- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Елегантен стил
Здравейте, на 17 години съм и прочетох темата за това дали сте доволни как се обличат вашите приятели и ми дойде въпроса... Харесва ли ви елегантния стил на обличане(официални обувки(продълговатите), риза и панталон).Самия ми стил не е строго официален а е по-скоро младежки официален.Но се чувствам малко странно където и да отивам съм облечен така.. на училище, когато излизам с приятели и т.н и само аз съм така и се чувствам малко станно.Вие момичета харесвате ли този начин на обличанет.е. Класически стил на обличане.
Когато поводът го изисква.
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
Да, но харесва ли ти върху 17-годишно момче?Първоначално написано от krem4et0
This world is spinning around me
This world is spinning without me
And every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
На мен не ми харесва![]()
Но то си е до човек, да ти кажа...![]()
Когато братовчед ми се облече така и... прилича на някой средновековен примат![]()
определено ДА...много сте ми сладки като се облечете такаа xP
На мен много ми харесват! Да не ти пука, ако другите около теб са по-неглиже, все пак всеки има собствен стил. Щом този е твоят - носи си го. Лично аз като видя готино момче с ризка ии![]()
зависи как ти стоиНа мен ми харесва,но предпо4итам дънки,тениска и кецове
![]()
Цитирам ти баснята от тази статия.
По пладне под жаркото слънце един баща минавал със своя син и магарето си по прашните улички на Кешан. Бащата седял на магарето, а момчето го водело.
„Горкото дете!” – казал един от минувачите. „Колко му е трудно да върви с малките си крачета редом с магарето. Как този човек може така мързеливо да си седи на магарето, когато вижда, че детето капва от умора.”
Бащата взел присърце забележката и на следващия ъгъл скочил от магарето и качил момчето. Не след дълго друг минувач рекъл:
„Какво безобразие! Малкият нехранимайко се е разположил като султан, докато горкия му баща подтичва встрани.”
Момчето го заболяло от чутото и то помолило баща си да седне зад него на магарето.
„Виждали ли сте такова нещо?” – скарала се една заблудена жена. „Каква жестокост към животното! Гърбът на бедното магаре едва издържа тежестта, а този малък безделник и баща му са се излегнали като на диван. Горкото създание!”
Смъмрените се спогледали и без да кажат нито дума слезли от магарето. Едва направили няколко крачки редом с магарето и един странник им се присмял:
„Благодаря на небесата, че не съм толкова глупав! Защо разхождате това магаре, като не върши никаква работа, не ви служи за нищо, дори не вози единия от вас?”
Бащата пъхнал шепа слама в устата на магарето, сложил ръка на рамото на сина си и казал:
„Каквото и да направим, все някой е недоволен. Мисля, че сами трябва да знаем кое за нас е правилно.”
Н. Песешкиан
Понякога такива момчета изглеждат абсолютно секси, но ако това да си елегатно облечен в ежедневието си, не ми се струва добре. Но и зависи как ходи на момчето, но аз предпочитам дънки,ризка(тениска), блузка,горнище,маратонки(и и маратонко-обувки) и това е. :P
Дали някой ден сърцето ми ще престане да се опитва да изкочи от гърдите ми всеки път, когато ме докоснеш ?
Първоначално написано от Flopper
Кръв,черва и хруптящи вокали!
Ако се обличаш така в ежедневието си,как ще се облечеш,когато има някакъв наистина официален повод?Иначе,според мен не е лошо.
Небрежно-елегантният стил ми е любим: ризка, дънки... евентуално един пуловер отгоре за по-студено.![]()
"Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"
и аз тва предпочитамПървоначално написано от ivcheto0o
![]()
Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!
И аз харесвам....даже много си падам... ;]]
еми да < 3...ама тва съъс заострените обувки,никога не ми се е нравило![]()
![]()
Супер е! Добре е да видиш някое момче, което се облича по-различно от другите![]()
Харесвам го да, но не става за ежедневието ..![]()
Изгубиш ли ме, губиш всичко!! ;]
Priceless .. <3
Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw
Мразя този стил!!!(говоря само за момчетата де ... за момичетата елегантното облекло е нещо задължително)
Толкова ми е отвратителен и грозен
Даже не искам да си представям моя в панталон,риза и с подобни обувки ...(добре,че няма да ходя на бала и няма да го видя
)
Вярно е,че има момчета,на които им отива,нооо всеки ден ... ?!![]()
http://vbox7.com/play:f64c99f309
Шофирай разумно - стигни жив!!!
На мен ми допада. (:
Но най-важното е ти да се харесваш и да се чувстваш удобно. (:
Когато видя приятелят ми със сако, ми иде да го награбя.![]()
Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.
За ежедневно облекло и за под 19-20 в никакъв скучай няма да ми хареса. За по-голям да, но иначеИ все пак всеки със стила си.
If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
Think you’re fuckin’ with this well hell no.
Balls, volume, strength getcha come on
Да. И на 17 годишен стои добре. Но аз като цяло не понасям спортния стил на обличане, размъкнатите гащи и развлачените тениски - също. Би било нелепо за момче под 14-15, но на 17 си е супер.Първоначално написано от LadyDi
Ученическите униформи са в този стил или греша? Много ми харесват. Жалко, че мъжа не ще сако и вратовръзка. Да има как само така да ми ходи...
XTREMEFREERIDE, аз в ежедневието си ходя с рокли, поли, новите си дрехи, обувки на токове, грим. И какво да стоят за 3 повода в годината ли? Сега, имам 1-2 супер официални рокли, но повечето мога да облека и за разходка до центъра, и за парти, и за вечеря в ресторант. Е, и дънки нося, но не предпочитам. И пак ще си сложа някакъв топ, който да прави тоалета елегантен и да мога да вляза така и на по-изискани места от кварталното кафене. Мъжът ме упреква, че все се глася като за бал и е прекалено, но аз така обичам и не ми пука дали ще съм прекалено официална за пейката пред Ректората. Въпрос на виждане е. Обичам да съм стилна и елегантна.