но скоро ще учавствам в пролетен турнинр и ми трябва спешно да си вдигна фпс-то : (

    Моля пишете само по темата![/b]

    II. Права и задължения на потребителите
    1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.
    7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
    kalpazanka
    Za cs 1vs1 pi6ete na skype outlawz.95

  2. #2
    Когато ти е слаба видео картата, няма какво друго да направиш освен да я смениш! В твоя случай, ако става въпрос за лаптоп - това е невъзможно!

  3. #3
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    в конзолата - fps_max 101

  4. #4
    Мега фен Аватара на Norty
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Смолян, България
    Мнения
    3 275
    Ако си с nViDia ходиш в панела и отваряш Manage 3D settings / Global Settings и правиш Vertical sync на Force off, ся кат влезеш в cs фпсто ще е 100 пишеш developer 1 и fps_max 1000 и си готов

  5. #5
    Голям фен Аватара на asp1r1n94
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    София
    Мнения
    817
    сложи го на 16 бита ... гадно е ама се играе ,а ако се поровиш в man1a там имаше 1 програмка за оправяне на графика

  6. #6
    с нов комп базик ве незнам
    If a person is silent, it doesnt mean he is unknown of fun, enjoyment and thrills. But it means, life has tought him some lessons which has made him silent

  7. #7
    developer 1 und fps_max 1000 ^^

  8. #8
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Трябва да си изключиш Vertical Sync мисля че и Intel го имаше някъде в настройките на видео картата.. разрови се Ето ти и линк --> ЦЪК <-- !!!
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си