.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Прекалено притеснителна

    [b]Ами проблема ми е че съм много притеснителна.Прекалено много ми пука за мнението на хората.Особено сега както съм в нов клас,не смея да кажа нещо от страх да не се изложа Искам да не ми пука за почти нищо.Смисъл да не обръщам такова внимание на дребните неща.Някакви съвети?Моля ви,писна ми да съм толкова глупава

  2. #2
    И аз бях така в началото, разбирам те, но, повярвай ми, ще разбереш, че няма никакъв смисъл в поведението ти. Ще се отпуснеш, стига да преосмислиш държанието си.

  3. #3
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Трябва ти време да свикнеш с новия си клас, с поведението им и всичко като цяло. Тогава предполагам ще ти е по-лесно да се впишеш.

    А иначе... ммм, "не се притеснявай" няма да помогне, нали? Затова... "майната му" и се "разпиши". Давай идеи, контактувай, не си нито първата, нито последната, която може да се "изложи", казвайки нещо глупаво, което всъщност може да се иронизира и... замаже.

    Все трябва да тръгнеш отнякъде - опитай. Първите няколко пъти сигурно ще се чувсваш неловко, но след това ще започне да ти "пука" все по-малко и ще говориш по-открито...
    Успех

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от KillerWolf
    2 ракии преди даскало и нема ти пука от никой, ставаш терминатор
    ооохоохооооооо играч иванов!

    съветите ти са на ниво, дай да те слагаме за Др. Тийн

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си