.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39

Тема: Диета

  1. #1
    Голям фен Аватара на DesSsi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    570

    Диета

    ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.
    1 ден: 2 кофички кисело мляко

    2 ден: зеленчуци на корем

    3 ден: 5 сварени картофа

    4 ден: 5 твърдо сварени яйца

    5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)


    според вас възможно ли е да се свалят тези килограми за 10 дена ?
    Съдбата помага на смелите !

  2. #2
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Зависи от организъма ти и от това колко се движиш.Но с тази оскъдна храна организъмът ти ще се изтощи ако изобщо издържиш и след диетата ще почнеш да ядеш много.Не е препоръчителна.. Спортувай и разкарай боклуците от менюто си просто.. и има 10000 теми за диети..

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  3. #3
    Супер фен Аватара на buuu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 148
    да писала съм я 8327456354 пъти на 874756 теми и съм я спазвала има ефект но не ето1но 8-9 килограма по скоро аз свалях 5 за седмица ноо има ефект за месец се отървах от 20 килограма горе долу и после си направих едно захранване и си пазя килограмите и до днес ся мисля пак да я почвам съчетаеш ли я с малко спорт и силна воля ще отслабнеш
    If I played you like a toy?

  4. #4
    Супер фен Аватара на buuu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 148
    само че 3тия ден вместо картофи го заместих пак с кисело мляко .. то малко ми писна ама ..хъ важен е резултата бтв ти каде я намери ?

    ааа и да верно е че се изтощава организма и наистина аз почти всеки ден трябваше да хапна по 1 2 парченца шоколад че да ми се дигни кръвното иначе щях да припаткам
    If I played you like a toy?

  5. #5
    Голям фен Аватара на DesSsi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    570
    ми на мен ми я казаха ,, а иначе аз ходя и на фитнес през ден и се надявам да има резултат
    Съдбата помага на смелите !

  6. #6
    Голям фен Аватара на Shadowsogirl
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    869
    800 гр месо? Малко множко ми се вижда..

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Shadowsogirl
    800 гр месо? Малко множко ми се вижда..
    Mи, едно печено пиле тежи около 1 кило и 300, даже и повече, а това даже и по-малко от 1 печено пиле и то за цял ден!Но всъщност каот махнем кокалите на пилето и може и да е някъде 800 грама, но дори и цяло пиле за цял ден да е пак си е нормално, тамън да се наядеш добре

  8. #8
    Голям фен Аватара на Shadowsogirl
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    869
    На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Shadowsogirl
    На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.
    Говориш глупости. Напълно нормално си е.
    You laugh and the world laughs with you, you weep and you weep alone....

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Shadowsogirl
    На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.
    Еми и аз не бих го изяла чак цялото, но почти цялото да.И все пак тва са глупости че няма да отслабнеш.Пилето е мега диетична храна и можеш да ядеш кокото искаш от него и ще отслабваш!Един колега на майка прави диета , която вкулючва САМО пиле и зеленчуци и се тъпчеше с пиле акто невидял, но отслабна много и видимо!

  11. #11
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    хеей тая диетка ми грабна окото-ама я кажете некфи зеленчуци,че аз повечето ги мраза
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от britzy
    хеей тая диетка ми грабна окото-ама я кажете некфи зеленчуци,че аз повечето ги мраза
    Морков, зеле, чушка, маруля...?
    You laugh and the world laughs with you, you weep and you weep alone....

  13. #13
    да да .. и като я спре6 6те ка4и6 пак не 10 ми 20 ....
    винаги има две мнения .. -моето и грешното ..

  14. #14
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от sladi4ka_qni4ka
    да да .. и като я спре6 6те ка4и6 пак не 10 ми 20 ....
    Четох доста коментари от момичета и от раждали жени, които са си запазили килограмите и то с години...Естествено, че след подобен режим е немислимо още на следващия ден след последния да се натъпчеш като свиня, но има ефект.
    Аз не успях да я издържа, но при мен си е липса на воля.

