.

Виж резултатите на анкетата: Mojete li da se celuwate [[s ezik]]

Гласували
37. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • ne sym sig

    13 35,14%
  • ne

    6 16,22%
  • da

    18 48,65%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Nowa Zagora
    Мнения
    3

    Иска да седна в него

    gadjety mi iska da sedna w negy..nqkolko puti mi e predlagal da sedna w negy...no men me e sram [i malkyy strahh]] ...nz kwo sh stane kat sedna..iam predwit nqkoi ky moji da mi kaje kwo sh praim s negy kat sedna..samy sh se celuwame ili..


    btw:bez komentari ot roda - malka si kat porasne6 sh razbere6,ili [sedni w negy i sh widish]]..prosto wi molq za help..


    II. Права и задължения на потребителите
    1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
    Няма да трия темата, имйки предвид, че си нова. При следващо нарушение няма да има компромис!
    kalpazanka
    AdIдАс пУmЪ нIkЭ

  2. #2
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Еми зависи какво иска да направи..
    Възможно е да се целувате или просто да си говорите ..
    Няма нищо страшно и срамно в това - все пак ти е гадже..

    П.С - Не знам на колко си - но за секса изчакай мъничко
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #3

    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Nowa Zagora
    Мнения
    3
    за с*к* въобще не бързам..
    AdIдАс пУmЪ нIkЭ

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Bukmop
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    453

    Re: Иска да седна в него

    Цитирай Първоначално написано от devil78
    gadjety mi iska da sedna w negy..nqkolko puti mi e predlagal da sedna w negy...no men me e sram [i malkyy strahh]] ...nz kwo sh stane kat sedna..iam predwit nqkoi ky moji da mi kaje kwo sh praim s negy kat sedna..samy sh se celuwame ili..


    btw:bez komentari ot roda - malka si kat porasne6 sh razbere6,ili [sedni w negy i sh widish]]..prosto wi molq za help..


    II. Права и задължения на потребителите
    1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
    Няма да трия темата, имйки предвид, че си нова. При следващо нарушение няма да има компромис!
    kalpazanka
    Когато моята приятелка седне в мен или си говорим или се целуваме или и 2те за секс не си мисли защото щом незнаеш какво ще стане като седнеш в него начи си малка карайте я по-полека
    Трудните неща ги правя на момента ... за невъзможните ми трябва минутка


  5. #5
    Мега фен Аватара на nyxu
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    На Лунатаа.. *
    Мнения
    4 102
    Та нали ти е гадже, от какво ще те е срам ? Най - вероятно ще разменяте лиги ...
    Дрън-дрън

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от nyxu
    Та нали ти е гадже, от какво ще те е срам ? Най - вероятно ще разменяте лиги ...

    ЗнAм,Че тЕ боЛи..ВиЖдAм Тв0иТе сЪлЗи..иСкAш Дa Си С мЭн НaлИ..Но нЯмA дA Ме ИмAш Ти.. С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА...пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа ..НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш...СоРи СлАдЪк СаM OсТаВаШ.

  7. #7
    Мега фен Аватара на dirtyyy
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    4 415
    дилематаа на живота!

  8. #8
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    Цитирай Първоначално написано от dirtyyy
    дилематаа на живота!


    еем секс ше правите кфо друго може да се прави според теб?
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  9. #9

    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    В кафето :D:D:D
    Мнения
    66
    ами виж ся зависи каде се намирате на обществено място усамотени...
    няма кфо толкоз да стане можеби просто иска да седнеш в него за да се види каква влюбена двойка сте

  10. #10
    Oпределено това е трудна стъпка и е трудна... сигурна ли си,че е точния човек,в който трябва да седнеш

    Виж сега СЕРИОЗНО! Няма от какво да те е срам,той ти е гадже това е най-малкото,което можете да правите заедно,няма нищо страшно и странно,спокойно!

  11. #11
    ами няма нищо срамно, страшно, опасно и т.н., просто седни в него...Може да си говорите, да се целувате (знае ли човек може пък и друго )...

  12. #12
    Супер фен Аватара на cookie_master
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 386
    Цитирай Първоначално написано от DqVoLsKoJeLaNiE
    ами няма нищо срамно, страшно, опасно и т.н., просто седни в него...Може да си говорите, да се целувате (знае ли човек може пък и друго )...
    МОМИЧЕ!

  13. #13

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    136

    Re: Иска да седна в него

    Цитирай Първоначално написано от devil78
    gadjety mi iska da sedna w negy..nqkolko puti mi e predlagal da sedna w negy...no men me e sram [i malkyy strahh]] ...nz kwo sh stane kat sedna..iam predwit nqkoi ky moji da mi kaje kwo sh praim s negy kat sedna..samy sh se celuwame ili..


    btw:bez komentari ot roda - malka si kat porasne6 sh razbere6,ili [sedni w negy i sh widish]]..prosto wi molq za help..


    II. Права и задължения на потребителите
    1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
    Няма да трия темата, имйки предвид, че си нова. При следващо нарушение няма да има компромис!
    kalpazanka
    О, Господи !! Недей, ще забременееш !!
    [ Brokencyde - Schizophrenia ]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си