.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Продавам чисто нов часовник Найк , уникален дизайн.

    чисто нов , уникален дизайн , стъклото отгоре е като някакъв вид лупа и се променя постоянно като се гледа от различен ъгъл.

    прилагам снимки , макар че е малко трудно да се види само от снимките за кво става въпрос








    часовника е с LED дисплей и цифрите светват като се натисне копченцето отстрани.

    не е носен , дупките на каишката не са продупчени за да може този който ще го носи да си нагласи на която иска да и продупчи само нея

    цена - 50 лева , цената е доста ниска , понеже часовника няма кутийка и други неща към него , само часовника е , така ми го донесоха

    скайп: adrenalineo ,mail: neodown@mail.bg, 0899788142
    гр. Пловдив

  2. #2

  3. #3

  4. #4
    сащите един ги продава за по 25 .........

  5. #5
    дай да видим дали са същите де то секи може да си говори глупости така

  6. #6
    ти имаш само 1 нали така ........ казах ти сащият е самоче 25

  7. #7
    имам само един понеже ми е подарък , но не нося часовници. Не смятам че има смисал да си говориш някви раоти без да знаеш закво стаа вапрос , нито пък дори можеш да докажеш кво говориш[/i]

  8. #8
    mai ti nemoshe da dokashesh za kfo govorish ti nz za kfo stava na vapros http://www.topobiavi.com/%D1%87%D0%B...dno288207.html ae q6 xaxaxa

  9. #9
    emi toi moi da prodava sekvi mentaci , vseki ima pravoto da prai kvoto si iska , samo ne razbrah na teb kaf ti e problema che sa barkash po chujdite neshta znam che ti e skuchen jivota i po cql den visish v foruma ama si jalak veche

  10. #10
    xaxaa glupak ti po cql den sedish v foruma i ti e sku4en 6ivota we mene i otkade da znaeme te ti ne prodavash mente a naeshli 6to se barkam a glupako a ? 6toto ne iskam da nabutash nqkoi s 25 leva i da se mislish za terikat ako te xvana 6ti s4upa zubite! ama ve4e si 6alak ......

  11. #11
    ай спри да си избиваш комплексите по форумите и да пишеш коментари където никой не те иска бе , дете

  12. #12
    ей боклук ти спри да си избиваш комплексите по форумите никой не те иска бе дете и никой не иска да ти купи скапаният часовник за 20 лева а ти го продавап за 50 ХАХАХахахахахх от магазин за 1 левче може да си земете по добар часовник не зимайте този боклук ............

  13. #13
    е ти тъп ли си закво повтаряш квото аз пиша толкова ли не мойш да измислиш друго хаха

  14. #14
    ти си тап кфото искам ще права бе смешник ае ходи да си продаваш часовника за 50 лева дано никой не ти го купи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си