  15. #15
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    Цитирай Първоначално написано от sladi4ka_qni4ka
    да да .. и като я спре6 6те ка4и6 пак не 10 ми 20 ....
    ако се отнася за мен-немам проблем с кг_тата :P
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  16. #16
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    Цитирай Първоначално написано от StreetFame
    Цитирай Първоначално написано от britzy
    хеей тая диетка ми грабна окото-ама я кажете некфи зеленчуци,че аз повечето ги мраза
    Морков, зеле, чушки, маруля...?
    мерси,става въпрос да нема лук,чесън нещо
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  17. #17
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от britzy
    Цитирай Първоначално написано от StreetFame
    Цитирай Първоначално написано от britzy
    хеей тая диетка ми грабна окото-ама я кажете некфи зеленчуци,че аз повечето ги мраза
    Морков, зеле, чушки, маруля...?
    мерси,става въпрос да нема лук,чесън нещо
    Е никой не те задължава да ядеш лук и чесън...Не са уточнявани зеленчуци - дали ще си ги ядеш така или на салата, ти си преценяваш.

  18. #18
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от Shadowsogirl
    На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.
    Само него ли ще ядеш 2 дни или и нещо друго? Не е толкова много, при положение, че не ядеш нищо друго.

  19. #19
    Супер фен Аватара на buuu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 148
    Цитирай Първоначално написано от Shadowsogirl
    На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.

    ти ся няя грабиш 1 пиле ве то ства въпрос за пилешко филе или пържоли пфф
    If I played you like a toy?

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от buuu
    Цитирай Първоначално написано от Shadowsogirl
    На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.

    ти ся няя грабиш 1 пиле ве то ства въпрос за пилешко филе или пържоли пфф
    А пък и то пише колко грама може ама то даже повече ще отслабнеш ако ядеш по-малко.Пък и след 4 дена глад аз не 1 пиле,ми 2 сигурно мога да изям

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от britzy
    Цитирай Първоначално написано от sladi4ka_qni4ka
    да да .. и като я спре6 6те ка4и6 пак не 10 ми 20 ....
    ако се отнася за мен-немам проблем с кг_тата :P
    ми просто разбрах 4е диетите не водят до ни6то добро .. разваля се организма .. стомаха започва да работи бавно и като цяло ни6то не става с тея диети ...
    не може ли да се нау4ите просто да ядете здравословно и да отбягвате вредните храни. тогава 6те се преродите направо ... и в спорта му е майката,вместо постоянно да мислите дали не сте си развалили диетата с едно пар4е шоколад,отидето до фитнеса и изгорете тези калории.ще се 4увствате отпочинали ,стегнати и слаби. но нова си е само мое мнение ....
    винаги има две мнения .. -моето и грешното ..

  22. #22
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    и аз я спазвах и свалих 6 кг Сега ще си направя почивка 2-3 дни (днес ми беше 10я ден, но не издържах и хапнах) и пак ще я започна
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  23. #23
    Голям фен Аватара на DesSsi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    570
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    и аз я спазвах и свалих 6 кг Сега ще си направя почивка 2-3 дни (днес ми беше 10я ден, но не издържах и хапнах) и пак ще я започна
    а някакви упражнения прави ли ?
    Съдбата помага на смелите !

  24. #24
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от DesSsi
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    и аз я спазвах и свалих 6 кг Сега ще си направя почивка 2-3 дни (днес ми беше 10я ден, но не издържах и хапнах) и пак ще я започна
    а някакви упражнения прави ли ?
    абс никакви
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  25. #25

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    България-София
    Мнения
    15
    Аз знам една МНОГО ефикасна диета. Прави се по книга (написана е специялно за това). Ако някой е чувал книгата на "Дюкан"... Много е ефикасна. За тези, които трябва да отслабвата повечко трябва да ядат повече, но и по-полезни неща неща - всеки ден различно. С нея хем отслабваш, хем организмът ти се научава да приема здравословни неща пък и си оформяш фигурата. Точно не се сещам къде се продава. Трябва да потърся улицата, защото си я купих много отдавна. Ако не ми вярвате ще ви разкажа една случка. Имам една съученичка, която беше много пълна. Тежеше около 65-70 кг. Казах и за диетата. Тя си купи книгата и за по-малко от месец свали 30 кг, фигурата и се оформи, а после спря да плюска като невидяла. Ще видя точно къде се продава книгата и ако някой се интересува ще му кажа или ще пиша из темите!
    Лошо време се оправя, но лош човек - НИКОГА!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си