.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    харесвам го

    проблема ми е,че харесвам момче,което познам от ужасно дълго време.Уж сме приятели,но не мога да му кажа нещо от сорта,че го харесвам или нещо такова .. добър човек е обаче имам чуството че ако разбере ше се отдръпне от мен .. не знам как да действам и какво да направя. ако ще ми пишете коментари от сорта "порасни докато станеш на 14-15" не си правете труда .. не пиша темата да ви забавлявам ами ако някой имам мнение да ми го предостави,тъпите ви коментари,с които си служите за подигравка или забавление или пък да се направите на интересни са под всякакв критика-спестете си ги! благодаря предварително на тези,които ми помoгнат

  2. #2
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856

    Re: харесвам го

    ами обръщай му повече внимание,закачай го,прави му намеци
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  3. #3
    Супер фен Аватара на buuu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 148
    браво няма лошо
    If I played you like a toy?

  4. #4
    никoй не може да ти каже какво точно е правилно да направиш....ти най-добре го познаваш това момче,както каза soul1199 му прави намеци...но има и такива момчета,които не разбират от такива неща,за тва ако искаш нещо да стане можеш да му кажеш айде да ходим на кино или нещо такова..някъде да сте само двамата...

  5. #5
    Супер фен Аватара на ivcheto0o
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 654

    Re: харесвам го

    Цитирай Първоначално написано от soul1199
    ами обръщай му повече внимание,закачай го,прави му намеци

  6. #6
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Мда, щом не можеш да му кажеш, му го намекни. Но имай предвид, че един намек за теб може да изглежда като израз на симпатия, а за него по съвсем различен начин. За това трябва да се съобразиш той как ще го приеме. Успех.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  7. #7
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Карай си както си знае6 и ако е умен 6те разбере какво става
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  8. #8
    опитай се да разбереш дали харесва някой или както казаха другите прави му намеци НО никога недей да му изтърсиш ей тей че го харесваш щото ако няма чувства към теб наистина ще спре да ти говори за определено време.. като решиш какво да правиш кажи ни
    КоГаТо ЗаГуБиШ нЕщ0 Не СъЖеЛяВаЙ,а Се ГоРдЕй Че НяКоГа Си Го ПрИтЕжаВаЛ!!!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от awerw
    Карай си както си знае6 и ако е умен 6те разбере какво става
    умен тъп се пак не е медиум да знае кой го харесва и кой не
    КоГаТо ЗаГуБиШ нЕщ0 Не СъЖеЛяВаЙ,а Се ГоРдЕй Че НяКоГа Си Го ПрИтЕжаВаЛ!!!

  10. #10
    емии знам,че харесва едно момиче .. ии за това искам съвет какво да правя .. в същото време не искам да загубя проятелството му ..

  11. #11
    Повече от фен Аватара на JackSparrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    424
    ако ти е много добър приятел, по-добре си замълчи, защото ще го изгубиш.. приятелите са за цял живот, но гаджетата с лопата да ги ринеш. ще станеш на 16-17 и ще видиш какво ще стане..

  12. #12

    Re: харесвам го

    Цитирай Първоначално написано от soul1199
    ами обръщай му повече внимание,закачай го,прави му намеци

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си