.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Имам бяло течение-пречи ли да водя полов живот?

    doktore imam bqlo te4enie no ne mi se hodi na genikolog za6to me esram tova pre4eli ako pravq sex i moje li da se zabremenee i 6te spre li nqkogaa :S molq te odgoovri mi vazmojno nai barzo pls blagodarq ti predvaritelno i ako te4e bqlo te4enie tova normalno li e ili ne :S mn sam pritesnena

    II. Права и задължения на потребителите
    1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.
    7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
    Следващата ти тема, ако е отново на латиница, ще бъде изтрита!
    kalpazanka

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Може да се забременее, ако не правиш безопасен секс. Ако не се установи и лекува причината за бялото течение, никой не може да ти каже кога ще спре. Има вероятност да прехвърлиш причината за течението и на приятеля ти. Има вероятност нелекуваното бяло течение да доведе и до невъзможност за забременяване в по-късна възраст.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Bqla, Rusenska oblast
    Мнения
    34
    Може да се забременее, ако не правиш безопасен секс. Ако не се установи и лекува причината за бялото течение, никой не може да ти каже кога ще спре. Има вероятност да прехвърлиш причината за течението и на приятеля ти. Има вероятност нелекуваното бяло течение да доведе и до невъзможност за забременяване в по-късна възраст.
    права е. и аз имам бяло течение, но тfа не ми пречи да водя половия живот, напротив даже помага да се тика по-лесно. ако се възбуждаш и то много се появава тfа показва че иска да си го навреш

  4. #4
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Вагиналното течение е безцветно и без миризма. Ако има отклонения от това - има проблем.
    c0raline, не е лубрикант, а индикация за нещо нередно. Вместо да излагаш половата си система на риск, обърни се към гинеколог. Отнася се и за авторката.

  5. #5
    чувала съм че бялото течение се появява от това че не се подмиваш

  6. #6
    Мега фен Аватара на nyxu
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    На Лунатаа.. *
    Мнения
    4 102
    Иди при гинеколог, няма нищо срамно !
    Дрън-дрън

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от MinimalisTka
    чувала съм че бялото течение се появява от това че не се подмиваш
    Не е от това.Вече почти всяко момиче има такова течение, появява се най-често от някакво възпаление и не е сериозно, но може да има усложнения.Добре е да се отиде на гинеколог, първия път е малко гадно някой да те зяпа ама не е нищо особено, свиква се.Трябва да се разбере от кой вид е и да ти предпишат хапчета


    You're singing the songs
    Thinking this is the life
    And you wake up in the morning
    and your head feels twice the size...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си