.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    НАТФИЗ мнение :) ?

    Здравейте.Искам да знам какво ви е мнението за НАТФИЗ,защото тази година съм 12ти клас и искам да кандидатствам там.Дали е трудно да се влезне? Дали е лесно ? и т.н. всичко по ваше мнение
    Нов човек съм

  2. #2
    Каква специалност?

  3. #3
    общо взето вика:Д
    Драма или кукли?
    Кой ще взима клас тази година?

  4. #4
    Еми то в сайта им е така объркано леко според мен,защото никаде не е зададено категорично актьорско майсторство.А аз искам именно това.Принципно съм си хуморист и ще търся развитие от към комичната страна

    Ето ги и катедрите:
    Сценични изкуства
    -Актьорство и режисура за драматичен театър
    -Актьорство, режисура и сценография за куклен театър
    -Театрознание
    -Сценично движение
    -Сценична реч

    Екранни изкуства
    -Филмова и телевизионна режисура и анимация
    -Филмово и телевизионно операторство и фотография
    -Кинознание и драматургия
    Нов човек съм

  5. #5
    актьорските специалности са АДТ и АКТ
    наистина не знам кой ще взема клас сега
    и все пак, моите везни напоследък клонят към куклите, подготовката им ми се струва по-задълбочена и обогатяваща;

  6. #6
    Еми все пак мисля ,че ще е Актьорство и режисура за драматичен театър
    въпреки ,че не ме боли плитката за режисурата,искам просто да съм колкото и странно да звучи от типа на Рачков и кататанакати..комик един вид въпреки ,че и драматичния театър не ми пречи Та трудно ли е влизането,защото всички ме плашат ,че било много трудно и няма да ме вземат :/
    Нов човек съм

  7. #7

    братле, актьорските специалности са Актьорство за драматичен театър и Актьорство за куклен театър

    и, да, актьорство трудно се влиза, въпрос на късмет(във всякакъв смисъл). ентусиастите си кандидатстват с години.

    //Рачков е завършил драма, но това по телевизията е... просто телевизия;

  8. #8
    А самите изпити как се провеждат,четох ,че са в 3 кръга ама точно за какво иде реч не видях :/ Ако можеш да обясниш с прости думи
    Нов човек съм

  9. #9
    и някакви препоръки за такъв сакатлук като мене xD
    Нов човек съм

  10. #10
    прочети темите във форума на натфиз
    иначе - комедиен + драматичен монолог, басня, проза, стихчета, танц, песен.

    - първо си показваш подготвените неща(те се правят на големи и важни:Д)
    - задават ти разни задачки - пр: изиграй ми не-знам-си-какво
    - танци, глупости и пр.

    //тея неща ги пише в справочника, в сайта, във форума и навсякъде, където има подобна информация;

  11. #11
    е да танц кви са тия,аз да не съм танцьор,ако исках да се уча как се танцува щях да отида в някое специализирано заведение за танци нали
    Нов човек съм

  12. #12
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Хммм...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Dumb
    Хммм...
    с най-грубия възможен тон който мога да изкарам от своята устица "Мааму деа са ше се спамиме ли или КВО а"
    ?????????????????????????????
    Нов човек съм

  14. #14
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    (съвсем спокойно съобщава)
    Това си е по темата!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Dumb
    (съвсем спокойно съобщава)
    Това си е по темата!
    За спамър като тебе всякаква безсмислица ще е по темата...
    ДРУГИ МНЕНИЯ ?
    Нов човек съм

  16. #16
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    бонбон

  17. #17
    anonymous546178
    Guest
    В натфиз се влиза трудно, а вътре физически е по-тежко от казармата, в пъти.



    А относно, без да можеш да танцуваш никакъв шанс нямаш

  18. #18
    Е аз съм си софиянец,няма да спя в общежитията им нали...+ тва мога да се науча м/увременно да танцувам.
    Нов човек съм

  19. #19
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    НАТФИЗ...Как го реши ей тъй ако мога да попитам?
    Хората се подготвят с години,за да влязат.Познавам някои ,които се справят на сцена по-добре от завършилите НАТФИЗ,а не ги приемат три години подред.Наистина си е въпрос на късмет както казва Шам.
    А,ако не можеш да пееш,примерно,най-малкото трябва да можеш да танцуваш.Не се става актьор толкова лесно.Трябва ти мерак.

    Не мисля,че muscle говореше за общежитията,а по скоро за дисциплината по време на самото обачение.Специално за куклите съм чувала,че ги правят луди.
    Така че не се хвърляй без мисъл,софиянещо!

  20. #20
    Пич Аз просто си обмислям възможностите и искам вашето мение ))
    Нов човек съм

  21. #21
    ако я няма любовта към театъра и готовността за себеотдаване, остави Натфиз; актьорство има в "Любен Гройс" и НБУ;
    ако мишената е телевизията - може и без такова образование

  22. #22
    да ама трябват връзки,другото влечение ми е фотографията,но за сега нямам проф фотоапарат
    Нов човек съм

  23. #23
    anonymous546178
    Guest
    Ти нямаш и акъл ама пишеш
    Фотографията не ти е само влечение... има още много да четеш... не можеш да си купиш апарат за 2000лв и да правиш хубави снимки.
    Относно НАТФИЗ говорех... страшно тежко е, кукловодите ги разцепват... не знам как издържатт... то си е до психика и желание .

  24. #24
    За да влезеш в НАТФИЗ, ще ти помогне ако отидеш и се запознаеш с преподавателя, който взима клас. Помоли го да ти помогне. Да те посъветва как да се готвиш например. После го посещавай редовно за консултации и нови съвети, че да свикне с теб и да те почувства, като свой ученик. Може по същия начин да се поинтересуваш, кои ще бъдат във изпитващата комисия и при тях да походиш. Който и да е, ще му стане приятно, че го питат и ще съдейства. Ако не те познават предварително и се явиш направо на изпитите, ще трябва да ги втрещиш с нещо наистина уникално лудо, за да те приемат наред с връзкарите. Успех! Звучиш като актьорче, сигурно ще успееш
    Angelo-art.webs

  25. #25
    И аз ще подавам документи там кинорежисура ((: няма нищо трудно стига да го желаеш достатъчно и да се трудиш с всички сили за целта която искаш да постигнеш

    Обичай не този, който ти казва
    "Обичам те", а този, който те пита
    "Обичаш ли ме"!


    http://www.youtube.com/watch?v=CX4LVF0u6ls

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си