.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    bulgariq,dobrich
    Мнения
    7

    Какво може да е това?

    momiche na 15 godini sum i zabelqzah che vurhy intimnata si chast vurhy vunshnite si sramnite ystni mi e izlqzlo neshto kato podkojno topchence kolkoto nokutq na kutreto i edno po malko kato pupchica no ne e....pritesnqvam....kakvo moje da e to???
    otnostno tova da e za venericheska bolest nqma kak da e zashtoto vodq ot 2 godini i 7 meseca polov jivot samo s edno momche-priqtelq mi a toi ne mi e izneverqval i plus tova takiva neshta toi nqma....

    ne iskam da otivam na ginekolog zashtoto
    1-vo nikoga ne sum hodela
    2-ro nashite shte razberat che ne sum devstvena ....

    HELP ME!!!


    II. Права и задължения на потребителите
    1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. еми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
    7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
    Засега правя компромис, имайки предвид факта, че си нова и имайки предвид какво е естеството на проблема ти.
    kalpazanka

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Приятелят ти имал ли е други гаджета преди теб? Може да не ти е изневерявал, но може да носи нещо (безсимптомно при него!) "за спомен" от предни връзки- това го имай предвид по принцип за всяка връзка!
    Така- да минем по същество- подути лимфни възли опипваш ли, зачервяване около пъпчицата и топченцето, секреции от влагалището забелязала ли си? Въобще нещо нередно?
    Това, че от почти 3 години водиш полов живот и не си се преглеждала при АГ, не е добре! Направи нещо в тази насока. Не е нужно майка ти да разбере, че ще се консултираш. Задели парички /или приятелят ти/ и иди в частен кабинет. Така отпада чакането за направление, евентуален гаф личният лекар да каже на майка ти и т. н.
    А, да- пропуснах най-важното- нямаме право да поставяме диагнози, така че с тази темичка надали ще стигнеш далеч в решението на проблема.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    bulgariq,dobrich
    Мнения
    7
    до сега не съм имала такива проблеми за толкова много време...единствено че постоянно си имам бяло нормално течение...
    няма никакви зачервявания,сърбеж и т.н...но за бяло течение имам си го от отдавна почти постоянно....мисълта ми е има ли някаква опастност?или е вид симптнон на нещо

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Дай да уточним цвета на това "бяло" течение- наистина ли има цвят или е прозрачно? В кои дни от месечния цикъл се появява? Миризма има ли?! Имаш ли болки по време на полов акт?
    Може да е симптом на възпалително заболяване, а заради нелекувани навреме такива някой ден можеш да си скубеш косата!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    bulgariq,dobrich
    Мнения
    7
    не ме боли по време на половия акт...почти през целия месец имам бяло течение...няма миризма....не е гъсто...понякога е прозрачно а понякога бяло...

  6. #6
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    А защо не отговори на горните ми въпроси- подути ЛВ?
    Да ти кажа с това постоянно течение не е зле наистина да се консултираш с АГ- може да е какво ли не.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #7

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    bulgariq,dobrich
    Мнения
    7
    нямам подути лимфни възли и също зачервявания нямам...бялото течение за него си мисля че е заради това че не го правим с презерватив а и не всеки пут приятеля ми е от най-хигиеничните...
    преди имах подъти лимфни възли ама тогава бях болна и с възпалени сливици но сега си ги нямам...
    мисля наистина да отида до частен гинеколог...
    благодаря ти много!!!

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    За нищо. Да слагам ли катинар?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    bulgariq,dobrich
    Мнения
    7
    да

  10. #10

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    bulgariq,dobrich
    Мнения
    7
    еми ако това премахва темата да :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си