.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35
  1. #26
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    2 108
    Еми идва той да ме взема и да ходим на кафе и майка ми веднага да види с кого излизам и само отваря,а той си е високичък и едър ... и само някаква гледа като луда и аз "айде махай се.само кажи колко часа да си дойда" и тя викна баща ми той да кажел ... и така се запознаха с него ... и от тогава почти не излизахме,защото супер много се разбираше с тях и те ни караха да оставаме вкъщи да пиели и да си говорели с него.Ама не се задържахме много дълго,защото с тях се разбираше по-добре от колкото с мен.
    И другия с който съм ги запознавала беше бившия ми.С него се запознаха някъде месец след като тръгнахме.Майка ми го хареса много,но баща ми не.Ама няколко месеца по-късно баща ми разбра,че държа много на него и ще му се наложи да се примири.И до последно го харесваха,но сега баща ми само да чуе,че говоря за него и почва да мармори,а майка ми да ми повтаря колко бил глупав и как щял да ми се моли ...
    Със сегашния не съм ги запознавала.Не искам да бързам.Ако нещата вървят добре и за напред може и да им го представя..
    Обичам те <3 !!!


  2. #27
    Голям фен Аватара на CaSsIe
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    678
    Еми наще никога нищо не са казвали за гаджетата ми, не са ги харесвали, но не са ми и забраняваяли да се виждам с тях или нещо такова ( въпреки че баща ми се запозна с 2ма от тях по възможно най- бруталния начин) Имаше само един, който много харесваха, ама тоо стара история вече
    ______________________________________

  3. #28
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Ами баба веднага ми обясни, че ми е рано за секс
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  4. #29
    Ами майка ми само ме разпитваше и накрая се ядосах и и казах кой е и му показах снимка .. сега много ме бъзика ,, пита как сме от колко време сме заедно .. общо взето добре го приема (happy)
    няколко пъти са си лафили по телефона .. добре че той не е срамежлив хихи

  5. #30
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    Амии последните , все си пиша с тях често на компютъра и т.н, споделям си с мам .. или тя сама разбира ;дд ии като почнат да идват в нас и да се засичат и такам Татко до сега не съм го запознавала с никой ;дд
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

  6. #31
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Със сегашния ги запознах на един мой рожден ден.
    Амиии... от вкъщи май никой не го харесва,имайки предвид някой случки...
    А с техните се запознах на части - първо с майката, после с бабата и дядото.И представа си нямам какво мислят за мен,по простата причина,че съм ги вижадал по 1 път.Ама и ми е все тая.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от ScarletBite
    Уф, искаха да се запознават с него.Баща ми изяви желавие да го пребие.Майка ми пък откачи съвсем, разгласи на цялата рода до девето коляно и всички се възмущаваха в хор, после тръгна да ми дава любовни съвети и да ме учи как да слагам презервативи...
    Направо като в турски сериал...
    Иначе аз бях на 13, той - на 17.
    Хаха... много се смях като прочетох това

  8. #33
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905
    Той ме изпращаше до вкъщи, поканих го да влезе и се запознаха. Те си го харесват С неговите роднини пак съм се запознавала по случайност, като съм била в тях. Те пък ме харесват адски много и аз ги харесвам, прекрасни хора са

  9. #34
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    Цитирай Първоначално написано от sh3_1s_7h3_0n3
    Изоообщо не им съобщавам във вида "Пък еди-си-кой ми е гадже."
    Като започна да спрягам едно име повече от "често" или да излизам с един и същи човек повече от 2пъти седмично - значи ииима нещо. (; Никога не са ме питали директно, но са ме подбъзиква ли леко. (;
    и при мен е така
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от blondeVIP
    Аз подраних с частта с запознаването преди около 18 години когато се е родил приятеля ми, защото семействата ни са много близки, всъщност, техните за кумове на нашите Е наистина никой не е подозирал че ние ще всемем да се вземем xdd ама така се получават нещата, и странно защо, но колкото повече време съм с моето момче майка ми повече се притеснява и негодува а тате повече се кефи. . щом често ми звъни с думите; 'Звънни веднага на Тихомир, да кажеш на баща му да си вдигне телефона, защото е същия като майка ти. . Има го тоя телефон за домашен' - баща ми мрази да не му вдигат телефона явно т'ва от него съм го взела. . и така. . всичко е на 6 при нас поне за сега :P
    ахахаа супер якото
    "Wherever you are, at whatever age, you're only a thought away from changing your life." - Dr. Wayne Dyer

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си