- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- У дома
- Страх от мнението му!
Здравейте,и аз като всички вас си имам проблем...
Та проблема е че си имам приятел от 10месеца(ще станат утре)и все още не съм го запознала с нашите,той в началото си направи устата,че може да се запознае с нашите стига аз да искам,с него не сме говорили повече по тоя въпрос,той искаше да се запознае с цел да го познават родителите ми и ако го харесат да ме пускат с него до малко по-късно.Та баща ми не знае от колко време сме заедно,но знае че си имам приятел,и постоянно ми казва "Айде де кога ще ме запознаеш с гаджето,да го видим къв е"... ама мене ме е срам да ги запозная,първо щото гаджето ми е по голям от мене,и второ не знам тати как ще реагира като разбере че е по голям с 6-7г. от мен и дали изобщо ще го хареса,е аз предполагам че ще му допадне,щото е свясно момче,не пие,не пуши,работа си има,разбираме се за това време в което сме заедно нито един път не сме се скарали,дори не сме спорили,уважаме,има ми доверие и аз на него,дори имам чувства към негокво повече могат да искат нашите от тва момче?!Ама е на аз не знам как да постъпя,да ги запозная ли,да не ги запознавам,много се колебая най-вече за решението на баща ми не за това че няма да го хареса ами заради годините,те са цялата причина да не искам да ги запозная,да не земе после да ми вика как мога да ходя с толкова голям,ама е на писано му е било станало е,и не съжалявам че съм с него.Та въпроса ми е какво да направя,как да постъпя,да ги запозная ли или не?
Мерси предварително за мненията ви![]()
Предупреждаваш ги предварително за възрастта, казваш всичко това, което написа за него - че се разбирате, че е свестен, че работи...
Ако го приемат добре, ги запознаваш лично.
к'во ще ги запознаваш, няма да се жените ..
![]()
Първоначално написано от Goddess
Моят баща винаги си е мрънкал..
Дори гаджето ми да е 3 години по-голямо..
Просто начин на разбиране.. И аз мисля, че ще е най-добре да им кажеш всичко това и след това да ги запознаеш,,
![]()
0сttaвяш слэдii п0 ttял0tt0 мii.. Каtt0 капкii парфюм сэ впiiваш в к0жаtta мii..
Съгласна съмПървоначално написано от Goddess
а ти на колко си,защото и това има зна4ение ?
На 17 съмПървоначално написано от ivcheto0o
Аз предпочитам да не запознавам родителите ми с приятеля ми. Причина - разликата в годините. На мен лично не ми пречи, но съм повече от сигурна, че те ще направят проблем.
Ако искаш да ги запознаеш, кажи им всички предварително, за да няма сцени.
Успех..![]()
For you![]()
Skillet - Never Surrender
I miss you...
"Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън
Аз мисля,че ако найстина е толкова добър,колкото го описа и вашите разберат това няма да има проблем с годините...![]()
Първоначално написано от Biskfitka
Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
но само ти избираш кой да остане ♥
Да,наистина е добър,няма за кво да ви лъжа,просто казвам самата истинаПървоначално написано от Biskfitka
![]()
Тогава не се притеснявайПървоначално написано от titinkaa
![]()
![]()
И аз имах такъв проблем и просто казах, че е по-малък.А годините му личаха малко, но майка ми не се усети.За жалост не е между живите вече![]()
![]()
![]()
![]()
Решила съм, че някога ще й кажа на колко е бил всъщност ,но . . не знам.Може и сама да разбере, ако се върнем в Пловдив на ваканция и види никролога
![]()
така и така ще разбере.
++Първоначално написано от Goddess
Успех!![]()
Животът си е мой и не се нуждая от учители как да го живея!!!
не знам дали да ги запознаваш . .
Майка ми познаваше и бившия, познава и сегашното момче . . веднъж стана мнооооооого тъпо защото,тя се изцепи " ти нали имаше куче"-всъщност предишния ми приятел имаше куче и на сегашния му стана смешно, а аз се почувствах зле. .![]()
I don`t care .. ;] ..
Предупреди ги за годините,но не забравяй да подчертаеш ,че се разбирате и т.н... Малко мазнене няма да е в повечеСлед това вече мисля,че няма да има проблем със запознаването. .
![]()
Първоначално написано от aniie
И аз така си мисля,първо мазнене после запознаване
![]()
Предупреди ги за годините,но не забравяй да подчертаеш ,че се разбирате и т.н... Малко мазнене няма да е в повече След това вече мисля,че няма да има проблем със запознаването. .![]()
Badi takav kakavto si, a ne takav kakavto drugite iskat da badesh :]
ЕстественоПървоначално написано от bigsmile13
запознай ги
FUCK-тически не ме интересувате..
запознай ги![]()
Sitting on top of the world
Watching the stars
Go by...