.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691

    Какво може да е? :(

    Тая нощ ме хвана диарията ставах 3 пъти до тоалетната,както и да е мина ми пих хапче,сутритна закусих препечена филийка и сирене,на обяд хапнах 1 пакет солети,пих компот от дренки и до преди малко ми нямаше нищо,хапнах одеве 2-3 маслини,малко катък(мляко и сирене),пих сок от ябълка(купен),и ето изведнъж взе да ми къркори корема,имам една тъпа болка и леко усещам парене,все едно съм яла нещо люто,и сега вечерях пилешка супа с фиде и едн афилийка препечен хляб.Кво да правя възможно ли е да е колит,или нещо по лошо?Мисля утре ако не ми е добре да ида на лекар,кво да правя??Забравих да допълня че често имам диария и отшумява за ден два понякога 3,отчайвам се,страх ме е да не е нещо лошо като язва и нещо от тоя сорд

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Направила си огромна грешка при скорошна диария да ядеш мляко. Вари ориз, картофи, прави си препечени филии, яж солети.
    П. С. Нямаме право да поставяме диагнози.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    ако се притесняваш-най-добре отиди на лекар!
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  4. #4
    Мега фен Аватара на nyxu
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    На Лунатаа.. *
    Мнения
    4 102
    Цитирай Първоначално написано от VerryBerry
    ако се притесняваш-най-добре отиди на лекар!
    +
    Дрън-дрън

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си